Gönderen Konu: Milli İstihbarat Teşkilatı  (Okunma sayısı 14183 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Nutuk

• Özel Üye
  • DefenceTurk
  • 4
MİT’e çok ağır suçlama
« Yanıtla #10 : 15 Şubat 2012, 00:17:08 »
Eh AKP yine bir savciyi harcadi, hatta savciya sorusturma bile acilacak galiba. Ne guzel is degil mi, PKK ile muzakere eden "ozel kalem muduru" (simdiki MIT mustesari) AKP tarafindan bir yasa ile dokunulmaz oluyor. Teroristler ile mucadele eden pasalar iftiralarla iceri tikiliyor.

Çevrimdışı Mizan

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • 2
MİT’e çok ağır suçlama
« Yanıtla #11 : 15 Şubat 2012, 08:37:46 »
Mit'in Pkk ile müzakere etmesinden daha doğal ne olabilir? Bir ajanın işi Pkk'yı destekliyormuş gibi görünüp bilgi sızdırmak değil midir? Pkk'ya sızabilmek, Pkk'nın yöneticilerinden biri olabilmek için suç işlemeleri şart. Yoksa nasıl yönetici olacaklar?

Teröristlerle mücadele eden paşalarmış!? Hangi paşalar onlar? Telefon konuşmaları, heron görüntüleri, askerlerin anlattıkları şeyler o paşalar hakkında öyle bir izlenim sağlamıyordu?

Çevrimdışı enes38

• DefenceTurk
  • *
  • 1
MİT’e çok ağır suçlama
« Yanıtla #12 : 15 Şubat 2012, 09:01:49 »
Türkiyede İDAM ŞART Cezalar caydırıcı olmalı vatana ihanetin cezası idam olmalı kamu malını zimmetine geçirenin 1.dereceden akrabalarıda dahil olmak üzere mallarına el koyucaksın.Teröristin 1.dereceden akrabalarının bütün mallarına el koyup vatandaşlıktan çıkartıp sınır dışı ediceksin ihbar eden veya pişman olanlarınki hariç aynı zamanda yardım ve yataklık yapanlarıda.
Bizim cezalar açıkca  suça teşvik ,  ceza demeye bin şahit ister  , kimisi  suçsuz yere  5 yıl yargılanır  süründürürler kimiside  teröristken  çan alıp almadığı kesin değilken  1 gün bile yatırılmadan  bırakılır  ,  ben böyle adeletten  şikayetciyim , yüce türk adalet sistemi ne kadar yüce bilemem ama benim gözümde adaletsiz bir sistem , apo piçi  lüks kovuşundan  dağ kadrosuna emir veriyorsa  ben böyle cezayı verendende  o  kanunu çıkartandanda  şikayetci olurum  >:( teröre en büyük desten  devletimizden gidiyor , adam  dağa çıkmaya tabi cesaret bulur.

Çevrimdışı Nutuk

• Özel Üye
  • DefenceTurk
  • 4
MİT’e çok ağır suçlama
« Yanıtla #13 : 15 Şubat 2012, 15:13:39 »
Mit'in Pkk ile müzakere etmesinden daha doğal ne olabilir? Bir ajanın işi Pkk'yı destekliyormuş gibi görünüp bilgi sızdırmak değil midir? Pkk'ya sızabilmek, Pkk'nın yöneticilerinden biri olabilmek için suç işlemeleri şart. Yoksa nasıl yönetici olacaklar? 

Teröristlerle mücadele eden paşalarmış!? Hangi paşalar onlar? Telefon konuşmaları, heron görüntüleri, askerlerin anlattıkları şeyler o paşalar hakkında öyle bir izlenim sağlamıyordu?
MIT'in sizmasi dogal, ancak Hakan Fidan'in Erdoganin ozel temsilcisi olarak Oslo'da PKK yonetiliceri ile pazarlik yapmasinin neresi dogal? Hele hele icisleri bakani "devlet teroristlerle gorusuyor diyenler serefsizdir” diyorsa birde! Hani o davul zurna ile sinir kapisinda karsilanan teroristleri hatirliyorsundur herhalde, paşalarin isi miydi o?

