Gönderen Konu: Işık Koşaner İstifa Etti  (Okunma sayısı 25682 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı KingWarrior

• KingWarrior
  • Özel Üye
  • DefenceTurk
  • 0
Işık Koşaner İstifa Etti
« Yanıtla #30 : 01 Ağustos 2011, 20:31:50 »
Boş işler bunlar. TV de pkk adına konuşan meclisteki hainler Ermeni falan değiller. Pkknın arkasında olanlara bakacak olursak olmayanlar parmakla sayılacak kadar kalırlar. Tek açlıktan nefesi kokan ermeniler yok yani. Zaten biraz tarihini oku derken Ermenilerin, Osmanlıya sadık olarak adlandırılan Ermenilerin nasıl azılı Türk düşaanlarına dönüştürüldüklerini, bugün aynı şeyin Kürtler üzerinde yapıldığını anlatmaya çalışıyorum. Tarihini bilmeyen geleceğini göremez. Bugün güneydoğuda hemen hergün Türkiye Cumhuriyeti Devletine kin kusarak her fırsatta devletin tüm yatırımlarını yok eden, polisine taş yağdıran, teröriste yataklık eden binlerce insan Ermeni falan değil. Kafanızı kumdan çıkartın artık. Siz böyle düşünürken burada artık kardeş kardeşi katlediyor.

Çevrimdışı Yatağan

• DefenceTurk
  • *
  • 0
Işık Koşaner İstifa Etti
« Yanıtla #31 : 01 Ağustos 2011, 21:03:10 »
Senin parmakla sayılacak, dediğin kisiler PKK´yi tehlikeli yapanlardir. Stinger kullanim, patlayici üretim, pusu takikleri dersleri..... ayrica para ve istihbarat haberleri getiriyorlar!

KingWarrior:
"Bugün güneydoğuda hemen hergün Türkiye Cumhuriyeti Devletine kin kusarak her fırsatta devletin tüm yatırımlarını yok eden, polisine taş yağdıran, teröriste yataklık eden binlerce insan Ermeni falan değil. Kafanızı kumdan çıkartın artık. Siz böyle düşünürken burada artık kardeş kardeşi katlediyor."

Bu iste benim dedigim Pic´lerin,  TÜRKIYE´YE oynadiklari OYUNUN ürünüdür.

Saygilar

Yatagan

Çevrimdışı KingWarrior

• KingWarrior
  • Özel Üye
  • DefenceTurk
  • 0
Işık Koşaner İstifa Etti
« Yanıtla #32 : 01 Ağustos 2011, 21:06:13 »
Bence yazdığımı iyice oku. Parmakla sayılacak olan kişiler pkkyı tehlikeli yapmayacak olanlardır. Dikkat et okurken.

Çevrimdışı Yatağan

• DefenceTurk
  • *
  • 0
Işık Koşaner İstifa Etti
« Yanıtla #33 : 02 Ağustos 2011, 02:25:06 »
dikkat etmesine, etdim ama sen beni anlamiyorsun......PKK ve DTP tekbasina hicbirseyyapamaz. Adamlara yardim ediliyor. Onlar bunlar degil diyorsun. Bu bir gercek...PKK´yi kukla gibi yönlendiriyorlar.
Lawrance (umarim LAWRANCE kim dir biliyorsundur) TEK ADAM´di parmak bilie gerekmiyor saymaya. Adam araplara yol gösterdi, Araplari ayaklandirdi ve Osmaliyi yikmaya basardi.
Ayni oyun oynaniyor.

Neyse benim icin bu konu kapandi. Bana inanmana gerek yok, ama en azindan aklinda kalsin ve internet´de arastirma yaparsan benim bu söylediklerimin asli oldunu göreceksin.

Saygilar
Yatağan

« Son Düzenleme: 02 Ağustos 2011, 02:27:43 Gönderen: Yatağan »

Çevrimdışı Yatağan

• DefenceTurk
  • *
  • 0
Işık Koşaner İstifa Etti
« Yanıtla #34 : 02 Ağustos 2011, 02:26:20 »
ha bu arada Sn. Skywolf nerde?  ???

