Gönderen Konu: MUAVENET KASTEN Mİ VURULDU?  (Okunma sayısı 22672 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı HDS

• Özel Üye
  • DefenceTurk
  • 0
MUAVENET KASTEN Mİ VURULDU?
« Yanıtla #20 : 29 Mart 2011, 12:53:36 »
Alıntı yapılan: lleo
Alıntı yapılan: Loneatilla
Muavenetin vurulması sonrası bir milad olmustur türk halkında..Bugun dunyada en anti amerikancı toplumlardan biriyiz..
+1

Enteresan.. Halen bu memleketin kendisini "anti-Amerikanci" olarak tanimlamasi nasil bir masturbasyondur?.. Anti-Amerika komplo teoriciligi, kahve edebiyati derinliginde cok kisinin dilindedir Turkiye'de ama beri yanda herkes pragmatizmin bayrak tasiyani oldugu icin o sadece sozde kalir.. Hukumetler falan da vatan hainligi ile suclanir falan filan..

Dandik dundik Afrika ulkelerinin bile, Eritre haric hic birisi, Amerikan Silahli Kuvvetleri Afrika Komutanligi'nin karargahini kuracak bir ulke ararken Amerikan yerlesimini kabul etmedi.. Gidip Almanya'ya kurdular..

Unutun bu geyikleri arkadaslar.. Turkiye ve Turk halki, Anti-Amerikanci degildir.. Sadece, basina gelenlerden dolayi baskalarini ve "dis gucleri" suclama refleksi vardir.. Analiz derinligi cok sigdir.. Bas seytan da Amerika'dir.. Geyiktir, gecer..

...

Muavenet olayi gibi elim bir olaya "sehir efsaneleri" karistirmaya, Amerikalilar bagira bagira TDzK'nin bir gemisi ve subaylarina bagira bagira kast edereke saldirmis da, kimse sesini cikarmamis imasiyla da, ustelik de bunu abuk subuk geyiklere, "-mis"lere baglayarak yapmakta nedense bir "Anti-Amerikanci" millette vardir.. Zaten her seyin iyisini bilirsiniz.. Biz vatan ainleri tarafindan yonetilen insanlariz, asker-sivil.. Zaten bizden de adam olmaz.. Bir edepli cevap verememisizdir.. Ogrenememisizdir.. Olsun..

Ama Amerika'nin basina ayni sey gelse aynini yapar miydi hic?.. Degil mi?.. Ne dersiniz subliminal Amerikan hayranlari?..

Çevrimdışı cüzzamlı melek

• cüzzamlı melek
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #21 : 29 Mart 2011, 13:23:45 »
Alıntı yapılan: lleo
Alıntı yapılan: Loneatilla
Muavenetin vurulması sonrası bir milad olmustur türk halkında..Bugun dunyada en anti amerikancı toplumlardan biriyiz..
+1

Enteresan.. Halen bu memleketin kendisini "anti-Amerikanci" olarak tanimlamasi nasil bir masturbasyondur?.. Anti-Amerika komplo teoriciligi, kahve edebiyati derinliginde cok kisinin dilindedir Turkiye'de ama beri yanda herkes pragmatizmin bayrak tasiyani oldugu icin o sadece sozde kalir.. Hukumetler falan da vatan hainligi ile suclanir falan filan..

Dandik dundik Afrika ulkelerinin bile, Eritre haric hic birisi, Amerikan Silahli Kuvvetleri Afrika Komutanligi'nin karargahini kuracak bir ulke ararken Amerikan yerlesimini kabul etmedi.. Gidip Almanya'ya kurdular..

Unutun bu geyikleri arkadaslar.. Turkiye ve Turk halki, Anti-Amerikanci degildir.. Sadece, basina gelenlerden dolayi baskalarini ve "dis gucleri" suclama refleksi vardir.. Analiz derinligi cok sigdir.. Bas seytan da Amerika'dir.. Geyiktir, gecer..

...

Muavenet olayi gibi elim bir olaya "sehir efsaneleri" karistirmaya, Amerikalilar bagira bagira TDzK'nin bir gemisi ve subaylarina bagira bagira kast edereke saldirmis da, kimse sesini cikarmamis imasiyla da, ustelik de bunu abuk subuk geyiklere, "-mis"lere baglayarak yapmakta nedense bir "Anti-Amerikanci" millette vardir.. Zaten her seyin iyisini bilirsiniz.. Biz vatan ainleri tarafindan yonetilen insanlariz, asker-sivil.. Zaten bizden de adam olmaz.. Bir edepli cevap verememisizdir.. Ogrenememisizdir.. Olsun..

