Anket

Hükümetin "kürt açılımı" politikasını destekliyormusunuz?

Hayır desteklemiyorum,şiddetle karşıyım
61 (77.2%)
Evet destekliyorum, çok olumlu buluyorum
10 (12.7%)
Kararsızım, çünkü sonuçları hakkında emin olamıyorum
8 (10.1%)

Toplam Oy Verenler: 79

Gönderen Konu: PKK İle Mücadele  (Okunma sayısı 1416632 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ムゲン

• DefenceTurk
  • *
  • -46
  • DefenceTurk.com
Ynt: PKK İle Mücadele
« Yanıtla #4880 : 15 Haziran 2019, 19:19:43 »
Ben Suudilerin neden son dönemde Türkiye düşmanı oldugunu anlatan videoyu buraya atarımda neyse ::D dinleyenler cidden bundanmış diyecek garanti veriyorum. İsteyen özelden ulaşabilir özelden atabilirim.
ムゲン (mugen) - Japonca bir kelime olup ,  Türkçede "sonsuz" anlamına gelir.

Çevrimdışı UYVAR

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -111
« Yanıtla #4881 : 15 Haziran 2019, 19:32:41 »
Dm'ine bak mugen.
''Başarının sırrı amaca sadakattir.''

Çevrimdışı UYVAR

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -111
« Yanıtla #4882 : 15 Haziran 2019, 20:17:48 »
45 dakikadir dm'den video bekliyorum mugen!
''Başarının sırrı amaca sadakattir.''

Çevrimdışı fırtına06

• Site Yetkilisi
  • DefenceTurk
  • 230
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #4883 : 15 Haziran 2019, 20:32:06 »
Araplar Osmanlı döneminde rahat rahat yaşarlarken İngilizlerin gazına gelipte Osmanlı'ya ihanet etmeselerdi belkide çoğu arap ülkesi bugün perişan veya savaşlar içinde olmazdı. Suriye, Irak gibi suni ülkeciklerin nasıl kurulup sınırlarının nasıl çizildiğini şimdide nasıl parçalandıklarını hepimiz biliyoruz. Şimdi bile İslam'ın merkezi olmuş Suudi Arabistan, BAE, Umman gibi ülkeler ABD'nin kölesi olmuş sürekli haraç verir duruma geldiler. Tabi Arabistan sürekli Amerikan güdümünde olduğu için PKK gibi örgütlerin yardakçılığını yapmaları normal. Bu ülkeler petrol sahibi olmasalardı koskoca bir hiçten başka birşey olmayacaklardı.

Çevrimdışı ムゲン

• DefenceTurk
  • *
  • -46
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #4884 : 15 Haziran 2019, 20:40:42 »
Araplar Osmanlı döneminde rahat rahat yaşarlarken İngilizlerin gazına gelipte Osmanlı'ya ihanet etmeselerdi belkide çoğu arap ülkesi bugün perişan veya savaşlar içinde olmazdı. Suriye, Irak gibi suni ülkeciklerin nasıl kurulup sınırlarının nasıl çizildiğini şimdide nasıl parçalandıklarını hepimiz biliyoruz. Şimdi bile İslam'ın merkezi olmuş Suudi Arabistan, BAE, Umman gibi ülkeler ABD'nin kölesi olmuş sürekli haraç verir duruma geldiler. Tabi Arabistan sürekli Amerikan güdümünde olduğu için PKK gibi örgütlerin yardakçılığını yapmaları normal. Bu ülkeler petrol sahibi olmasalardı koskoca bir hiçten başka birşey olmayacaklardı.
Biz nasıl bugün Almanlara teröristlere evinizi açıyorsunuz diye kızıyorsak Suudlara göre terörist olanlarada biz Türkiyeyi açtık. Müslüman kardeşler - ihvan (ikisi aynı şeyde olabilir tam bilmiyorum) Birçok arap ülkesinde terörist listesinde. Çoğu ülkemize geldi. Biz M.kardeşler için diyoruzki bunlar terörist değil ,suudlarda bize M.kardeşler yüzünden öfke duyuyor. Sen adama göre terörist olanı desteklersen onlarda sana teröristlik yapanı destekleyerek cevap veriyor. Kaşıkcının özellikle Türkiyede öldürülmesi (-ki Amerika destegiyle adamı isteseler polinezyada dahi öldürebilirlerdi) bizde saklanan M.kardeşlere açık bir uyarıydı. 600 yıl geriye gitmeye hiiç gerek yok. Olay Mısır darbesinde , olay Yasin el Kadıda. Olay Katarın dışlanmasında.
« Son Düzenleme: 15 Haziran 2019, 20:45:18 Gönderen: ムゲン »
ムゲン (mugen) - Japonca bir kelime olup ,  Türkçede "sonsuz" anlamına gelir.

Çevrimdışı fırtına06

• Site Yetkilisi
  • DefenceTurk
  • 230
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #4885 : 18 Haziran 2019, 19:14:37 »
Hakkari'nin Derecik ilçesindeki 34'üncü Hudut Alay Komutanlığı'nda konuşlandırılan yerli füze 'Bora' ile 'Pençe Harekatı'nın sürdüğü Irak'ın kuzeyindeki Hakurk bölgesinde tespit edilen PKK hedeflerine atış yapıldı.

TSK'nın 27 Mayıs'ta Irak'ın kuzeyindeki Hakurk bölgesinde PKK'lı teröristlere yönelik başlattığı Pençe Harekatı, 22'nci gününde devam ediyor. Harekat kapsamında PKK'lı teröristler etkisiz hale getirilirken, kullandıkları sığınak, barınak, mağara, mühimmat ve yaşam malzemeleri de arama tarama faaliyetleri ile tek tek tespit edilerek imha ediliyor. Diyarbakır ve Malatya'dan havalanan savaş uçakları, verilen koordinatlar doğrultusunda sınırı geçerek, PKK inlerine bomba yağdırıyor.

