Gönderen Konu: Kartallar uçuşa geçti  (Okunma sayısı 6406 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 614
Kartallar uçuşa geçti
« : 09 Eylül 2011, 22:38:33 »
Kartallar uçuşa geçti

9 Eylül 2011
Kartallar uçuşa geçti

Başrollerini Engin Altan Düzyatan, Özge Özpirinçci, Alper Saldıran ve Çağatay Ulusoy'un paylaştığı 'Anadolu Kartalları' filminin çekimleri tamamlandı.

Yönetmenliğini Ömer Vargı'nın yaptığı ve Hava Kuvvetleri'nin 100. Kuruluş yıldönümü kapsamında gerçekleştirilen filmin yapımcılığı Fida Film üstlendi.

Filmdeki mezuniyet töreni sahnesi, Yeşilyurt/İstanbul ’da bulunan Hava Harp Okulu'nda gerçeğine uygun olarak çekildi.

Dünyaca ünlü akrobasi grubu 'Türk Yıldızları' ve 'Solotürk' te Anadolu Kartalları için İstanbul Boğazı üzerinde uçuş gerçekleştirdi.   

Film, 28 Ekim'de vizyona girecek.     

http://www.hurriyet.com.tr/magazin/magazinhatti/18687983.asp
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 614
Kartallar uçuşa geçti
« Yanıtla #1 : 23 Eylül 2011, 08:48:41 »
F16’da 45 dakika
22 Eylül 2011

“Anadolu Kartalları” filminde savaş pilotunu canlandıran Engin Altan Düzyatan, rolü için Türk Hava Kuvvetleri Komutanlığı’nın da izniyle F-16 savaş uçağına bindi.

Konya 3. Ana Jet Üssü’nden havalanan uçakta ünlü oyuncuya deneyimli bir pilot da eşlik etti. Düzyatan’ın uçuş deneyimi tam 45 dakika sürdü.       

http://www.hurriyet.com.tr/magazin/magazinhatti/18792228.asp
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı DESPERADOS

• DefenceTurk
  • *
  • 0
Kartallar uçuşa geçti
« Yanıtla #2 : 23 Eylül 2011, 15:11:46 »
F16’da 45 dakika
22 Eylül 2011

“Anadolu Kartalları” filminde savaş pilotunu canlandıran Engin Altan Düzyatan, rolü için Türk Hava Kuvvetleri Komutanlığı’nın da izniyle F-16 savaş uçağına bindi.

Konya 3. Ana Jet Üssü’nden havalanan uçakta ünlü oyuncuya deneyimli bir pilot da eşlik etti. Düzyatan’ın uçuş deneyimi tam 45 dakika sürdü.       

http://www.hurriyet.com.tr/magazin/magazinhatti/18792228.asp

Vay be adam yaşadı f-16 bindi he ....

Çevrimdışı DedeKorkut

• DedeKorkut
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
  • Ay gökte kaldıkça ulukocaların duası üzerine olsun
Kartallar uçuşa geçti
« Yanıtla #3 : 30 Eylül 2011, 12:22:01 »
Yeni Fragman

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=OeDu2gaAzXs" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=OeDu2gaAzXs</a>

Çevrimdışı DESPERADOS

• DefenceTurk
  • *
  • 0
Kartallar uçuşa geçti
« Yanıtla #4 : 30 Eylül 2011, 23:26:12 »
Çok güzel fragman ...

Çevrimdışı bertan234

• DefenceTurk
  • *
  • 1
Kartallar uçuşa geçti
« Yanıtla #5 : 30 Ekim 2011, 00:17:56 »
Abi film iğrenç ya.. ilk bölümde öyle bir bunaldımki ikinci bölümde tatbikat olmasa varya bırakıp gidecektim filmi :(.Hiç kusura bakmasınlar Havacılıkla ilgili bir filmden çok sadece aşk hikayesi izledim.Filme destek olayım diye gittim gitmez olaydım uçaklı sahnelerde bildiğimiz hava kuvvetleri tanıtım filmleri gibi.Sinema değeri yok sıfır abi beklentimi hiç karşılamadı.Bundan sonra bunlar için destek olmayada gitmem.Ama aşk filmi izlemeye gidecem derseniz gidin. ???
« Son Düzenleme: 30 Ekim 2011, 00:46:52 Gönderen: bertan234 »
Usule hakim olmayan esasa mahkum olur.

Çevrimdışı nightshade

• DefenceTurk
  • *
  • 0
Kartallar uçuşa geçti
« Yanıtla #6 : 30 Ekim 2011, 01:41:21 »
Abi film iğrenç ya.. ilk bölümde öyle bir bunaldımki ikinci bölümde tatbikat olmasa varya bırakıp gidecektim filmi :(.Hiç kusura bakmasınlar Havacılıkla ilgili bir filmden çok sadece aşk hikayesi izledim.Filme destek olayım diye gittim gitmez olaydım uçaklı sahnelerde bildiğimiz hava kuvvetleri tanıtım filmleri gibi.Sinema değeri yok sıfır abi beklentimi hiç karşılamadı.Bundan sonra bunlar için destek olmayada gitmem.Ama aşk filmi izlemeye gidecem derseniz gidin. ???
+1000.....

Çevrimdışı VVOLKANN

• DefenceTurk
  • *
  • 0
Kartallar uçuşa geçti
« Yanıtla #7 : 30 Ekim 2011, 11:48:57 »
galiba haklısınız busabah tesadüfen skytürkte yeni vizyona giren filimleri anlatan ve yorumlayan bir programa rastgeldim.gece sizin yazdığınız yorumlardan sonra bide bakayım dedim onlar nasıl yorumlayacak.siz havacılık filmi değil aşk filmi derken eleştirmiştiniz ama onlar bir film olarak bakmışlar.sonuç değişmemiş oyunculuktan tutun prodüksyona kadar,senaryoyaya kadar verdiler veriştirdiler.
tabii zevkler ve renkler tartışılmaz yinede izleyip beğenecek insanlarda çıkabilir.