Ama Amerika'nin basina ayni sey gelse aynini yapar miydi hic?.. Degil mi?.. Ne dersiniz subliminal Amerikan hayranlari?..

süper yazmışsın arkadaş...
bağımsızlık, benim karakterimdir!

Çevrimdışı ist_eternal

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #22 : 29 Mart 2011, 13:39:45 »
Yanlış Okumamışsam Olayı Yaşayanlardan birinin demecinde okumuştum Olay Muaveneti Vuran uçak gemisinin Türk kara sularına geçmesiyle Muavenetin kaptanı Komutayı Türk kara sularına girdiği için kendinde olduğunu söylüyor Uçak gemisinin kaptanı bunu red ediyor ve Kaptana Hakaret ediyormuş. Muavenetin kaptanı Silahları uçak gemisinin üzerine çeviriyor. ve gerisi bilinen şey Uçak gemisinden atılan füze muaveneti kaptan köşkünden vuruyor.

bence o demeci veren uçmuş,ama size canlı yaşadığım olayı anlatayım 2 . ırak işgali başlayacak bizde romanadan fosfat almışız ince ince iskenderuna gidiyoruz iskenderun açıkları karışık karşıda amerikan uçak gemisi uçaklar kalkıp iniyor radar ekosu gemi dolu gözle gemi görünmüyor u.gemisi hariç bütün gemiler karartma yapmış gıçık sesli bir hatun 16. kanaldan anons geçiyor barış için geldik demokrasi için geldik.20 küsür defa aynı metni geçti sonra bize çağrı yaptı önünüzü 210 çevirin hızınızıda 7 mile düşürün (uçak gemisi drift yapıyor teskere hikayesi)  bizim süvari kendisi malatyalıydı ismini vermiyorum yd den değiştirmiyorum dedi sen değiştir, bundan sonrasını iyi okuyun 4 kaptan biraz lavuk panikledi neyse biz 1 mil içerideyiz yani türk karasularındayız radar ekolarından ibri üzerimize gelmeye başladı tak bordomuzda bir gemi 1 dk sonra tak tepemizde helo tam grandinin tepesinde yaktı alemet bir ışık gitmiyor süvari ana avrat düz gitmeye aşladı alayımız kör hiç birşey görmüyoruz neyse ben iskele kırlanıca çıktım kendimi gösterdim amcamlar ışığı kapattı çekti gitti süvari başladı bizim sahil güvenliğe çağrı yapmaya neyse bir zahmet çağrıya cevap verildi olay anlatıldı gerçi anlatmaya gerek yok herşey 16 . kanaldan açık süvariye söylenen rahatsız etmeyin az kıyıdan gidin neyse bizim süravi adamdı rota bacağından çıkmadı koca gemiye yol verdirdi seferdeyse allah selamet versin o işler öyle kola değil adamda 10 kilo yürek olacak 20 kilo da çiğer, birazda akıl olacak bizim süvari korkak tavuk oynadı amerikalı ibiş cesaret edemedi düşünsene yük gemisiyle çarpışan amerikan uçak gemisi operason dışı kaldı M/V BOZANAAAAAAAAAAAAAAA
Neyse ben işime döneyim götürü iş aldım corvet sınıfı gemileri hazırlayayım  :o
« Son Düzenleme: 29 Mart 2011, 13:49:47 Gönderen: ist_eternal »

Çevrimdışı rstr617

• DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #23 : 29 Mart 2011, 17:33:37 »
Böyle bir olay hiç duymamıştım. Savaş gemisiyle deniz fenerinin hikayesine benziyor. Ama sizin suvari niye dikleniyor uçak gemisine onu anlamadım?

ruhumuz var teslim etmeden önce

Çevrimdışı ist_eternal

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #24 : 29 Mart 2011, 17:43:57 »
Esasında bizim süvari eserliydi biraz zaten aksi olur denizciler nihayetinde türk toprağı sayılır gemi kaldıkı 1 mil içerdeyiz türk karasularındayız onuda geç kurallara göre geçiş hakkı da bizimdi.