Anket

Sizce Türkiye Suriye'ye yapılacak bir askeri müdahaleye katılmalı mı?

Katılmamalı. Bizi hiç iligilendirmez.
18 (18%)
Kesinlikle katılmalı. Çünkü müdahale sonrası Suriye'de söz sahibi olmamız için şart.
53 (53%)
Engel olmalı. Çünkü Suriye'den sonra sıra İran'a, ondan sonra da sıra bize gelecek.
24 (24%)
Başka bir düşüncem var. Aşağıda paylaşıyorum.
5 (5%)

Toplam Oy Verenler: 100

Gönderen Konu: Suriye Krizi  (Okunma sayısı 505044 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı nocen

• DefenceTurk
  • *
  • 0
  • DefenceTurk.com
Ynt: Suriye Krizi
« Yanıtla #930 : 08 Ocak 2016, 20:34:13 »
İsrail düşürmeye aday olur ::)

Çevrimdışı мคяครℓเ

• Özel Üye
  • DefenceTurk
  • 24
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #931 : 08 Ocak 2016, 20:37:49 »
Israil niye dusursunki. Surekli dunyanin silahini bedava veya sudan ucuza aliyor Almandan kendi ayagina sikarmi hic.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
« Yanıtla #932 : 08 Ocak 2016, 23:02:39 »
İster misiniz Suriye'de düşen uçak listesine bir de Tornado eklensin  ::)

Olabilir. Saddam 6 tanesini düşümüştü diye hatırlıyorum.
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı мคяครℓเ

• Özel Üye
  • DefenceTurk
  • 24
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #933 : 10 Ocak 2016, 20:46:43 »
Artik sinir hattinda 2 ucakla devriye geziyoruz. Alarm duzeyimiz dustumu yoksa.

Çevrimdışı мคяครℓเ

• Özel Üye
  • DefenceTurk
  • 24
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #934 : 10 Ocak 2016, 21:20:26 »

Rus uçaklarının varil bombalı saldırısı 70 can aldı!
Rusya'ya ait uçakların Hatay'ın Reyhanlı İlçesi'ne 45 kilometre uzaklıkta, Suriye muhaliflerinin kontrolündeki İdlib kentine bağlı Maarat El Numan Kasabası'nda pazar yerine attığı varil bombası ile 70 kişi öldü, 135 kişi yaralandı.

http://kokpit.aero/70-kisi-oldu
Aslinda Kirimi,Ukraynanin dogusunu,osetyayai,cecenistan,g.irani kasimak lazim. Onlar doguyu kasiyor.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
« Yanıtla #935 : 10 Ocak 2016, 21:35:55 »
İlginç bir haber. Nedense yabancı medyada pek fazla bu konuyla ilgili haber yok! Birkaç haber buldum ve onlarda kaynak olarak Anadolu Ajansı'nı gösteriyorlar. Bu haber de Doğan Haber Ajansı kaynaklı. Konuyla ilgili haberler çoğalır diye düşünüyorum. Sivilleri bombalamak çok canice bir davranış. Herhalde bu da yanlıklık değildir. Tabi haber doğruysa!

Hangi doğudan bahsediyorsun Maraşlı?
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.

Çevrimdışı мคяครℓเ

• Özel Üye
  • DefenceTurk
  • 24
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #936 : 10 Ocak 2016, 21:45:02 »
Sur dan,nusaybinden su an bizim askerlerin temizlik yaptigi yerlerden hocam. Daha gecenlerde 2 Çinli doktor birkac tanede rus yakalanmisti.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
« Yanıtla #937 : 10 Ocak 2016, 21:55:14 »
Sur dan,nusaybinden su an bizim askerlerin temizlik yaptigi yerlerden hocam. Daha gecenlerde 2 Çinli doktor birkac tanede rus yakalanmisti.

Ben bunu hiç duymadım. Nasıl kaçırdım bilmiyorum. Ama doğuda en fazla Alman ajanı olduğu bilinir. Zaten AB'den ara sıra siyasetçiler gelip pkknın siyasi koluyla pozlar verirler. İnsan hakları vs bahsederler. CIA, Mossad vs ajanları hiç eksik olmaz. Senelerdir...

Bu durumda İsraili, Avrupa Birliğini ve ABD'yi karıştırmanız gerekiyor!

Çevrimdışı мคяครℓเ

• Özel Üye
  • DefenceTurk
  • 24
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #938 : 10 Ocak 2016, 22:25:39 »
Hatta carsaf icinde operasyon bolgesinden kacan ingiliz bi kadin dahi yakalandi. Bunlarin hepsi basina yansidi.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
« Yanıtla #939 : 10 Ocak 2016, 22:48:10 »
Hatta carsaf icinde operasyon bolgesinden kacan ingiliz bi kadin dahi yakalandi. Bunlarin hepsi basina yansidi.

Uzun lafın kısası Afrika ve Güney Amerika, Avustralya, Yeni Zellanda, Japonya vs hariç her yeri karıştırmamız lazım.  ;D ;D

« Son Düzenleme: 11 Ocak 2016, 01:00:36 Gönderen: SKYWOLF »