Gönderen Konu: Türk Deniz Polisi için FERRARİ değil, ''AKINCI'' teknesi geliyor!  (Okunma sayısı 10320 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
Türk Deniz Polisi için FERRARİ değil, ''AKINCI'' teknesi geliyor!
« Yanıtla #10 : 28 Eylül 2011, 17:25:10 »
Haberlerin kamuoyuna sızmayacağı düşünülerek, internet sitemizin yayına; Savunma Sanayiine yönelik bu ürünümüz teslim edildikten sonra başlanacak şekilde planlama yaptık. Yeni 41' in (nam-ı diğer "AKINCI") teslimiyle birlikte, sitemiz yayına girecektir.

Bunun gerekçesi nedir peki?
Hem burada paylaşarak bunu kamuoyuna sızdırmış olmuyor musunuz?
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı Altınay Denizcilik

• DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #11 : 28 Eylül 2011, 17:47:43 »
Gazetelere yanlış içerikli haberler sızdığı için, düzeltme yapma gereği duyduk. Eğer ki böyle yanlış bir şekilde yayılmasaydı, biz de bu haberi bitmiş bir ürünle kamuoyuna açıklayacaktık.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #12 : 28 Eylül 2011, 17:54:41 »
Dört gözle bekliyoruz o zaman. :)
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı altay

• DefenceTurk
  • *
  • 0
Deniz Ferrarisi geliyor
« Yanıtla #13 : 11 Ekim 2011, 19:10:22 »
>:( >:( >:( >:( İsterse dünyanın en pahalısı olsun bizim olsun milli olsun ya .... :(

bence yalnış düşünüyordsunuz iyisi ve ucuzunu almalıyız

Çevrimdışı DESPERADOS

• DefenceTurk
  • *
  • 0
Deniz Ferrarisi geliyor
« Yanıtla #14 : 12 Ekim 2011, 11:56:53 »
>:( >:( >:( >:( İsterse dünyanın en pahalısı olsun bizim olsun milli olsun ya .... :(

O da sizin görüşünüz ama iş yerli bir firmaya verilmiş ;D ;D

Çevrimdışı altay

• DefenceTurk
  • *
  • 0
Deniz Ferrarisi geliyor
« Yanıtla #15 : 12 Ekim 2011, 18:43:54 »

O da sizin görüşünüz ama iş yerli bir firmaya verilmiş ;D ;D
bu benide seindirdi :D

Çevrimdışı enes38

• DefenceTurk
  • *
  • 1
« Yanıtla #16 : 12 Ekim 2011, 18:54:51 »
yerli firmadan  alınan  her  ürün  ülke  ekonomisine  katkı  sağlar ,  a  yada  b  firması  önemli  değil  ,  japonlar  ve  Koreliler  bu  sayede  dünyanın  en  sağlam  ekonomilerine  sahiptirler  , biraz  fazla  bile  olsa  milliyetci   olan  toplumlar  milli  imkanlarla  üretilen  ürünlere  yönelirler 
bugün  kalitesiz  dersin  almazsın  yarın  senden  kazanacağı  parayla  daha  kalitelisini  üretecek  milli  üreticin  satış  yapamadığı  için  üretimi  durdurur
hundai  şirketlerinin  geçmişini  okumuştum  gerçekten  çok  sıkıntılı  zamanlar  geçirmişler  ama  bugün  dünyanın  en  büyük   tersanesinden  bile  3  kat  daha  büyük (90km² lik  alana sahip)  dev  bir  tersaneye sahipler   bunun  yanındada  her türlü motoru  üreten  fabrikalara  sahipler hundai  zamanla  samsungu  doğurmuş  samsung  ise  bir başkasını ,  zamanında  Kore  halkı  destek  çıkmış  bugün  milyonları   doyuran birçok  şirketleri  olmuş.
biz milliyetcilikle  ırkcılığı birbirine  karıştırdık  adamlar  milliyetciliği  uyguladılar  dev  ekonomilere  sahip  oldular  .  inkilapların  en  faydalısı milliyetciliktir.

Çevrimdışı altay

• DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #17 : 13 Ekim 2011, 09:56:31 »
yerli firmadan  alınan  her  ürün  ülke  ekonomisine  katkı  sağlar ,  a  yada  b  firması  önemli  değil  ,  japonlar  ve  Koreliler  bu  sayede  dünyanın  en  sağlam  ekonomilerine  sahiptirler  , biraz  fazla  bile  olsa  milliyetci   olan  toplumlar  milli  imkanlarla  üretilen  ürünlere  yönelirler 
bugün  kalitesiz  dersin  almazsın  yarın  senden  kazanacağı  parayla  daha  kalitelisini  üretecek  milli  üreticin  satış  yapamadığı  için  üretimi  durdurur
hundai  şirketlerinin  geçmişini  okumuştum  gerçekten  çok  sıkıntılı  zamanlar  geçirmişler  ama  bugün  dünyanın  en  büyük   tersanesinden  bile  3  kat  daha  büyük (90km² lik  alana sahip)  dev  bir  tersaneye sahipler   bunun  yanındada  her türlü motoru  üreten  fabrikalara  sahipler hundai  zamanla  samsungu  doğurmuş  samsung  ise  bir başkasını ,  zamanında  Kore  halkı  destek  çıkmış  bugün  milyonları   doyuran birçok  şirketleri  olmuş.
biz milliyetcilikle  ırkcılığı birbirine  karıştırdık  adamlar  milliyetciliği  uyguladılar  dev  ekonomilere  sahip  oldular  .  inkilapların  en  faydalısı milliyetciliktir.
konuşmanız beni acayip derecede etkiledi şu saniyeden sonra görüşümü değiştirdim en faydalısının milli imkan olduğunu daha iyi bir şekilde kavradım çok teşekür ederim sayın enes 38 bnei ışığınızla bilgilndirdiniz :D  :-*

Çevrimdışı amonyak

• DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #18 : 18 Ekim 2011, 15:43:05 »
Sevdim sizleri Allah yardimciniz olsun yeterki siz yapin gerisi gelir dünyaya satariz evelAllah
Ya sevecek ya gideceksiniz baska yolu yok.