Gönderen Konu: Washington, Türkiye'nin "Predator'ları bize verin" talebini değerlendiriyor  (Okunma sayısı 34152 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Bulancaklı

• DefenceTurk
  • *
  • 0
verdiğiniz yazıyı okudum spariş verildi diyor alındı demiyor ne yazıkki başka bi kaynak yoksa pek tatmin edici gözükmüyor verdiğiniz bilgi

Çevrimdışı DESPERADOS

• DefenceTurk
  • *
  • 0
verdiğiniz yazıyı okudum spariş verildi diyor alındı demiyor ne yazıkki başka bi kaynak yoksa pek tatmin edici gözükmüyor verdiğiniz bilgi

Dediğim gibi şu anlık gece gece kapsamlı bir araştırma yapamadım alındı diye biliniyorum yarın kapsamlı araştırır eklerim  :)

Çevrimdışı orko_8

• Özel Üye
  • DefenceTurk
  • 3
Türkiye hiç bir zaman Hermes serisi herhangi bir İHA sipariş etmedi. Sitedeki bilgide hata var.

Çevrimdışı DESPERADOS

• DefenceTurk
  • *
  • 0
Türkiye hiç bir zaman Hermes serisi herhangi bir İHA sipariş etmedi. Sitedeki bilgide hata var.

Tabii olabilir ben yanlış biliyor olabilirim hafızam beni yanıltıyor belkide öyle biliyordum yarın biraz daha kaynak bulursam eklerim tartışırız iyi geceler :) ...

Çevrimdışı atmaca1

• DefenceTurk
  • *
  • 0
arkadaşlar aklınızı karıştırmak istemem geçen gün ms bakanı ismet yılmaz ankaların 2012 haziran ayında bir ksısım teslimatının gerçekleşeceğini söyledi

Çevrimdışı DESPERADOS

• DefenceTurk
  • *
  • 0
arkadaşlar aklınızı karıştırmak istemem geçen gün ms bakanı ismet yılmaz ankaların 2012 haziran ayında bir ksısım teslimatının gerçekleşeceğini söyledi

Haziran değil 2012 iilk çeyreğinde yani mart-nisan gibi verilecek tai ye göre ...

Çevrimdışı çiğil42

• DefenceTurk
  • *
  • 1
operasyonel anlamda tam verimle kulamak 2013 ortalarını bulur

Çevrimdışı DESPERADOS

• DefenceTurk
  • *
  • 0
operasyonel anlamda tam verimle kulamak 2013 ortalarını bulur

;D hiçbir yazımı okumadınız mı :D TSK nın hizmetine tam olarak 2012 ilk çeyreğinde giriyor tai ye göre dedim ya :) ...

Çevrimdışı atmaca1

• DefenceTurk
  • *
  • 0
http://sabah.com.tr/Ekonomi/2011/09/25/iste-ankanin-teslim-tarihi
burada kaynak bence tai yerine bakanlık daha güvenilir

Çevrimdışı DESPERADOS

• DefenceTurk
  • *
  • 0
http://sabah.com.tr/Ekonomi/2011/09/25/iste-ankanin-teslim-tarihi
burada kaynak bence tai yerine bakanlık daha güvenilir