Anket

Hükümetin "kürt açılımı" politikasını destekliyormusunuz?

Hayır desteklemiyorum,şiddetle karşıyım
61 (77.2%)
Evet destekliyorum, çok olumlu buluyorum
10 (12.7%)
Kararsızım, çünkü sonuçları hakkında emin olamıyorum
8 (10.1%)

Toplam Oy Verenler: 79

Gönderen Konu: PKK İle Mücadele  (Okunma sayısı 1416609 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
Ynt: PKK İle Mücadele
« Yanıtla #4890 : 21 Haziran 2019, 11:27:49 »
Siirt'te 6 terörist etkisiz hale getirildi

Siirt'in Pervari ilçesinde Herekol Dağı kırsalında düzenlenen terör operasyonunda 6 terörist etkisiz hale getirildi.

İç güvenlik operasyonları kapsamında bugün İl Jandarma Komutanlığı ve PÖH timleri tarafından düzenlenen hava destekli "Kurt Kapanı 2019-23 Operasyonu"nda 6 PKK'lı terörist etkisiz hale getirildi.

https://www.ensonhaber.com/siirtte-6-terorist-etkisiz-hale-getirildi.html
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı Partikül

• 2017 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 197
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #4891 : 21 Haziran 2019, 12:02:48 »
Bir yerde okumuştum, küstahlık; ''Hak edilmemiş bir öz güvenin dışa vurumudur'' diyordu. Buradan hareketle, terörist başına; hem millidir, hem de yerlidir diyen insan kılıklı terliksi hayvan, hangi kuvvete güveniyor da böyle bir cümleyi ağzına alabiliyor! Demek ki, insansı varlık ceza almayacağından o kadar emin ki, ağzına geleni konuşuyor. Beriki tarafa gelince... diğer adam en ufak konuda ağzını açsa; vay efendim sen misin!

Çevrimdışı Tigerfish

• DefenceTurk
  • *
  • 191
« Yanıtla #4892 : 21 Haziran 2019, 13:00:37 »
Bir yerde okumuştum, küstahlık; ''Hak edilmemiş bir öz güvenin dışa vurumudur'' diyordu. Buradan hareketle, terörist başına; hem millidir, hem de yerlidir diyen insan kılıklı terliksi hayvan, hangi kuvvete güveniyor da böyle bir cümleyi ağzına alabiliyor! Demek ki, insansı varlık ceza almayacağından o kadar emin ki, ağzına geleni konuşuyor. Beriki tarafa gelince... diğer adam en ufak konuda ağzını açsa; vay efendim sen misin!

Sabah Skywolf paylaştı ya.

http://www.defenceturk.com/index.php?PHPSESSID=9a9709058601595e579e2bfeab326824&topic=375.msg95080;topicseen#msg95080
« Son Düzenleme: 21 Haziran 2019, 13:13:18 Gönderen: Tigerfish »

Çevrimdışı Partikül

• 2017 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 197
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #4893 : 21 Haziran 2019, 13:43:37 »
Biliyorum:)

Sakallı adamın fotoğrafının altında; '' Öcalan yerlidir, millidir diyecek kadar küstahlaştı'' yazıyordu ya... Ben de ona istinaden, küstahlık; hak edilmemiş öz güvenin dışa vurumudur -demek istedim. Yani O küstahlığı kendine olan güvenden değil, ona söylettirenlerden aldığını belirtmek istemiştim. Ve bu açıklamayı Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA) ve Doğan Haber Ajansı' nın (DHA) mikrofonları acılığıyla yapabiliyor. Bu gibi durumlarda söyleyene değil, söyletene bakacaksın. Çünkü küstahlık; ''hak edilmemiş öz güvenin dışa vurumudur'' demiştik. Peki O ifadeyi normal bir vatandaş söyleyebilir mi? ne münasebet! Adamı anında kazığa oturturlar. Ne demekmiş ya...! Öcalan yerli idiyse, peki Ona karşı savaşan askerimiz, polisimiz, jandarmamız, güvenlik korucularımız... VATAN HAİNİ Mİ, GAYRİ MİLLİ Mİ?

