Gönderen Konu: YALI ' dan selamlar ...  (Okunma sayısı 4471 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı YALINSAK

• DefenceTurk
  • *
  • 0
YALI ' dan selamlar ...
« : 03 Ocak 2012, 16:27:02 »
  Selam arkadaşlar , siteyi daha yeni keşfettim dersem yalan olmaz. Aslında site elimin altında hep varmış , armut dibini görmezmiş ;) misali . gerçi arkadaşlar burdaki isimleri çogu tanıdık geliyor bana , sizler fazla araştırmadan ben direk ve endirek giriş yapayım. GAZANIZ MÜBAREK olsun

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
YALI ' dan selamlar ...
« Yanıtla #1 : 03 Ocak 2012, 16:39:19 »
Hoşgeldiniz...
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı xkumpas

• xkumpas
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
YALI ' dan selamlar ...
« Yanıtla #2 : 03 Ocak 2012, 20:03:14 »
hoşgeldiniz hayırlısı olur inşallah

Çevrimdışı YALINSAK

• DefenceTurk
  • *
  • 0
YALI ' dan selamlar ...
« Yanıtla #3 : 04 Ocak 2012, 13:40:26 »
Hoş bulduk. Hayırlısımı olur ;olmaz bilemiyorsun. Real olarak izlenmekte iken uzun bir süre sonra sanal olarakta izlenmeye başlayalım. Neden mola verdiniz diye sorulursa , malüm sebeb ( terörüst ilan edilmekten ) kuşagımız , insanlarımız geçmişini çok çabuk unutan bir millet haline geldik ; getirildik . Misyoner çalışmaları ve TÜRK halkının gelenek, görenek, yaşayış tarzını yozlaştırmakta başarıyı hızla almaktalar bunun yanında siyaset yapıyorum mantığında  hayatın boyunca 10 sayfa yazı okumayan , kişi ve kişilikler okudugunu algılayamayan , yorumlayamayan bir vekiller zinciri ile baglanmış durumda olunşu.