Gönderen Konu: Azerbaycan vs Iran  (Okunma sayısı 16833 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı akrep

• DefenceTurk
  • *
  • 1
Azerbaycan vs Iran
« Yanıtla #10 : 08 Temmuz 2011, 17:41:18 »
Burada seyyah arkadaşa haksızlık yapılmış.Herkezin fikrine saygılı olmak lazım kaldiki burası savunma sanayi sitesi bu çerçevede herkonu her fikir paylaşılabilmeli.Arkadaş magazinden bahsetmemişki bu tepkiyi ben anlamadım..!
Sayin Kartal anlayisinizdan ve desteginizden oturu cok tesekkur ederim cok sagolun.
aynen ne kadari olmasada her konu yazilmali...
misal türkiye vs azerbaycan :)
demek olmuyor ki illede savas cikacak... arti eksikler göz önüne getiiliyor

Çevrimdışı UYVAR

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -111
Azerbaycan vs Iran
« Yanıtla #11 : 08 Temmuz 2011, 17:58:56 »
Her konu yazılsın yazılmasına ama etrafımızın alev alev yandığı, mehmetçiğin ''paralı asker'' gibi görüldüğü, ülkemizin ''maşa'' larak kullanılmaya çalışıldığı bir dönemde herkes yazdıklarına dikkat etsin.
''Başarının sırrı amaca sadakattir.''

Çevrimdışı akrep

• DefenceTurk
  • *
  • 1
Azerbaycan vs Iran
« Yanıtla #12 : 08 Temmuz 2011, 18:04:31 »
Her konu yazılsın yazılmasına ama etrafımızın alev alev yandığı, mehmetçiğin ''paralı asker'' gibi görüldüğü, ülkemizin ''maşa'' larak kullanılmaya çalışıldığı bir dönemde herkes yazdıklarına dikkat etsin.

masa, parali askerliklerde konusulur... irkciliga ve birbirlerimize küfür, ajete etmedikce hersey yazilmasi lazim...

Çevrimdışı UYVAR

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -111
Azerbaycan vs Iran
« Yanıtla #13 : 08 Temmuz 2011, 18:23:50 »

masa, parali askerliklerde konusulur... irkciliga ve birbirlerimize küfür, ajete etmedikce hersey yazilmasi lazim...

madem bu kadar özgürlükçü, bu kadar liberalsin rstr617'nin yazdıkları niye rahatsız etti? adam küfür etmemiş, görüş bildirmiş.
''Başarının sırrı amaca sadakattir.''

Çevrimdışı akrep

• DefenceTurk
  • *
  • 1
Azerbaycan vs Iran
« Yanıtla #14 : 08 Temmuz 2011, 18:55:05 »

madem bu kadar özgürlükçü, bu kadar liberalsin rstr617'nin yazdıkları niye rahatsız etti? adam küfür etmemiş, görüş bildirmiş.
rstr617 nin bu yazisi:
" Azerbaycan kazanır. Acemleri biçer geçerler.Tatmin oldunuz mu? Lütfen bir daha böyle saçma konular açmayın. "

rahatsiz etsin ki nedende kizayim ki... istedigini yazar... benim düsünceme uymuyorsa bu konuda ona karsida birsey yazarim... hem ben ona ne dedim ki bu konuda

Çevrimdışı KingWarrior

• KingWarrior
  • Özel Üye
  • DefenceTurk
  • 0
Azerbaycan vs Iran
« Yanıtla #15 : 08 Temmuz 2011, 19:09:28 »
Azerbaycan kazanır. Acemleri biçer geçerler.

Tatmin oldunuz mu? Lütfen bir daha böyle saçma konular açmayın.

+1
Bu ne ya! O bununla savaşırsa ne olur? Bu şununla savaşırsa ne olur? Başka işiniz yok mu sizin? Milleti birbirine düşürmekten başka?

