Anket

Hükümetin "kürt açılımı" politikasını destekliyormusunuz?

Hayır desteklemiyorum,şiddetle karşıyım
61 (77.2%)
Evet destekliyorum, çok olumlu buluyorum
10 (12.7%)
Kararsızım, çünkü sonuçları hakkında emin olamıyorum
8 (10.1%)

Toplam Oy Verenler: 79

Gönderen Konu: PKK İle Mücadele  (Okunma sayısı 1416504 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı material

• DefenceTurk
  • *
  • -2
Ynt: PKK İle Mücadele
« Yanıtla #4700 : 28 Aralık 2018, 13:14:07 »
Serkan bizdeki Arap mülteciler içerde kaldı. Evdeki hesap çarşıya uymadı.

Çevrimdışı fırtına06

• Site Yetkilisi
  • DefenceTurk
  • 230
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #4701 : 01 Ocak 2019, 12:04:29 »

Güvenlik kaynaklarından alınan bilgiye göre, gece saatlerinde Silopi ilçesindeki Şehit Ercüment Türkmen Kışlası hava sahasında 2, Cizre İlçe Jandarma Komutanlığı hava sahasında ise 1 maket uçak güvenlik güçlerince tespit edildi.

Güvenlik güçleri maket uçakları imha etti.

Yapılan incelemede uçaklara çivi ve metal parçalarıyla güçlendirilmiş C-4 patlayıcı tuzaklandığı tespit edildi.

Can kaybı ve yaralanmanın yaşanmadığı olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

http://www.milliyet.com.tr/teror-orgutu-pkk-c-4-patlayici-gundem-2804423/

Çevrimdışı UYVAR

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -111
« Yanıtla #4702 : 01 Ocak 2019, 12:23:23 »
Hep söylüyorum çare BİNDOKUZYÜZONBEEEŞ....!
''Başarının sırrı amaca sadakattir.''

Çevrimdışı Afşar1

• DefenceTurk
  • *
  • 30
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #4703 : 04 Ocak 2019, 09:22:44 »
Dün basılan bir mağara da iran yapımı füzeler de bulunmuştu.
2 gündür de iran tarafından saldırılar oluyor.

IĞDIR’ın Aralık ilçesine bağlı, İran sınırında bulunan Şehit Bülent Aydın Karakolu’na PKK’lı teröristler sabaha karşı uzun namlulu silahlarla ateş açtı, 1 asker şehit oldu, 2 asker yaralandı.

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/igdirdan-aci-haber-bir-asker-sehit-41072451

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #4704 : 04 Ocak 2019, 11:09:07 »
Irak ve Suriye sınırı boyunca kıpırdayamıyorlar. Kıpırdadıkları anda kafalarına füzeyi/bombayı/mermiyi yiyorlar. İran sınırında daha rahatlar galiba.
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı serkan

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -115
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #4705 : 04 Ocak 2019, 11:36:14 »
Ben size dedim pkk asıl zapteden ABD dir bizim başarılı operasyonlar değil. ABD ile işbirlikleri zarar görmesin diye ABD yi zor durumda bırakmamak için tek taraflı eylemsizlik uyguluyorlar bence. Akıl var mantık var burada sürekli terör olsa biz hergün ABD ile kavga ederiz
beğen

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #4706 : 04 Ocak 2019, 12:02:18 »
Ben size dedim pkk asıl zapteden ABD dir bizim başarılı operasyonlar değil. ABD ile işbirlikleri zarar görmesin diye ABD yi zor durumda bırakmamak için tek taraflı eylemsizlik uyguluyorlar bence. Akıl var mantık var burada sürekli terör olsa biz hergün ABD ile kavga ederiz

Birkaç sene öncesine kadar, hani şu meşhur çözüm sürecinin olduğu dönemlerde, her gün terör eylemi vardı Serkan. Ama her gün ABD ile kavga etmiyorduk!
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı Tigerfish

• DefenceTurk
  • *
  • 191
« Yanıtla #4707 : 04 Ocak 2019, 13:06:20 »
Serkan yine saçmalamaya başladın.

Çevrimdışı Denizci

• DefenceTurk
  • *
  • 4
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #4708 : 04 Ocak 2019, 16:04:56 »

Serkan Bey, sizi bu forumda zevkle takib ediyorum. Yaratici fikirleriniz, görüsleriz hosuma gidiyor.
Ancak bu cümleyi dogru kabul edip  "Ben size dedim pkk asıl zapteden ABD dir bizim başarılı operasyonlar değil", üzerinden mantik yörütüp varilan neticeleri dogru kabul edemeyiz. Tabiki ABD nin PKK üzerinde etkisi büyük ama yukardaki tirnak içindeki cümle yüzde yüz  dogru degil. Tabi bu "premice" yüzde yüz dogru olmayince gerisde ayni sekilde dogru olmuyor.

Saniyorum bu "premice" leri salt  dogru olmayan Sokrat tipi "Syllogisme" leri bilerek uyguluyorsunuz ! Bu da formu takib edenleri sasirtip kafa karisikligi  ve  degisik reaksyonlar yaratiyor : 2018 çok haraketli geçti ! 
Sakin degismeyin, sizi böyle seviyoruz.

Bütün form arkadaslarimin yeni yilini kutlar, 2019 un huzur ve basari dolu olmasini dilerim.

Denizci

Çevrimdışı UYVAR

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -111
« Yanıtla #4709 : 04 Ocak 2019, 17:31:42 »

Doksanlarda ismini hatirlamadigim bir gazeteci meclisi ziyareti sirasinda bir milletvekilinin kendisine "pkkyi dagda degil burada mecliste ara" dedigini soylemisti. Hatta bunu kitabinda yazdi. Ama aklimda degil.

Pkk artik abd'nin kontrolunde degil.
''Başarının sırrı amaca sadakattir.''