Gönderen Konu: Askerliği Doğuda Yapmak  (Okunma sayısı 10238 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı enes38

• DefenceTurk
  • *
  • 1
Askerliği Doğuda Yapmak
« Yanıtla #10 : 22 Ekim 2011, 10:10:31 »
Yinede ordumuzu yipratacak yazilar yazmayin lütfen
yıpratacak  yazı ?  benim burada  yazdığım  yazının neresinde  yalnışlık  varki  yıpratma  yazısı  olsun?
meclisi  eleştiririz ,  devleti  eleştiririz  hatta  çıkıp  yardım kuruluşlarını  dahi  eleştiririz  ama söz  tsk ya  gelince  biranda  susarız.
 kardeş  insan  oğlu  kuran  ayetlerini  dahi  okuduktan  sonra  eleştiride  bulunuyorsa  çözüm  için  tartışıyorsa  fikirlerini  etratakilerle  paylaşıyorsa  herşeyi eleştirebilir  ,  bukadar  körü körüne  bağlanmayın  ,  bu adamlarında  senden  benden  üstün bir  tarafı  yok  ,   bu  adamlarında  bir  şeytanı  var  seninde benimde , biz nasıl  melek  değilsek  onlarda  nefsani  birer  kul.
türkiyede  meclisten  dahada  önemli bir  kurum  varmı  deseler  ilk  önce  tsk  derim  çünkü tsk  olmasa  mecliste  olmaz  devlette  olmaz ama  körü körüne  ''bu  adamlar   kesinlikle  mükemmel''  anlayışınada  karşıyım  ,  içimden  ne  geçiyorsa  yazıyorum  ama  bunu  yıpratma   olsun  diye  yapmıyorum ,  bir  hata  kabul  edilir  2. de  kabul edilir hadi 3. de kabul edilsin affedilsin  ama  hataların  ve  torpillerin  ardı  arkası  kesilmiyorsa  bir  yerden  sonra  susmakta  bir  hata  olur  ,  susuyorsan  hatalısın  ,  haksızlığa  karşı  konuşamıyorsan  hatalısın.