Anket

Hükümetin "kürt açılımı" politikasını destekliyormusunuz?

Hayır desteklemiyorum,şiddetle karşıyım
44 (74.6%)
Evet destekliyorum, çok olumlu buluyorum
7 (11.9%)
Kararsızım, çünkü sonuçları hakkında emin olamıyorum
8 (13.6%)

Toplam Oy Verenler: 59

Gönderen Konu: PKK İle Mücadele  (Okunma sayısı 1093306 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı metin62

• DefenceTurk
  • *
  • Beğeni Puanı +71/-29
  • DefenceTurk.com
Ynt: PKK İle Mücadele
« Yanıtla #4730 : 08 Şubat 2019, 11:53:19 »
Geçenlerde bahsi geçen,yalancı çoban kurt hikayesini anımsattı. :)

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • Beğeni Puanı +283/-40
« Yanıtla #4731 : 08 Şubat 2019, 12:30:44 »
ABD Suriye'den askerini çekerse, Suriye'de her gün bombaların patlaması olası.
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı Tigerfish

• DefenceTurk
  • *
  • Beğeni Puanı +102/-42
« Yanıtla #4732 : 08 Şubat 2019, 15:55:15 »

Bundan adın gibi eminim. Fistanlıların parça parça uçurmalarını sabırsızlıkla bekliyorum  💀

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • Beğeni Puanı +283/-40
« Yanıtla #4733 : 08 Şubat 2019, 16:19:57 »
Fistanlılardan çok birileri her gün, özellikle de sivillerin olduğu bölgelerde bombalar patlatabilir. Sonra o birileri " bakın biz askerimizi çektikten sonra istikrarsızlık ve terör arttı" diyebilir. Sonrasında birbirine düşürdükleri insanları kurtarma vaadiyle, demokrasi getirme numaralarıyla eskisinden daha kalabalık olarak yerleşebilir.
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.

Çevrimdışı serkan

• Özel Üye
  • DefenceTurk
  • Beğeni Puanı +156/-208
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #4734 : 08 Şubat 2019, 17:51:27 »
Ben size pkk terörünün azalmasındaki asıl sebep iyi mücadele değil ABD dir deyince kızıyor dunuz şimdi ABD gidince terör artar diyonuz

Çevrimdışı UYVAR

• DefenceTurk
  • *
  • Beğeni Puanı +83/-245
« Yanıtla #4735 : 08 Şubat 2019, 19:09:12 »
Asil mesele abd'nin cekilmesi degil. Elindeki onca silahi ve teknolojiyi kime birakacagi. Sana birakmazsa bil ki hedef sensin.
''Başarının sırrı amaca sadakattir.''

Çevrimdışı Tigerfish

• DefenceTurk
  • *
  • Beğeni Puanı +102/-42
« Yanıtla #4736 : 08 Şubat 2019, 19:18:39 »
Fistanlılardan çok birileri her gün, özellikle de sivillerin olduğu bölgelerde bombalar patlatabilir. Sonra o birileri " bakın biz askerimizi çektikten sonra istikrarsızlık ve terör arttı" diyebilir. Sonrasında birbirine düşürdükleri insanları kurtarma vaadiyle, demokrasi getirme numaralarıyla eskisinden daha kalabalık olarak yerleşebilir.

Onlar bir an önce bir defolup gitsinler ve gerisini bize bıraksınlar. Afrin gibi zeytin cennetine döner terk edilen bölgeler.

Çevrimdışı serkan

• Özel Üye
  • DefenceTurk
  • Beğeni Puanı +156/-208
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #4737 : 08 Şubat 2019, 20:44:55 »
Suriye den değil Türkiye den bahsediyorum ama ben. ABD Türkiye deki terörü dizginliyordu. Sen Türkiye de azarsan ben burada senle huzurlu çalışamam bana mesele çıkartma şimdi diyordu ABD.

Onlar bir an önce bir defolup gitsinler ve gerisini bize bıraksınlar. Afrin gibi zeytin cennetine döner terk edilen bölgeler.

Çevrimdışı UYVAR

• DefenceTurk
  • *
  • Beğeni Puanı +83/-245
« Yanıtla #4738 : 08 Şubat 2019, 20:47:07 »

Ben de bu fikirdeyim. Suriye'yi failed state kategorisine soktular. Kendilerini peacekeeper diye isimlendirmeleri isten degil.

Bir de firat'in dogusu ile batisini karistirmamak gerek.
''Başarının sırrı amaca sadakattir.''

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • Beğeni Puanı +283/-40
« Yanıtla #4739 : 09 Şubat 2019, 00:28:40 »
Ben size pkk terörünün azalmasındaki asıl sebep iyi mücadele değil ABD dir deyince kızıyor dunuz şimdi ABD gidince terör artar diyonuz

Ben Türkiye'de değil Suriye'de terörün artacağını düşünüyorum. İki Körfez Savaşı arasında Irak'ta insanların birbirlerine düştükleri gibi. Hani birileri camilerde bomba patlatırken yine aynı kişiler türbelere sadırıyordu. Provakasyon ile Irak halkı tamamen birbirine düşürüldü. Sonrasında ikinci savaş kolay oldu.

Suriye'de pek birbirine düşürülecek halk kalmadı gerçi. Pek çoğu göç etti, bir bölümü öldü. Belki hedef sadece sivilller olmaz! Ruslar olabilir, İran destekli gruplar olabilir, bizimkiler olabilir vs vs...