Gönderen Konu: Genel site sorunu.  (Okunma sayısı 14839 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
Genel site sorunu.
« : 01 Aralık 2011, 19:36:28 »
Değerli üyelerimiz,

Sitemizde server değişkliği sonrası bazı sorunlar bulunuyor. Son olarak da bazı IP'ler otomatik olarak yasaklanmış görünüyor ve "bu forumda yasaklandınız" şekilden bir mesajla karşılaşılıyor. Bu nedenle pek çok kişi siteye giriş yapamadı. Buna ben de dahilim. Ancak bu IP adresleri yasaklama listesinde de bulunmuyor. Sorunu en kısa sürede çözmek için uğraşıyoruz.

Saygılarımla...
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı Şahin Ağa

• DefenceTurk
  • *
  • 0
Genel site sorunu.
« Yanıtla #1 : 04 Aralık 2011, 23:06:10 »
Sorun tam olarak çözülmedi galiba. Mozilladan girince yasaklı görünüyorum.Explorerdan normal girebiliyorum.
Düşmanını ve kendini çok iyi tanırsan, her zaman kazanırsın. Eğer kendini çok iyi tanır düşmanını tanımazsan, bazen kazanır bazen kaybedersin. Ancak hem  düşmanını hem de kendini tanımazsan, sonuç daima yenilgi olacaktır...

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
Genel site sorunu.
« Yanıtla #2 : 05 Aralık 2011, 08:02:14 »
Sorun tam olarak çözülmedi galiba. Mozilladan girince yasaklı görünüyorum.Explorerdan normal girebiliyorum.

Tekrar deneyip sonucu bizimle paylaşır mısın?
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.

Çevrimdışı Şahin Ağa

• DefenceTurk
  • *
  • 0
Genel site sorunu.
« Yanıtla #3 : 05 Aralık 2011, 14:30:03 »
Hala aynı, Mozilladan girince ziyareteçi olarak dahi yasaklı görünüyorum.Sabit IP kullanıyorum başka kimse bu sorunu yaşamıyorsa neden bu olabilirmi acaba.
Düşmanını ve kendini çok iyi tanırsan, her zaman kazanırsın. Eğer kendini çok iyi tanır düşmanını tanımazsan, bazen kazanır bazen kaybedersin. Ancak hem  düşmanını hem de kendini tanımazsan, sonuç daima yenilgi olacaktır...

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
Genel site sorunu.
« Yanıtla #4 : 05 Aralık 2011, 16:43:33 »
Hala aynı, Mozilladan girince ziyareteçi olarak dahi yasaklı görünüyorum.Sabit IP kullanıyorum başka kimse bu sorunu yaşamıyorsa neden bu olabilirmi acaba.

Benzer durum bende de vardı ama düzeldi. Aynı durum pek çok üye için de geçerli. Yine bakacağız.

Çevrimdışı Ati

• DefenceTurk
  • *
  • 0
Genel site sorunu.
« Yanıtla #5 : 03 Mayıs 2012, 19:45:03 »
şu an sitenin teması yok. 3-4 gündür giremiyordum.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
Genel site sorunu.
« Yanıtla #6 : 03 Mayıs 2012, 20:04:18 »
Forum sürümünü yükseltmeye çalışıyoruz ama sunucudan kaynaklanan hatalar meydana geliyor. Sürekli kapanıyor. Yakında düzelecek...

Çevrimdışı NeQ

• DefenceTurk
  • *
  • 1
Genel site sorunu.
« Yanıtla #7 : 03 Mayıs 2012, 23:17:47 »
Chrome ile bağlanıyorum sorun yok

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
Genel site sorunu.
« Yanıtla #8 : 03 Mayıs 2012, 23:23:18 »
Chrome ile bağlanıyorum sorun yok

Şu an yok. Bu akşama kadar vardı. Temalar düzeltildi. Ama sürüm halen güncellenemedi.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
Ynt: Genel site sorunu.
« Yanıtla #9 : 13 Ağustos 2018, 08:22:43 »
Sabah sabah girdim siteye baktım ki 2818 üye onay bekliyor.  :o :o
Yine birilerinin damarına bastık herhalde!  ;D ;D