Allah askina nesi sacma bu konunun bundan 2 gun once azeri askeri olduruldu sinirda bi gerginlik yasandi ve forumlar ne icin var tartismak icin demi bu konunun bu forumda nesi sacma emin olunki sayin yonetici bu konudan daha sacma konular var bu sitede gozlerinizi acin ve onlara bakin bu zamana kadar uslubumu hic sertlestirmedim ama terbiyesizliginde anlami yok kurallar dahilinde istedigimi sorabilirim ben burda kufurmu ettim bi ulkeye hakaretmi ettimde sacma sapan konu oluyor sizin karsinizda cocuk yok dikkatinizi cekerim ve ben bu foruma elimden geldigince yardimci olmaya calisiyorum surekli arastirip bilgiler ekliyorum bi girin bakin bolumlere konularin hemen hemen cogunda ismim geciyor benim actigim konulardir isinize gelince sesiniz cikmiyor isinize gelmiyince kelime yapiyorsunuz konuyu beyenmediyseniz yorum yapmazsaniz yada konu sitenin kurallarina aykiri ise konuyu kitlersiniz gelipte burda insani cocuk yerine koymaniza gerek yok simdi ister uyeligimi dondurursunuz ister kitlersiniz biz burda bir konu acarak kimseyi savastirmiyoruz sadece tartisiyoruz kimsenin burda bir konu acarak bir ulkeyi savasa sokucak gucu yoktur sayin yonetici bunu bilmenizi isterim bence burda en buyuk sacmaligi kusura bakmayin ama siz yaptiniz konuyu beyenmediyseniz yorum yapmazsiniz.

Yani Milletin başka işi yok siz merak sonuçlarını merak ettiğiniz için savaşacaklar öyle mi? Hep benzer konular açıyorsunuz. Neden? Çocuk muyuz biz?
Ayrıca aynı konuyla ilgili birden fazla başlık açmanın manası nedir? Daha fazla konu açınca daha mı karizmatik olunuyor sanal alemde? Sürekli konularınızı birleştiriyoruz. Yanlış yerlere açıldıkları için taşıyoruz vs vs. Bunlar bizim görevimiz tabi. Ama bir defa hata yapınca bunu sürekli tekrarlamak mantıklı mı? Birkaç örnek...

http://www.defenceturk.com/index.php?topic=3724.0

http://www.defenceturk.com/index.php?topic=3720.0

http://www.defenceturk.com/index.php?topic=3725.msg28473#msg28473

http://www.defenceturk.com/index.php?topic=3708.msg28729#msg28729

http://www.defenceturk.com/index.php?topic=3769.msg28817#msg28817

Çevrimdışı seyyah

• seyyah
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
Azerbaycan vs Iran
« Yanıtla #16 : 08 Temmuz 2011, 22:00:09 »
Azerbaycan kazanır. Acemleri biçer geçerler.

Tatmin oldunuz mu? Lütfen bir daha böyle saçma konular açmayın.

+1
Bu ne ya! O bununla savaşırsa ne olur? Bu şununla savaşırsa ne olur? Başka işiniz yok mu sizin? Milleti birbirine düşürmekten başka?

Allah askina nesi sacma bu konunun bundan 2 gun once azeri askeri olduruldu sinirda bi gerginlik yasandi ve forumlar ne icin var tartismak icin demi bu konunun bu forumda nesi sacma emin olunki sayin yonetici bu konudan daha sacma konular var bu sitede gozlerinizi acin ve onlara bakin bu zamana kadar uslubumu hic sertlestirmedim ama terbiyesizliginde anlami yok kurallar dahilinde istedigimi sorabilirim ben burda kufurmu ettim bi ulkeye hakaretmi ettimde sacma sapan konu oluyor sizin karsinizda cocuk yok dikkatinizi cekerim ve ben bu foruma elimden geldigince yardimci olmaya calisiyorum surekli arastirip bilgiler ekliyorum bi girin bakin bolumlere konularin hemen hemen cogunda ismim geciyor benim actigim konulardir isinize gelince sesiniz cikmiyor isinize gelmiyince kelime yapiyorsunuz konuyu beyenmediyseniz yorum yapmazsaniz yada konu sitenin kurallarina aykiri ise konuyu kitlersiniz gelipte burda insani cocuk yerine koymaniza gerek yok simdi ister uyeligimi dondurursunuz ister kitlersiniz biz burda bir konu acarak kimseyi savastirmiyoruz sadece tartisiyoruz kimsenin burda bir konu acarak bir ulkeyi savasa sokucak gucu yoktur sayin yonetici bunu bilmenizi isterim bence burda en buyuk sacmaligi kusura bakmayin ama siz yaptiniz konuyu beyenmediyseniz yorum yapmazsiniz.