Elbette ki, bunu söyleyen de söyleten de ŞEREFSİZDİR.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #4894 : 21 Haziran 2019, 14:08:19 »

Sakallı adamın fotoğrafının altında; '' Öcalan yerlidir, millidir diyecek kadar küstahlaştı'' yazıyordu ya... Ben de ona istinaden, küstahlık; hak edilmemiş öz güvenin dışa vurumudur -demek istedim. Yani O küstahlığı kendine olan güvenden değil, ona söylettirenlerden aldığını belirtmek istemiştim. Ve bu açıklamayı Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA) ve Doğan Haber Ajansı' nın (DHA) mikrofonları acılığıyla yapabiliyor. Bu gibi durumlarda söyleyene değil, söyletene bakacaksın. Çünkü küstahlık; ''hak edilmemiş öz güvenin dışa vurumudur'' demiştik. Peki O ifadeyi normal bir vatandaş söyleyebilir mi? ne münasebet! Adamı anında kazığa oturturlar. Ne demekmiş ya...! Öcalan yerli idiyse, peki Ona karşı savaşan askerimiz, polisimiz, jandarmamız, güvenlik korucularımız... VATAN HAİNİ Mİ, GAYRİ MİLLİ Mİ?

+1
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı UYVAR

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -111
« Yanıtla #4895 : 21 Haziran 2019, 14:17:09 »

Peki neden açılım surecinde Ocalan'in mektuplari tv kanallarinda okunuyordu? Mit imralidan disari cikmiyordu?

Kasedi basa saralim: Ocalan neden cezasini Alaattin Cakici, Sedat Peker gibi anakarada degil de adada cekiyor?
''Başarının sırrı amaca sadakattir.''

Çevrimdışı Tigerfish

• DefenceTurk
  • *
  • 191
« Yanıtla #4896 : 21 Haziran 2019, 14:26:47 »

O pislik artık bitmiştir. Kaldı ki birde kendisi Doçent Doktor. Bundan sonra insan içinde rahat hareket etsinde görelim.

Sahi bu Akademisyenlere n’oluyor Afrin harekatından beri?

Çevrimdışı UYVAR

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -111
« Yanıtla #4897 : 21 Haziran 2019, 14:52:57 »
Miraslarini korumaya calisiyorlar.

Çevrimdışı ムゲン

• DefenceTurk
  • *
  • -46
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #4898 : 21 Haziran 2019, 15:14:22 »

O pislik artık bitmiştir. Kaldı ki birde kendisi Doçent Doktor. Bundan sonra insan içinde rahat hareket etsinde görelim.

Sahi bu Akademisyenlere n’oluyor Afrin harekatından beri?
:D hahahaha iyi güldüm özellikle artık bitmiştir kısmına... İnsanlar şu milli ve yerli kelimesinin içini bu kadar boşaltmayın derken boşa konuşmuyordu bak boş olunca apo bile girdi içeri. Yarın birgün birinin çıkıp fethullah gülen için "eskiden hatalar yapmış olabilir ama her zaman yerli ve milliydi" demeyeceğinin garantisi yok bu ülkede.. :D hahaha Eto bitmiş ha

En kötüsüde apo iti yarın serbest kalsa kimse ne tepki vereceğini bilmiyor :D hahahaah bebek katili desede ceza alma riski var demesede..  Çok acayip olduk.
« Son Düzenleme: 21 Haziran 2019, 15:16:32 Gönderen: ムゲン »
ムゲン (mugen) - Japonca bir kelime olup ,  Türkçede "sonsuz" anlamına gelir.

Çevrimdışı UYVAR

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -111
« Yanıtla #4899 : 21 Haziran 2019, 15:22:09 »
Apo'nun ev hapsine alinmasi gundemdeydi bir ara. Sonra vazgecildi. Kamuoyu tepkisi de fazla yoktu halbuki.

Aslinda ne zamandir toplu genel af gundemde. Ama kapsami tartisma konusu. Feto, cakici, apo, hepsi sirada. Bunu kaniksattirabilmek icin demirtasi da iceri aldilar, akademisyenleri, artistleri de...

Madem o kadar demokrat bir ulkedeyiz. Butrun referanduma!