Gönderen Konu: Rus Yapımı Punisher Savaş Aracı  (Okunma sayısı 6042 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
Rus Yapımı Punisher Savaş Aracı
« : 07 Mart 2013, 00:06:18 »
Rus Yapımı Punisher Savaş Aracı

ZiL tarafından geliştirilen araç,bir dört tekerlekli Kamaz-4911 kamyon şasisi üzerine yerleştirilmiş. 12 ton ağırlığındaki aracın hızı saatte 150 kilometreye kadar çıkabiliyor. 730 beygir gücünde sekiz silindirli motor 100 kilometrede 100 litre yakıtı tüketiyor. En modern zırhlı araçların üst hız saatte yaklaşık 100 kilometre civarında olup 100 kilometrede 20 litre kadar yakıt tüketirler. Bu bu büyük, güçlü ve hızlı off-road araç 10 kişi taşıyabiliyor. Her türlü arazide, hatta bataklıklarda ilerleyebiliyor. 7,62mm mermilere dayanıklı.

Federal Güvenlik Servisi için tasarlanan bu "tehditkar" makine Dmitrovsky Test Alanı'nda deneniyor.

DefenceTurk.com
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı Destinyy

• Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 4
Ynt: Rus Yapımı Punisher Savaş Aracı
« Yanıtla #1 : 07 Mart 2013, 00:28:38 »
Geçenlerde eklicektimde 1 haftadır erinmekten eklemedim hiç bi yere... :))
Bunlarda benden olsun...

Araç FSB'nin vurucu gücü için üretilmiş bir hızlı müdahale aracı gibi birşey.. 12.7mm mermilere kadar korumalı zırh seviyesi var araçta... 2014 yılında seri üretime geçecek... Mümkün olan en kısa zamanda teröristlere müdahale etmek amaçlanıyor bu araç ile.

Çevrimdışı mavi1991

• Özel Üye
  • DefenceTurk
  • 36
« Yanıtla #2 : 08 Mart 2013, 01:08:56 »
Galiba Sehir ici hizli baskinlarda kullanmak istiyorlar

Çevrimdışı UYVAR

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -111
« Yanıtla #3 : 08 Mart 2013, 01:34:31 »
150 km çok iyi bir rakam! kısa mesafe yani şehir içinde kullanılacağından yakıt tüketimi de o kadar sorun olmaz.
''Başarının sırrı amaca sadakattir.''

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
« Yanıtla #4 : 08 Mart 2013, 02:51:37 »
Araç Off-road. Yani şehir içi değil arazide kullanılmak üzere tasarlanmış.
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com