Anket

Sizce Türkiye Suriye'ye yapılacak bir askeri müdahaleye katılmalı mı?

Katılmamalı. Bizi hiç iligilendirmez.
18 (18%)
Kesinlikle katılmalı. Çünkü müdahale sonrası Suriye'de söz sahibi olmamız için şart.
53 (53%)
Engel olmalı. Çünkü Suriye'den sonra sıra İran'a, ondan sonra da sıra bize gelecek.
24 (24%)
Başka bir düşüncem var. Aşağıda paylaşıyorum.
5 (5%)

Toplam Oy Verenler: 100

Gönderen Konu: Suriye Krizi  (Okunma sayısı 503691 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi カメせ

• 2020 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 185
  • DefenceTurk.com
El Bab'a düzenlenen saldırıda Uluslararası Koalisyon parmagı.
« Yanıtla #3160 : 20 Aralık 2022, 20:59:52 »
Alıntı
FKH bölgesi El Bab'a düzenlenen saldırıda kullanılan mühümmatın kalıntıları. HellFire II.

https://mobile.twitter.com/Yzb_frambuazl/status/1605126197016350720

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 614
Ynt: Suriye Krizi
« Yanıtla #3161 : 21 Aralık 2022, 08:24:39 »
Acaba hangi ülkenin?  ::) ::)
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı putty

• 2023 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 291
« Yanıtla #3162 : 21 Aralık 2022, 08:33:56 »
Apo nun Şam daki evinin adresini fotosunu dosyada verdiğimizde Suriyeli yetkililer bizde öyle biri yok diyordu. Baba Hafız Esat mezarından şimdi kalk da gör ülkeni ne hale getirdik. Türkün gücünü herkes kabul edecek bu coğrafyada Türkün kara kaplı defterine adını yazdırırsan günü gelir hesabı sorulur

Çevrimdışı baryshx

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 58
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #3163 : 21 Aralık 2022, 08:45:41 »
Apo nun Şam daki evinin adresini fotosunu dosyada verdiğimizde Suriyeli yetkililer bizde öyle biri yok diyordu. Baba Hafız Esat mezarından şimdi kalk da gör ülkeni ne hale getirdik. Türkün gücünü herkes kabul edecek bu coğrafyada Türkün kara kaplı defterine adını yazdırırsan günü gelir hesabı sorulur
Suriye'yi bu hale getiren abd, bizlik bir şey yok

Çevrimdışı putty

• 2023 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 291
« Yanıtla #3164 : 21 Aralık 2022, 09:53:04 »
Amerika bizden sonradan geldi. Biz olmasak Suriye bir haftada kalkışmayı bastırırdı şimdiye çoktan unutmuşlardı işine gücüne bakıyordu herkes. Tabi bizdede hiç Suriye li olmazdı o zaman. Beter olsunlar Türkün gücünü herkes görecek
« Son Düzenleme: 21 Aralık 2022, 09:53:35 Gönderen: re »

Çevrimdışı serkan1976

• 2022 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 457
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #3165 : 21 Aralık 2022, 11:39:39 »

Evet doğru yazmışsınız da biraz eksik kalmış...
O Hafiz Esad mezardan kalkınca ayrıca " Apo'yu vermediğim için Türkiye'ye verdiğim zararın 10 katını Türkler-ABD ( BOP) ile işbirliği yapıp kendi kendilerine vermiş" de derdi...
Sizin de dediğiniz gibi bizim desteğimiz, gözyummammız olmasaydı Oğul Esad 1 haftada ayaklanmayı bastırıldı.
Bu işten en çok İsrail çıkar sağladı dolayısıyla da ABD.
İsrail; Arap-İsrail savaşlarında bile yenemediği Suriye'yi paramparça ettirdi tek kurşun atmadan.

Bizde kucağımıza 5 milyon Suriyeli, yüzlerce şehit , Güney sınırımızda operasyon yapmak için ABD-Rusya icazetini bekleyen bir siyasi ortam bulduk...
İşte Türkün gücü...
« Son Düzenleme: 21 Aralık 2022, 11:42:15 Gönderen: serkan1976 »

Çevrimdışı putty

• 2023 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 291
« Yanıtla #3166 : 21 Aralık 2022, 12:14:04 »
haklısın bir beğeni ateşledim

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 614
« Yanıtla #3167 : 21 Aralık 2022, 15:11:59 »
haklısın bir beğeni ateşledim

Haklı tabi. Emperyalistler fena gaza getiriyorlar herkesi. O herkes birbirini yerken, kendileri kenardan zevkle izliyorlar. Sonra da hazıra konuyorlar. Klasik yöntemleri. Bu tuzağa düşmemek için artık herhalde okullarda eğitim vermek gerek!
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı baryshx

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 58
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #3168 : 21 Aralık 2022, 15:33:30 »
Vatan ve millet çıkarları parti, iktidar ve parti ideolojilerinden önce gelmeli, sorun burada.

Denetleme yok. Yasama, yürütme ve yargı tam işlediğinde olur bunlar, yoksa iktidardaki kafasına göre takılır.

99 yıldır anayasası tartışılan ve durmadan değiştirilen ülke mi olur.
« Son Düzenleme: 21 Aralık 2022, 15:34:34 Gönderen: baryshx »

Çevrimdışı Bogü Alp

• DefenceTurk
  • *
  • 43
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #3169 : 24 Aralık 2022, 22:44:35 »
Sayın re
Komşularda yaşanan kaos savas ic savas durumları hiç bir zaman bizim lehimize sonuçlanmaz 92 körfez harekatı ve öncesi Irak iç karışıklığı en cok bizim ülkemizi vurdu. Başımıza terör belası çıktı.
Suriye iç savaşında terör örgütü Suriye de palazlandi kendine bölgeler edindi.
Biz hala bu iç karışıklıkların sonucunu acı acı ödemeye devam ediyoruz.
Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün önemli sözünde dediği gibi
"Yurtta Sulh Cihanda Sulh"