Gönderen Konu: YTÜ 4. Savunma Sanayi Günleri 1-2 Mart Tarihlerinde YTÜ Oditoryumda  (Okunma sayısı 6947 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı trua

• DefenceTurk
  • *
  • 0
    Her yıl Makine Teknolojileri Kulübü(Mak-Tek) tarafından düzenlenen, bu yıl da 4.üncüsü düzenlenecek olan Savunma Sanayi Günleri değişik yenilikler ve konseptlerle karşımıza çıkıyor.
    Geçtiğimiz yıllarda çeşitli sunumlar ve panellerin yanı sıra sergi salonu kısmında da yerli savunma sanayindeki son geliştirilen ürünlerin sergilendiği etkinlik, bu yıl yine savunma sanayimizde başı çeken firmaların sunumlarıyla birlikte savunma sanayinde ihracat, malzeme ve Milgem paneli gibi yeni konuların yanı sıra, Aselsan'dan Kirpi, Baykar'dan Gözcü mini iha ve Mak-Tek'in yeni geliştirmiş olduğu Mekat-Theo Jansen mayın arama tarama robotu da sergilenecek muhtemel ürünler arasında.Etkinliğin kesin programı önümüzdeki günlerde netleşecek olup yerli savunma sanayimiz adına sektördeki(İdef'ten sonra) en büyük 2. etkinlik, öğrenci kulüpleri arasında en büyük etkinlik olarak gösterilen bu etkinliği kaçırmamanızı şiddetle tavsiye ederiz.
    -Ayrıntılı bilgi için www.ytussg.com ve rasityildiran@gmail.com

Çevrimdışı AVCI

• Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 36
YTÜ 3. Savunma Sanayi Günleri etkinliğine katılmış biri olarak serinin devamını görmek hoş olurdı lakin işlerim nedeniyle bu yıl büyük ihtimal katılamayacağım.Umarım başarılı bir etkinlik olur ve bizim içinde önemli olan donelere ulaşma şansına sahip oluruz.

Sn. Trua sanırım YTÜ de okuyorsunuz ve etkinlikte görevlisiniz;etkinlikte yapılan sunumlara erişmek sorun oluyor (en azından 3. seminerde olmuştu) bu konuda yardımcı olma şansınız olur mu ?

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
YTÜ 3. Savunma Sanayi Günleri etkinliğine katılmış biri olarak serinin devamını görmek hoş olurdı lakin işlerim nedeniyle bu yıl büyük ihtimal katılamayacağım.Umarım başarılı bir etkinlik olur ve bizim içinde önemli olan donelere ulaşma şansına sahip oluruz.

Daha önce katılıp da ulaştığın doneleri görebildik mi acaba? :D
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı AVCI

• Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 36
Ulaşamadık ki, sadece gördük ama elimize bir materyal geçmedi.Düzenleme komitesinden bir arkadaş maille atacağını söylemişti lakin sonradan vazgeçti.Umarım bu seneki sunumlara ulaşabiliriz.

Çevrimdışı turani

• turani
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
  • BİZ BÜYÜK TÜRK MİLLETİNİN HİZMETİNDEYİZ.
Ulaşamadık ki, sadece gördük ama elimize bir materyal geçmedi.Düzenleme komitesinden bir arkadaş maille atacağını söylemişti lakin sonradan vazgeçti.Umarım bu seneki sunumlara ulaşabiliriz.

avcı kardeşim ytü ssg ekibinde daha önceden görev alan biri olarak dışarıya sunumların verilmediğini söylemek istiyorum. Bir çok firma sunumarı bittikten sonra anında bilgisayardan sildiriyor. dolayısıyla bazen organizasyon ekibinin elinde bile sunumları kalmıyor.
BEN VE MİLLETİM TANRININ KIRBACIYIZ, TANRI YOLDAN ÇIKAN DEVLETLERİ CEZALANDIRMAK İÇİN BİZİ GÖNDERİR "HUN İMPARATORU ATİLLA"

Çevrimdışı AVCI

• Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 36
Bilgi için teşekkür ederim,ama atla deve gizli bilgiler yok zaten;neden bu kozmik gizlilik acaba ?

Çevrimdışı orko_8

• Özel Üye
  • DefenceTurk
  • 3
Powerpoint sunumlar "kontrolsüz kopya"dır. Bir kere dışarı verdikten sonra içeriğinin değiştirilp değiştirilmediğini kontrol edemezsiniz. Bu yüzden çoğu firma dışarı powerpoint sunum paylaşmak istemez. Sektörle alakalı değil, ticari gizlilik konusu bu.

Bu gibi durumlar için en iyi yöntem, firmalardan sunumlarını PDF'e çevirerek getirmelerini ve özellikle "Tasnif Dışı" niteliğe sahip olmalarını rica etmektir.

Ki zaten sunumlarda çoğunlukla basın ya da internet sitesindeki bilgilerden fazlası yer almaz. Bu gibi etkinliklerde önemli olan konuşma, sohbet, soru - cevaplardan bilgi alabilmek
« Son Düzenleme: 27 Ocak 2012, 08:47:31 Gönderen: orko_8 »

Çevrimdışı turani

• turani
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
  • BİZ BÜYÜK TÜRK MİLLETİNİN HİZMETİNDEYİZ.
Powerpoint sunumlar "kontrolsüz kopya"dır. Bir kere dışarı verdikten sonra içeriğinin değiştirilp değiştirilmediğini kontrol edemezsiniz. Bu yüzden çoğu firma dışarı powerpoint sunum paylaşmak istemez. Sektörle alakalı değil, ticari gizlilik konusu bu.

Bu gibi durumlar için en iyi yöntem, firmalardan sunumlarını PDF'e çevirerek getirmelerini ve özellikle "Tasnif Dışı" niteliğe sahip olmalarını rica etmektir.

Ki zaten sunumlarda çoğunlukla basın ya da internet sitesindeki bilgilerden fazlası yer almaz. Bu gibi etkinliklerde önemli olan konuşma, sohbet, soru - cevaplardan bilgi alabilmek

Kesinlikle katılıyorum.
BEN VE MİLLETİM TANRININ KIRBACIYIZ, TANRI YOLDAN ÇIKAN DEVLETLERİ CEZALANDIRMAK İÇİN BİZİ GÖNDERİR "HUN İMPARATORU ATİLLA"

Çevrimdışı trua

• DefenceTurk
  • *
  • 0
YTÜ 4. Savunma Sanayi Günleri 1-2 Mart Tarihlerinde YTÜ Oditoryumda
« Yanıtla #8 : 06 Şubat 2012, 17:31:48 »
Bu konuda sunumların paylaşılamayacağını arkadaşlar belirtmişler. Zaten etkinlikte yapılan sunumlar genelde basından ya da sitelerden bulabileceğimiz bilgileri içerdiğinden daha çok orada konuşulanlar ön plana çıkmakta. Bunları her etkinlikte olduğu gibi etkinlik boyunca yapılan video kayıtlarından elde edebilirsiniz. Her isteyene dağıtılır mı bilmem ama özel istekte bulunmanız durumunda geri çevirmeyeceklerini tahmin ediyorum.İyi günler.