Hakkari'nin Derecik ilçesindeki 34'üncü Hudut Alay Komutanlığı'ndan bugün bölgeye füze atışları yapıldı. İnsansız Hava Aracı (İHA) ile Hakurk'ta tespit edilen PKK hedefleri, verilen koordinatlar doğrultusunda, Türkiye'nin milli imkanlarıyla geliştirilen ve 280 kilometre menzili olan 'Bora' ile vuruldu. Atışlar yaklaşık 15 dakika sürerken, ilçe halkı, füze atışlarını çıplak gözle izledi.

http://www.haber7.com/guncel/haber/2870652-sinir-otesinde-bora-pkkyi-yerle-bir-etti

Çevrimdışı Bogü Alp

• DefenceTurk
  • *
  • 43
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #4886 : 18 Haziran 2019, 22:07:57 »
Yahu yapmayın Allah Aşkına müslüman kardeşlerle pkk bir mı?
Ayrıca Türkiye'nin müslüman kardeşlere somut doğru düzgün desteği yok. O destekle dernek vakıf vs sivil toplum örgütlerine verilen destek ve haklar kadar.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #4887 : 20 Haziran 2019, 08:56:11 »
Merkel bağımsız bir Kürt devleti kurulmasına karşı

Almanya Başbakanı Angela Merkel Irak'ta bağımsız bir Kürt devletinin kurulmasına karşı olduklarını, bu durumun bölge barışına olumsuz yönde etki

Almanya Başbakanı Angela Merkel, Irak'ta bağımsız bir Kürt devleti kurulmasına karşı olduğunu söyledi.

MERKEL BAĞIMSIZLIĞA KARŞI
Merkel, Eski Dışişleri Bakanı Sigmar Gabriel'in memleketi olan Aşağı Saksonya Eyaleti'nin Goslar kentinde Gabriel ile beraber bir okulu ziyareti sırasında yaptığı açıklamada, "Ben Irak'ın toprak bütünlüğünden yanayım. Bağımsız bir Kürt devleti kurulmasının bölgedeki barışa hizmet edeceğini düşünmüyorum." dedi.

Başbakan Merkel, Irak'ta yaşayan Kürtlere adil şartlar sunulması gerektiğini de vurguladı.

Almanya, iki yıl önce Irak Kürdistan Bölgesel Yönetimi'nin (IKBY) yaptığı bağımsızlık referandumunu da desteklememişti.

Alman Şansölye Irak'ta bağımsız Kürt devleti kurulmasına karşı olduğunu daha önceki yıllarda hem Iraklı mevkidaşlarının Berlin ziyaretinde hem de başka platformlarda dile getirmişti.

https://www.ensonhaber.com/merkel-bagimsiz-bir-kurt-devleti-kurumlasina-karsi.html
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #4888 : 21 Haziran 2019, 09:11:34 »
Siyasete bulaşmak istemiyorum ama, öcalan gibi bir teröristbaşından medet umacak kadar alçalabilenlerin teröristten ne farkı var?

Alıntı
Öcalan'ın mektubunu açıklayan Özcan'dan skandal sözler
Terör örgütü lideri Abdullah Öcalan'ın mesajını duyuran Doç. Dr. Ali Kemal Özcan, teröristbaşının yerli ve milli biri olduğunu canlı yayında savunmaya kalktı.

PKK elebaşı Abdullah Öcalan'ın mektubu gündemi meşgul etmeye devam ederken, mektubun gündeme gelmesini sağlayan Doç. Dr. Ali Kemal Özcan Haber Türk ekranlarında oldukça küstah açıklamalara imza attı.

Mehmet Akif Ersoy'un moderatörlüğünde yayınlnana "Nedir ne değildir" programına konuk olan Özcan, PKK lideri Öcalan'ın "Yerli ve milli bir şahsiyet" oluğunu savundu.

"TÜRKİYE KÜRESEL TEHDİTLERİ Mİ ÖNEMSİYOR"
Moderatör Ersoy, Özcan'a mektupta yer aldığını belirttiği "Türkiye'ye yönelik küresel tehditler" kısmına değinerek, "Öcalan Türkiye'ye yönelik tehditleri mi önemsiyor" sorusunu sordu. Özcan ise oldukça küstah ve bir o kadar da skandal bir yanıt verdi.

"YERLİ VE MİLLİ BİR ŞAHSİYET"
Doç. Dr. Ali Kemal Özcan teröristbaşını öven bir  cevap vererek, "Abdullah Öcalan benim kanaatimce bir Kürt isyanı lideridir. Ama aynı zamanda yerli ve milli bir şahsiyettir" sözlerini söyledi.

Üstüne üstlük sözlerini tekraren savunmaya çalışarak "Bu benim kendi görüşüm. Türkiye'nin menfaatlerine karşı çalışmadığı için ABD Türkiye'ye vermiştir." dedi.

YAYINDAN ALINDI
Stüdyodakiler henüz yayında söylenen bu sözlerin şokunu üzerinden atamamışken Özcan'ın savunma yapmaya çalışması ayrı bir skandala dönüştü.

Skandalın daha da büyümemesi adına Moderatör Mehmet Akif Ersoy yayına müdahale ederek Özcan'ı canlı bağlantıdan aldırdı.

https://www.ensonhaber.com/ocalanin-mektubunu-aciklayan-ozcandan-skandal-sozler.html
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı Afşar1

• DefenceTurk
  • *
  • 30
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #4889 : 21 Haziran 2019, 11:06:50 »
Abi dünden beri iğreniyorum ya !
siyasetin de seçiminde...