Anket

Hükümetin "kürt açılımı" politikasını destekliyormusunuz?

Hayır desteklemiyorum,şiddetle karşıyım
61 (77.2%)
Evet destekliyorum, çok olumlu buluyorum
10 (12.7%)
Kararsızım, çünkü sonuçları hakkında emin olamıyorum
8 (10.1%)

Toplam Oy Verenler: 79

Gönderen Konu: PKK İle Mücadele  (Okunma sayısı 1416494 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Alpagu

• DefenceTurk
  • *
  • -12
  • DefenceTurk.com
Ynt: PKK İle Mücadele
« Yanıtla #4670 : 20 Aralık 2018, 22:46:02 »
http://www.hurriyet.com.tr/dunya/teror-orgutu-ypg-pkkya-fransa-sahip-cikti-41058810

Fransa  Suriyede ,SDG /PKK ye gerekli desteği önümüzdeki günlerden itibaren sağlayacağını acıkladı.

Eee ne de olsa eski sömürge sahibi, ve Kürtlerin avrupadaki ana hamisi. Macron efendi hayal aleminde hele hele  Merkel artık siyasetten çekiliyorum demesiyle aklınca AB de rol kapmaya çalışıyor.

İşte tam bu noktada sarı yeleklilere hem söylemle hemde sahada ciddi bir destek verip azdırmalı parisin ateşini harlandırmalıyız. Madem sen benim düşmanımı besleyeceksin bende senin ülkeni yakarım üstelik şansıma mevcut şartlar çok elverişli.

Çevrimdışı Tigerfish

• DefenceTurk
  • *
  • 191
« Yanıtla #4671 : 20 Aralık 2018, 22:48:24 »
Fransızları sevmeye başladım. Türk askerine karşı durma cesareti gösterene saygım var.

Onlarda biliyorlar ki Türkler çarpışmada ölümü göze alırlar.

Çevrimdışı UYVAR

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -111
« Yanıtla #4672 : 20 Aralık 2018, 23:05:05 »
Fransızları sevmeye başladım. Türk askerine karşı durma cesareti gösterene saygım var.

Tabi. İngilizler çay icmeyi, fransizlar macaron yemeyi, abd'liler donut pisirmeyi goze aliyor zaten.

Afganistan'da abd askerlerinin demecleri var. "Bu adamlar haklarindaki fikralari haketmiyor" diye.
''Başarının sırrı amaca sadakattir.''

Çevrimdışı Bogü Alp

• DefenceTurk
  • *
  • 43
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #4673 : 21 Aralık 2018, 00:39:25 »

Tabi. İngilizler çay icmeyi, fransizlar macaron yemeyi, abd'liler donut pisirmeyi goze aliyor zaten.

Afganistan'da abd askerlerinin demecleri var. "Bu adamlar haklarindaki fikralari haketmiyor" diye.
Ne demek istedin biraz açar mısın?

Çevrimdışı UYVAR

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -111
« Yanıtla #4674 : 21 Aralık 2018, 00:42:53 »

Ne demek istedin biraz açar mısın?

Fransiz askerleri ve kahverengi pantolon fikrasini ogren anlarsin.
''Başarının sırrı amaca sadakattir.''

Çevrimdışı Alpagu

• DefenceTurk
  • *
  • -12
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #4675 : 21 Aralık 2018, 03:21:37 »
Fransız komutan ingiliz komutana neden hep kırmızı giyiyorsunuz diye soruyor ve kan lekesi belli olmuyor diye cevap alıyor. Kendilerince birşey yapıyor onlarda ;D

Çevrimdışı serkan

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -115
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #4676 : 21 Aralık 2018, 03:39:04 »
Kısaca Fransızlar için korkak asker fıkraları vardır 2. dünya savaşında hemen teslim oldular diye

Amerikan askeride bunlar çok kahraman iyi askerler bu fıkraları hak etmiyorlar diyor.
beğen

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #4677 : 21 Aralık 2018, 17:09:14 »
Son gelişmeler bizi bir müddet daha beklemeye itti

SURİYE’DE BİZE GELECEK TERÖR SALDIRILARINA KARŞI TAVRIMIZ KESİNDİR

Şimdi birileri çıkar dış politikada şu anda yönetimin hali ortada der şu anda Türkiye’nin iktidarı yönetimi dış politikada destan yazmaktadır destan… Ve bunu dünyanın devleri ile birlikte yazmaktadır.