Yani Milletin başka işi yok siz merak sonuçlarını merak ettiğiniz için savaşacaklar öyle mi? Hep benzer konular açıyorsunuz. Neden? Çocuk muyuz biz?
Ayrıca aynı konuyla ilgili birden fazla başlık açmanın manası nedir? Daha fazla konu açınca daha mı karizmatik olunuyor sanal alemde? Sürekli konularınızı birleştiriyoruz. Yanlış yerlere açıldıkları için taşıyoruz vs vs. Bunlar bizim görevimiz tabi. Ama bir defa hata yapınca bunu sürekli tekrarlamak mantıklı mı? Birkaç örnek...

http://www.defenceturk.com/index.php?topic=3724.0

http://www.defenceturk.com/index.php?topic=3720.0

http://www.defenceturk.com/index.php?topic=3725.msg28473#msg28473

http://www.defenceturk.com/index.php?topic=3708.msg28729#msg28729

http://www.defenceturk.com/index.php?topic=3769.msg28817#msg28817

Bakin verdiginiz linklerde tek birinde hata yapmisim onuda duzeltmistim zaten abrams tankinin sizin bahsettiklerinizle ne alakasi var ikincisi ise milletin isi gucu varsa yazmasin kardesim benim actigim merak ettigim konulara Turkiye´nin en buyuk savunma sanayi sitesinde bile sizin sacma sapan diye bahsettiginiz konulardan sayisizca var burasi agir bir forum ama bu forumun duzenini seviyorum ve surekli guncel tutmaya calisiyorum bazi konulari ama ustune basarak soyluyorum madem isiniz gucunuz var yazmayin kardesim ozaman benim actigim konuya gidin istediginiz konuya yorum yazin anlatabiliyordurum umarim ben kimseyi benim actigim konulara zincirliyip illede yazin demiyorum benim bu forumda dikkate aldigim bilgisine guvendigim insanlar var genelde onlarla muhatap oluyorum zaten bunlarin birisi sayin Akrep bir digeri ise sayin Enes´tir.Bu bahsettigim kisilerde her daim benim actigim konularda aktiflerdir eger ben yanlis bir konu aciyorsam bunu duzeltmek zaten sizin goreviniz eger siz bunlari yerine getirmeyecektiniz yada bundan usenecektiniz ne diye yonetici oldunuz bende yoneticilik yaptim ama asla sizin gibi sacma elestirilerde bulunmadim ben size ilk iletimdede belirttim isinize gelmiyorsa beyenmiyorsaniz yazmayin ha yanlis bir konu actiysam konuyu kilitlersiniz bunada saygim sonsuzdur site ismi vermek istemiyorum 2007 yilindan beri uyeligim var bir sitede bu sitede en az burasi kadar saygin bir site ve cok eski orda bile bu sekil karsilastirmalar oluyor hemde bunlari yapan okumus kariyer bilgi sahibi insanlar bunlarin hepsi normal degilde bir tek sizmi normalsiniz bunu size bir abiniz kardesiniz olarak soruyorum?
« Son Düzenleme: 08 Temmuz 2011, 22:18:14 Gönderen: seyyah »
Adaletin hakim olduğu yerde silahın yeri yoktur.

