Gönderen Konu: Cumhuriyetçi aday adayından Türkiye hakkında şok sözler  (Okunma sayısı 6150 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 614
Cumhuriyetçi aday adayından Türkiye hakkında şok sözler
« Yanıtla #10 : 20 Ocak 2012, 19:07:21 »
İstanbul'u kasaba sanıyordum

20 Ocak 2012
İSTANBUL'U KASABA SANIYORDUM
Reklam filmi çekimleri için Türkiye'de bulunan Megan Fox, ilk röportajını Saba Tümer'e verdi.

MEGAN FOX BÖYLE GÖRÜNTÜLENDİ

Fox, İstanbul'un büyüklüğü karşısında yaşadığı şaşkınlığı anlattı: Bu şehrin hiç böyle olacağını tahmin etmemiştim. Kasaba sanıyordum İstanbul'u. Ama burada büyük bir şehirleşme ve endüstri var. Her yerde çok bina var böyle beklemiyordum.

Megan Fox bu gece Beyaz Show'a konuk olacak.

UFACIK TEFECİK BİR KADIN

Megan Fox’la bir cips reklâmı için kamera karşısına geçen Seyfi Dursunoğlu,  " Böyle Bir Şey Var mı" programa bağlanarak kendi üslübuyla  ünlü yıldızı anlattı:

“Kadını gördüm. Ufacık, tefecik bir şey. Boyu çok kısa, zayıf, çelimsiz. İnanın Megan Fox gibi Türkiye’de çok kadın var. Ben bir ayrıcalık göremedim. Bir kere ismini beğenmedim, o ne öyle araba markası gibi… Ben şu an İkitelli’de bir otelde kalıyorum. Evim Çengelköy’de olduğu için çekim ekibi benden hiçbir lüksü eksik etmedi, ne gerekiyorsa yaptı. Evim uzakta olduğu için ve kar yağdığı için beni çok lüks bir otelde ağırlıyorlar. Bu çekimler 2 gün süreceği için yollarda perişan olmamayım diye bana oda tuttular. O kızcağızdan daha iyi ağırlanıyorum yani. Bu arada bize bir sürprizim var, bir reklâm filmi teklifi aldım. Çorap reklâmında oynayacağım. Çünkü bacaklarımı çok beğendiler. Nasıl beğenmesinler bendeki bacaklar Megan’da yok.”

http://www.hurriyet.com.tr/magazin/magazinhatti/19732588.asp

Halkı bu kadar cahil olan bir ülkenin siyasetçilerinin de pek farklı olmasını beklememek gerek herhalde. ;D ;D ;D
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com