Gönderen Konu: Askerliği Doğuda Yapmak  (Okunma sayısı 9953 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı buhhu

• DefenceTurk
  • *
  • 0
Askerliği Doğuda Yapmak
« : 20 Ekim 2011, 16:33:08 »
Usta Birliğinden Dilekçe Vererek Doğuya Askerliğimi aldırta bilirmiyim Öyle bir şansım varmı?
Sürgün Kaydırma Her ne olursa? Bilgisi olanlar Cevap Yazarsa sevinirim.

Çevrimdışı enes38

• DefenceTurk
  • *
  • 1
Askerliği Doğuda Yapmak
« Yanıtla #1 : 20 Ekim 2011, 18:44:58 »
baban  garibansa  mümkün  değil  ,  ama  kokoş  boyalı  bir  anneye ve    cüzdanı  dolu   kocaman  göbekli  bir  babaya  sahipsen  mümkün  olabilir.  sonuçta  ben  hiçbir  şehidin  villadan  çıktığını  görmedim  yada  boyalı  sıktırmalı  pantolon  giyen  sarı  kafalı  yüzünde  yarım batman boya  olan  bir  şehit  anneside  görmedim  ,  demekki  bu tür  insanlar  bir  şekilde  çocuklarını  istedikleri  yerlerde  asker  yapabiliyorlar  ,  umarım  demek  istediğimi anlamışındır.  dilekce  felan boş  iş  uğraşma.

Çevrimdışı amonyak

• DefenceTurk
  • *
  • 0
Askerliği Doğuda Yapmak
« Yanıtla #2 : 20 Ekim 2011, 19:04:06 »
Enes arkadas doguya diyor sen ne yazmissin
Ya sevecek ya gideceksiniz baska yolu yok.

Çevrimdışı enes38

• DefenceTurk
  • *
  • 1
Askerliği Doğuda Yapmak
« Yanıtla #3 : 20 Ekim 2011, 19:11:02 »
Enes arkadas doguya diyor sen ne yazmissin
anlayan  anladı

Çevrimdışı darkevvilboy

• DefenceTurk
  • *
  • 0
Askerliği Doğuda Yapmak
« Yanıtla #4 : 20 Ekim 2011, 19:53:07 »
baban  garibansa  mümkün  değil  ,  ama  kokoş  boyalı  bir  anneye ve    cüzdanı  dolu   kocaman  göbekli  bir  babaya  sahipsen  mümkün  olabilir.  sonuçta  ben  hiçbir  şehidin  villadan  çıktığını  görmedim  yada  boyalı  sıktırmalı  pantolon  giyen  sarı  kafalı  yüzünde  yarım batman boya  olan  bir  şehit  anneside  görmedim  ,  demekki  bu tür  insanlar  bir  şekilde  çocuklarını  istedikleri  yerlerde  asker  yapabiliyorlar  ,  umarım  demek  istediğimi anlamışındır.  dilekce  felan boş  iş  uğraşma.
Bir taraftan da senin tabirinle sarı kafalılara baya sallamışsın

Çevrimdışı SerduRus

• DefenceTurk
  • *
  • 0
Askerliği Doğuda Yapmak
« Yanıtla #5 : 20 Ekim 2011, 21:55:22 »
Vatan sadece doğudan ibaret değil ki ... Vatan uğrunda usta birlik'in nereye düşmüş'se , sana verilen görevi orada layıkı ile yapmandır. Doğu bölgelerimiz de terör tehdit'i varsa batı'da da var . Askerlik'te amaç görev yapılan bölge veya yer değil verilen görevi en iyi şekilde yapmaktır. Size hayırlı tezkereler ve görevler dilerim .

Çevrimdışı enes38

• DefenceTurk
  • *
  • 1
Askerliği Doğuda Yapmak
« Yanıtla #6 : 21 Ekim 2011, 09:17:53 »
Bir taraftan da senin tabirinle sarı kafalılara baya sallamışsın
Haksızmıyım  kardeşim  allah  aşkına  birtane  şehidin  anasıda  şu  boyalı  kokoşlardan  olsun  ,  hiçmi  ölmez  bunların  çocukları  ,  her  yıl  yüzlerce  şehit  veriyoruz  ama  1  tanesi  bile  kokoş  kadınların  çocukları  olmuyor  , insanın  zoruna  gidiyor  1  tanede  zengin  çocuğunun  öldüğünü  görmedik.  sarı  boya  felan  biraz  işin  gırgırı  ama  gerçekten zenginin  sıpası  neden  ölmüyor?
tsk  torpil  yapıyor  ,  tsk da  torpil  yok  diyenlerde  boş  konuşuyor

Çevrimdışı lleo

• DefenceTurk
  • *
  • 1
  • Bilgi sahibi olmadan Fikir sahibi Olunmaz..
Askerliği Doğuda Yapmak
« Yanıtla #7 : 21 Ekim 2011, 12:21:53 »
slm enes kardesime katiliyorum 100% hakli ordumuzdaki curumuslugun belirtileri.daha yeni 24 sehid verdik bu neyin belirtileri? osman pasanin dedigi gibi bize memur degil savasci lazim bu laf bize anlatoyor neden bu kadar sehid verildigini... tv 8 konustu bu sabah osman pasa.

....
Özgürlük için Pardus...

Çevrimdışı amonyak

• DefenceTurk
  • *
  • 0
Askerliği Doğuda Yapmak
« Yanıtla #8 : 21 Ekim 2011, 18:56:50 »
Yinede ordumuzu yipratacak yazilar yazmayin lütfen
Ya sevecek ya gideceksiniz baska yolu yok.

Çevrimdışı lleo

• DefenceTurk
  • *
  • 1
  • Bilgi sahibi olmadan Fikir sahibi Olunmaz..
Askerliği Doğuda Yapmak
« Yanıtla #9 : 21 Ekim 2011, 19:51:19 »
Yinede ordumuzu yipratacak yazilar yazmayin lütfen
slm kardeşim şimdiye kadar ki hatamız bu idi herşeyimiz olan orduya yapici eleştiri dahi yapilamadi peki niye ? orduyu yıpratmayalım peki gelinen nokta ne ,? en son 24 sehid yapısal eleştiriden kimse gocunmasın bir yerde terslik var yanlışlik varsa yapi uslupla eleştiri olmazsa zor duzelir .Kac senedir bu itlerle savaşiyoruz bu ordu dunyanın en iyi gerilla uzmanı ordu olması lazimdı bakiyoruz hala bir kobra havalanması icin bilmem kac yerden olur bekliyoruz biz bunlari daha 10 sene once aşmamız lazımdı on sene once ozel timleri oraya koymamız lazımdı ama aklımız daha yeni geliyor olan gene garibanın oluna oluyor ! bir zamanlar bazı paşalar profesionel askere karşı cıkıyordu sebebini herkes biliyor,icimiz kan alıyor kan bu kacıncı hain saldırı ? Allah ordumuzu ve milletimizi korusun .....
Özgürlük için Pardus...