Gönderen Konu: Yerli CİWS ?  (Okunma sayısı 7784 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Kasabalı

• DefenceTurk
  • *
  • 0
Yerli CİWS ?
« : 27 Temmuz 2011, 05:00:47 »
Forumda bir arkadaşımız Aselsan stampı 6 namlulu gatling silahı ile donatıp CİWS yapacak demiş bu beni çok heyacanlandırdı gerçi artık RAM tarzı sistemler tutuyo ama sırayla :)
http://www.defenceturk.com/index.php?topic=3119.0
Bu konu hakkında bilgileriniz varsa paylaşınız :))
Bide eklemek istiyorum bora deniz platformu gemisavar füzelerine karşı etkili olabilirmi ?
« Son Düzenleme: 27 Temmuz 2011, 05:05:19 Gönderen: kasabalı45 »

Çevrimdışı enes38

• DefenceTurk
  • *
  • 1
Yerli CİWS ?
« Yanıtla #1 : 27 Temmuz 2011, 09:10:35 »
konuyu gösteriyorsun , konunun içerisinde açıklama yapılmışken o açıklamayla ilgisi soru  soruyorsun  ve  en  saçma olan kısmı bunu sormak için başka konu açıyorsun , mevcut konuya mesaj atmayı düşünemedinmi?

Çevrimdışı seyyah

• seyyah
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
Yerli CİWS ?
« Yanıtla #2 : 27 Temmuz 2011, 15:12:08 »
konuyu gösteriyorsun , konunun içerisinde açıklama yapılmışken o açıklamayla ilgisi soru  soruyorsun  ve  en  saçma olan kısmı bunu sormak için başka konu açıyorsun , mevcut konuya mesaj atmayı düşünemedinmi?

Arkadas cok zeki Sayin Enes gayet normal.
Adaletin hakim olduğu yerde silahın yeri yoktur.

Çevrimdışı Kasabalı

• DefenceTurk
  • *
  • 0
Yerli CİWS ?
« Yanıtla #3 : 27 Temmuz 2011, 16:24:51 »
Arkadaşım orda Avcı sormuş açıklamayı kim ne zaman yaptı diye ama kimse cevaplamamış bende meraktan burda konu açtım.

Çevrimdışı nightshade

• DefenceTurk
  • *
  • 0
Yerli CİWS ?
« Yanıtla #4 : 27 Temmuz 2011, 20:56:29 »

Arkadaş merak etmiş sormuş,belkide yanlışlık yapmış o zaman yetkililer konuya müdahale eder,ama sen niye hakaret vari konuşuyorsun ben onu anlamadım,tavrına dikkat etmeni öneriyorum.
Soruya gelince aselsan cıws sistemi hakkında resmi ağızdan bir açıklama yok, boraya gelince pratıkte gemisavar füze önleme kabiliyeti yoktur.

Çevrimdışı seyyah

• seyyah
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
Yerli CİWS ?
« Yanıtla #5 : 27 Temmuz 2011, 22:27:21 »

Arkadaş merak etmiş sormuş,belkide yanlışlık yapmış o zaman yetkililer konuya müdahale eder,ama sen niye hakaret vari konuşuyorsun ben onu anlamadım,tavrına dikkat etmeni öneriyorum.
Soruya gelince aselsan cıws sistemi hakkında resmi ağızdan bir açıklama yok, boraya gelince pratıkte gemisavar füze önleme kabiliyeti yoktur.
Hocam ben bana saygi gosterene saygi gosteririm bu arkadas benim actigim eski konulari hortlatip alakasiz sakil sakil seyler yazdi kendini beyenmislik yapti simdi aynisini kendisi yapiyor sacma sapan her konuya birseyler yaziyor sanki msnde chat yapiyor.
Adaletin hakim olduğu yerde silahın yeri yoktur.

Çevrimdışı Kasabalı

• DefenceTurk
  • *
  • 0
Yerli CİWS ?
« Yanıtla #6 : 28 Temmuz 2011, 00:40:21 »
Farkettiysen bu konunun açıldıgı yer İstekleriniz.Önerileriniz ve MERAK ETTİKLERİNİZ o konunun açıldıgı yer Türk savunma sanaayinden haberler ben bunu merak ettim ve açtım ben sana özel mesajda dedim ki uyuşmuyoruz konularıma mesaj atma bu kadar silinse silcem yorumlarını.

Çevrimdışı Falcon

• Site Yetkilisi
  • DefenceTurk
  • 0
  • Akıl herşeyindir-Falcon
Yerli CİWS ?
« Yanıtla #7 : 28 Temmuz 2011, 04:16:33 »
Tamam sorun yok beyler.Arkadaşımız forumumuz da yeni.Cevaplanmamış bir soru varsa Merak Ettiklerinize yazabilirsiniz.Bu bir sorun teşkil etmez yeterki Haklı bir dil ile uyarılsın ve yöneticilere bildirilsin.Sorun teşkil etmiyor..
Eger topic olarak netlik ve güzellik kazanmak istiyorsanız topiclere sorularınızı sorunuz.kasabalı45 arkadaşımızda bundan sonra eminimki öyle yapıcaktır.Hem o topiclerde aktifleştirmiş oluruz.