Çevrimdışı KingWarrior

• KingWarrior
  • Özel Üye
  • DefenceTurk
  • 0
Işık Koşaner İstifa Etti
« Yanıtla #35 : 02 Ağustos 2011, 02:51:16 »
dikkat etmesine, etdim ama sen beni anlamiyorsun......PKK ve DTP tekbasina hicbirseyyapamaz. Adamlara yardim ediliyor. Onlar bunlar degil diyorsun. Bu bir gercek...PKK´yi kukla gibi yönlendiriyorlar.
Lawrance (umarim LAWRANCE kim dir biliyorsundur) TEK ADAM´di parmak bilie gerekmiyor saymaya. Adam araplara yol gösterdi, Araplari ayaklandirdi ve Osmaliyi yikmaya basardi.
Ayni oyun oynaniyor.

Neyse benim icin bu konu kapandi. Bana inanmana gerek yok, ama en azindan aklinda kalsin ve internet´de arastirma yaparsan benim bu söylediklerimin asli oldunu göreceksin.

Saygilar
Yatağan

Osmanlıyı Lawrence yıkmadı. Lawrence olmasa da Osmanlı yıkılıyordu. Farkındaysan Pkknın arkasında olanlar olmayanlardan fazla diyorum ve hala anlamıyorsun. Kimin çıkarı varsa o kullanıyor bu eşkiyayı. Ancak pkk 10-15 sene önceki gibi bir terör örgütü değil artık. Artık bu ülkenin kimliğine sahip olan pek çok insanın desteğini alıyor malesef. Bunu her gün net bir şekilde görüyoruz.

Çevrimdışı kosavalı1989

• Özel Üye
  • DefenceTurk
  • 0
Işık Koşaner İstifa Etti
« Yanıtla #36 : 02 Ağustos 2011, 18:10:57 »
10-15 sene önce farklımıydı onca köy niye boşaltıldı ozaman ?

Çevrimdışı KingWarrior

• KingWarrior
  • Özel Üye
  • DefenceTurk
  • 0
Işık Koşaner İstifa Etti
« Yanıtla #37 : 02 Ağustos 2011, 23:46:12 »

Çok farklıydı. 5 sene önce meydanlarda televizyonlarda vs bu kadar rahat konuşamıyorlardı. Propagandalarını yapamıyorlardı. Bir terör saldırısı sonrası kimse bunu devletin yaptığını iddia edecek kadar alçalmıyordu. Terör örgütü şürekli çözülüyordu. Kendi içerisinde ayrışıyor bölünüyordu. Sürekli darbeler yiyordu. Teröristlerde üst üste yapılan operasyonlar sonrası son derece dağılmış psikolojik hal vardı. Korkuyorlardı askerden ve devletten. Şimdi ise nasılsa ellerini kollarını sallaya sallaya karakol basıyorlar. Ve nasıl oluyorsa o baskını bize istihbarat sağlaması geren insansız hava araçları görüntülüyor ve bizim haberimiz olmuyor. Ve nasıl oluyorsa o çok gizli askeri bilgi olan görüntüler medya organlarının eline geçiyor. Varın oyunun büyüklüğünü siz hesap edin.

Çevrimdışı enes38

• DefenceTurk
  • *
  • 1
Işık Koşaner İstifa Etti
« Yanıtla #38 : 03 Ağustos 2011, 13:59:20 »
hey gidi günler  , nereden nereye  geldik
demekki  hiçbirşey  baki değilmiş  , makam devlet  terör  hatta  vatan bile  baki  değilmiş  , gelecekte   birşeyler   elbette   değişecek , inşallah menfaatimize olur.

Çevrimdışı Şahin Ağa

• DefenceTurk
  • *
  • 0
Işık Koşaner İstifa Etti
« Yanıtla #39 : 03 Ağustos 2011, 21:50:03 »

O zaman bunlar olmuyordu 15-16 yaşındaki çoçukların iradesini ele geçirememişti pKK. Şu video gelinen nokta açısından ibretlik bir videodur.Daha küçük yaşta yıkanan beyinler ele geçirilen iradeler.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=yz4IY63ZTjc" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=yz4IY63ZTjc</a>
Düşmanını ve kendini çok iyi tanırsan, her zaman kazanırsın. Eğer kendini çok iyi tanır düşmanını tanımazsan, bazen kazanır bazen kaybedersin. Ancak hem  düşmanını hem de kendini tanımazsan, sonuç daima yenilgi olacaktır...