Gönderen Konu: Türkiye Husky 2G Mayın Tespit ve Temizleme Aracı Alıyor  (Okunma sayısı 3532 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
Türkiye Husky 2G Mayın Tespit ve Temizleme Aracı Alıyor

Türkiye Güney Afrika'dan iki koltuklu Husky 2G Mayın Tespit ve Temizleme Aracı alıyor. Bu siparişle birlikte Türkiye DCD Protected Mobility şirketinin dünya çapındaki dördüncü müşterisi olmuş oluyor. DCD Protected Mobility Genel Müdürü Andrew Mears Türkiye'nin 2004 yılından bu yana şirketin mayın tespit ve temizleme araçlarına ilgi duyduklarını belirtti. Ayrıca şu an üç aracın sevkiyata hazır olduğunu, üretim hattında olan dördüncü aracın da tamamlanmak üzere olduğunu da söyledi. " Önümüzdeki hafta dört aracın Türkiye'ye sevk edilmek üzere hazır olacağını umduğunu" söyledi.

Araçlar Türkiye'nin Suriye, Irak ve İran sınırları arasındaki bölgedeki mayınları temizlemek için kullanılacaklar. İki kişilik olan bu araçlarda bir personel aracı kullanırken diğer personel gelişmiş sensörleri takip eder.

Chubby System olarak da bilinen Husky; Güney Afrika Şirketi DCD Protected Mobility tasarlanan korumalı bir mayın temizleme aracıdır. Husky 1980 yılından bu yana dünya çapında görev yapan çok yönlü sensör platformudur.

DefenceTurk.com
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı カメせ

• 2020 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 185
  • DefenceTurk.com
MKE TAMKAR mayın temizleme aracı.
« Yanıtla #1 : 23 Mayıs 2022, 19:46:18 »
Alıntı
MKE TAMKAR  M113 zırhlı aracı üzerinde mayın temizleme aracı.

https://mobile.twitter.com/ynhsb/status/1528635185050304513?cxt=HHwWgoCywcHm5rYqAAAA