Çevrimdışı KingWarrior

• KingWarrior
  • Özel Üye
  • DefenceTurk
  • 0
Azerbaycan vs Iran
« Yanıtla #17 : 08 Temmuz 2011, 22:05:47 »
Bence verdiğim linklerdeki konulara biraz daha dikkatli bakın. Bazısı aynı konuyla ilgili açtığınız farklı konuların birleşimi. Abrams konusundaki başlıkla içerik farklı, Bahsettiğim millet forumda yazı yazan millet de değil, yazdıklarımı daha iyi okursanız anlayacaksınız. Sürekli aynı hataları yaparsanız tabi ki eleştirilirsiniz. Biraz dikkat!

Çevrimdışı seyyah

• seyyah
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
Azerbaycan vs Iran
« Yanıtla #18 : 08 Temmuz 2011, 22:06:47 »
Yani siz sunumu diyorsunuz simdi biz burda bir hukumet olmusuz askerimizimi tartisiyoruz yada bizim burda yaptigimiz yorumlarla biz asker kardeslerimizimi kucumsuyoruz yada biz burda birilerine savasmi ilan ediyoruz bakin yine soyluyorum beyenmediginiz birseye yorum yapmaniza gerek yok beyenen tartismak istiyen yazar tartisir yani illede birseylere takilmanin bir anlami yok ve biraz sacma olacak ama ben bir mimarim ve yurtdisindayim emin olunki burda olmicak yada sacma sapan seyleri sizinle tartisicak kadar kucuk beyinli degilim diyelimki tartistik burasi bir forum zaten merak edilen yazilir tartisilir insanlar tartisarak eksiklerini ogrenirler neyse uzatmak istemiyorum artik bu sozlerim size degil yanlis anlamayin burda bos seyler soyliyen herkeze.
« Son Düzenleme: 08 Temmuz 2011, 22:20:09 Gönderen: seyyah »

Çevrimdışı seyyah

• seyyah
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
Azerbaycan vs Iran
« Yanıtla #19 : 08 Temmuz 2011, 22:16:25 »
Bence verdiğim linklerdeki konulara biraz daha dikkatli bakın. Bazısı aynı konuyla ilgili açtığınız farklı konuların birleşimi. Abrams konusundaki başlıkla içerik farklı, Bahsettiğim millet forumda yazı yazan millet de değil, yazdıklarımı daha iyi okursanız anlayacaksınız. Sürekli aynı hataları yaparsanız tabi ki eleştirilirsiniz. Biraz dikkat!
Sizin icin verdiginiz linklere tekrar baktim ve dedigim gibi tek bir konuda hata olmus onuda kendim duzeltip kitlemisim zaten diger linklerin birbirleriyle uzaktan yakindan alakasi yok Turkiye vs Israil, Turkiye Suriye´´ye asker gonderecek Azerbaycan vs Iran digeri ise Turkiye´nin dostu hangisidir zamaninda Turkiye ile Israil cok yakin muttefiklerdi hatirlarsaniz ne oldu simdi kirmizi kitap degistirilip Israil dusman olarak tanindi yani bugun en iyi dostunuz yarin en buyuk dusmaniniz olabiliyor. 2. ise Turkiye vs Iran ornek veriyorum Iran bir dostumuz olup birden tehdit yagdiriyor usleri vururuz. 3. ise bundan aylar oncesine kadar Suriye ile yeni bir bahar yasiyorduk ticaret dostluklar gelistirilmeye calisiliyordu ancak sonra isler degisti simdi Suriye´ye mudahaleyi tartisir olduk umarim anlamistirsiniz bu konular icinde zerre kadar sacmalik yok bundan emin olun bence sizin biraz sacma takintilariniz var hepsi bundan ibaret mumkunse tartismiyalim artik cunku ortada gorus farkliligi var saygiliyim oda sizin gorusunuz ama dilerdimki keske sizde birazcik benim goruslerime saygili olabilseydiniz saygilar.