Gönderen Konu: Havada bomba paniği  (Okunma sayısı 2356 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
Havada bomba paniği
« : 07 Eylül 2011, 20:00:07 »
Havada bomba paniği

İngiltere'ye giden Pakistan uçağı ihbar nedeniyle İstanbul Atatürk Havalimanı'na zorunlu iniş yaptı...
07 Eylül 2011 Çarşamba, 17:44:34

Pakistan Havayolları'nın İslamabad-Manchester seferini yapan içinde 376 yolcunun bulunduğu Boeing 777-300ER tipi yolcu uçağı, bomba ihbarı nedeniyle İstanbul Atatürk Havalimanı'na zorunlu iniş yaptı. Güvenli bir bölgeye park eden uçak aramadan geçirildi.

Gökhan ARTAN / AHT

İçinde 376 yolcunun bulunduğu Pakistan Havayolları'na ait İslamabad-Manchester seferini yapan AP-BHV kuyruk tescilli Boeing 777-300 ER tipi yolcu uçağının pilotları, Sofya hava sahası üzerindeyken, bomba ihbarı nedeniyle İstanbul Atatürk Havalimanı Kontrol kulesi ile görüşerek iniş izni istedi.
Alınan güvenlik önlemlerinin ardından uçak, saat 17.00 sıralarında Atatürk Havalimanı'na indi. Uçak güvenli bölgeye çekilerek yolcular tahliye edildi. Uçakta daha sonra güvenlik güçleri ve polis köpekleri bomba araması yapmaya başladı. Aramalar sonucunda uçakta bombaya rastlanmadı. İşlemler tamamlandıktan sonra uçak hareket edecek.

http://www.haberturk.com/dunya/haber/667214-ikinci-bomba-ihbari
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
Havada bomba paniği
« Yanıtla #1 : 07 Eylül 2011, 20:01:16 »
İkinci bomba ihbarı!

Bir başka Pakistan uçağı, Kuala Lumpur'a indi
07 Eylül 2011 Çarşamba, 18:48:23
İkinci bomba ihbarı!

İstanbul'a zorunlu iniş yapan Pakistan uçağının ardından Pakistan'dan kalkan bir uçak daha bomba ihbarı nedeniyle zorunlu iniş yaptı. Kuala Lumpur'a inen uçağın yolcuları tahliye edildi. Uçakta arama başlatıldı.

http://www.haberturk.com/dunya/haber/667214-ikinci-bomba-ihbari
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com