Gönderen Konu: Bağdat'ta bombalı saldırı  (Okunma sayısı 2368 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 614
Bağdat'ta bombalı saldırı
« : 23 Şubat 2012, 08:04:43 »

Saldırıda 8 kişi hayatını kaybetti, çok sayıda yaralı var
23 Şubat 2012 Perşembe, 07:47:20
Bağdat'ta bombalı saldırı!

Irak'ın başkenti Bağdat'ta kalabalık bir pazar yerinde düzenlenen bombalı saldırıda 8 kişinin yaşamını yitirdiği bildirildi.

Yetkililer, Şiilerin denetiminde bulunan Karradah bölgesindeki bir güvenlik noktası yakınlarına bırakılan bomba yüklü aracın sabah saatlerinde infilak ettiğini açıkladı.

Çevre binalarda hasara neden olan patlamada 24 kişinin de yaralandığı kaydedildi.

AA
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 614
« Yanıtla #1 : 23 Şubat 2012, 08:10:22 »
Irak'da Körfez Savaşı'ndan bu yana 1 milyon insanın hayatını kaybettiği belirtiliyor. Hergün onlarca, bazen yüzlerce kişi ölüyor. Kimin ne yaptığı kesin olarak belli değil.

Ancak...
Bugün Suriye konusunda kıyameti koparanlar, orada din kardeşlerimiz öldürülüyor, derhal savaş açalım vs diyenler, bu arzularına hadis ve ayetleri örnek göstererek dini kullananalar, nedense Irak konusunda hiç ama hiç seslerini çıkarmıyorlar. Aynen diğer kan dökülen, katledilen insanların yaşadığı coğrafyalardaki olaylara tepkisiz kaldıkları gibi. Daha önce de dediğim gibi Mossad iyi çalışıyor. İnsanları kandırmanın en iyi yolu, onları inandıkları şeylerle uyutmaktır...
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com