Paşalar mücadele etmedi de sen mi ettin? Sonra hadi yargi isi diyelim, yok ergenekon davasidir yok balyoz davasi. Adamlari 5 senedir iceride tutuyor hala yargilama olmadi, kimi profesorler daha suc isnadi ne oldugunu ogrenemeden vefat etti. Boyle birseyin olmasi hainlik degil de ne olarak izahat edilebilir?
« Son Düzenleme: 15 Şubat 2012, 15:14:35 Gönderen: Nutuk »

Çevrimdışı Ice

• DefenceTurk
  • *
  • 0
MİT’e çok ağır suçlama
« Yanıtla #14 : 15 Şubat 2012, 20:04:20 »
Türkiyede İDAM ŞART Cezalar caydırıcı olmalı vatana ihanetin cezası idam olmalı kamu malını zimmetine geçirenin 1.dereceden akrabalarıda dahil olmak üzere mallarına el koyucaksın.Teröristin 1.dereceden akrabalarının bütün mallarına el koyup vatandaşlıktan çıkartıp sınır dışı ediceksin ihbar eden veya pişman olanlarınki hariç aynı zamanda yardım ve yataklık yapanlarıda.
Bizim cezalar açıkca  suça teşvik ,  ceza demeye bin şahit ister  , kimisi  suçsuz yere  5 yıl yargılanır  süründürürler kimiside  teröristken  çan alıp almadığı kesin değilken  1 gün bile yatırılmadan  bırakılır  ,  ben böyle adeletten  şikayetciyim , yüce türk adalet sistemi ne kadar yüce bilemem ama benim gözümde adaletsiz bir sistem , apo piçi  lüks kovuşundan  dağ kadrosuna emir veriyorsa  ben böyle cezayı verendende  o  kanunu çıkartandanda  şikayetci olurum  >:( teröre en büyük desten  devletimizden gidiyor , adam  dağa çıkmaya tabi cesaret bulur.

Ortadoğudaki bir ülkeyi Norveç İsveç gibi ülkelerdeki yasalar ile yönetmeye çalışırsak olacağı bu...

Tarih : 2008
Operasyonun kod adı GÜNEŞ..

Harekatı planlayan İlker Başbuğ.

Şuan ki durumu ne?

Darbeye teşebbüs ve örgüt yöneticiliğinden yargılanıyor...

ve daha niceleri..

Çevrimdışı カメせ

• 2020 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 185
  • DefenceTurk.com
MİT Başkanı Hakan Fidan Azerbaycan'da.
« Yanıtla #15 : 08 Eylül 2019, 12:16:51 »
Alıntı
DEFENCE TURK

MİT Başkanı Hakan Fidan Türk Konseyi Azerbaycan, Kazakistan, Kirgizistan, Özbekistan ülkelerinin istihbarat başkanları ile birlikte Azerbaycan’da toplanti yapti.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
Ynt: MİT’e çok ağır suçlama
« Yanıtla #16 : 08 Eylül 2019, 13:48:17 »
İLetişim için herhangi bir ses sistemi kullanıyorlar mı? Yoksa bağırarak mı konuşuyorlar? Merak ettim. Masa bir hayli geniş de...  ;D
Az daha zorlasalar bir LHD'miz daha olacakmış!
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı カメせ

• 2020 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 185
  • DefenceTurk.com
MİT paket getiriyor iddasi.
« Yanıtla #17 : 23 Kasım 2019, 01:35:42 »
Alıntı

MİT paket yapmış deniyor.
Açıklanması için beklemedeyiz.
https://mobile.twitter.com/8Peyok/status/1197976171675365377

A400M uçağımız Abd'de.

https://mobile.twitter.com/2_ordu

Çevrimdışı カメせ

• 2020 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 185
  • DefenceTurk.com
MİT’in KALE'si 6 Ocak'ta hizmete giriyor.
« Yanıtla #18 : 29 Aralık 2019, 19:14:08 »
Alıntı
MİT’in yeni binası "KALE", 6 Ocak'ta hizmete giriyor.

Son teknolojiyle donatıldı.
Dinlemelere karşı özel olarak tasarlandı.
5 bin dönümlük alana kuruldu.
MSB, Genelkurmay Başkanlığı ve Kuvvet Komutanlıklarının da kısa sürede bu araziye taşınması bekleniyor.

https://mobile.twitter.com/eha_medya/status/1211273000747753472
« Son Düzenleme: 29 Aralık 2019, 20:44:55 Gönderen: カメせ »

Çevrimdışı UYVAR

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -111
Ynt: MİT’e çok ağır suçlama
« Yanıtla #19 : 29 Aralık 2019, 19:38:05 »
Keske hersey sadece bina ile olsaydi. Egitimde cag atlardik.
''Başarının sırrı amaca sadakattir.''