Bizim kimsenin toprağında hakkında hukukunda gözümüz yoktur. Ama Suriye’de bize gelecek terör saldırılarına karşı tavrımız kesindir. Dün sayın Ruhani’ye de onu söyledim bizim derdimiz şu güvenlik noktasında sorunlarımızdan taviz veremeyiz bölgenin güvenliği bizim için esastır.

Suriye’de devam eden hadiseler hem insani hem de güvenlik boyutuyla ülkemizle doğrudan ilişkilidir. Suriye’nin Irak’ın Kafkasya’nın yaşadığı sıkıntılar bize de yansır.

HEM PKK HEM DE DEAŞ’I ORTADAN KALDIRACAK BİR HAREKAT TARZI İZLEYECEĞİZ

Trump’la yaptığımız görüşmede bize şunu söyledi; Buradan DEAŞ’ı temizler misiniz? dedi, temizleriz daha önce de temizledik yeter ki siz bize gerekli lojistik desteği verin. Bundan sonra da bu terör gruplarını etkisiz hale getirebilecek bir Özgür Suriye Ordusu’na ve Mehmetçiklere sahibiz. Çekilmeye başladılar, hedef bu.

Şimdi hedef diplomatik ilişkilerimizi sağlıklı bir şekilde yürütebilmek. Samimi olan Arabı Kürdü hepsi Türkiye gelsin diyorlar, Neden Türkiye’ye inanıyorlar.

Fırat’ın doğusunda tüm ikazlarımıza rağmen kurulmaya çalışılan terör koridoru bizi her türlü riski göze almamızı gerektiren bir noktaya getirdi.

Obama döneminde yaşanan sorunlar kötü bir miras olarak Trump’a kaldı. Tabi bu yeni bir düzenlemeye geçilmesinde zaman kaybettirdi.

Önümüzdeki aylarda Suriye sahasında hem PKK/YPG unsurlarını hem de DEAŞ kalıntılarını temizlemeye yönelik harekat tarzı izleyeceğiz bu böyle bilinsin.

FIRAT'IN DOĞUSUNA OPERASYON

Suriye kaynaklı terör tehditlerini ortadan kaldırdığımızda bu büyük coğrafyanın yeniden imar ve inşa safasına da geçebiliriz.

Fırat'ın doğusuna harekat başlatacağımızı açıklamıştık. Son gelişmeler bizi bir müddet daha beklemeye itti.

Türkiye son 16 yıl her alanda başarı hikayeleriyle geçmiştir. Son 5-6 yılda maruz kaldığımız saldırılar bunu göstermektedir. Milletimiz oynanan oyunu görmüştür. Ekonomimizi bu güzel zeminde büyüterek 2023 hedeflerimize ulaşacağız.

Türkiye’ye diz çöktürmek düne göre kat be kat zorlaşmıştır. Bu güzel ülkemizi hep beraber yücelteceğiz ve yükselteceğiz.

http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/son-dakika-cumhurbaskani-erdogandan-onemli-mesajlar-41059598
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı Afşar1

• DefenceTurk
  • *
  • 30
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #4678 : 21 Aralık 2018, 17:34:50 »
Ben bunu okumadan yazmışım suriye krizi konusunda siliyorum oradan

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #4679 : 21 Aralık 2018, 17:35:58 »

HEM PKK HEM DE DEAŞ’I ORTADAN KALDIRACAK BİR HAREKAT TARZI İZLEYECEĞİZ

Trump’la yaptığımız görüşmede bize şunu söyledi; Buradan DEAŞ’ı temizler misiniz? dedi, temizleriz daha önce de temizledik yeter ki siz bize gerekli lojistik desteği verin. Bundan sonra da bu terör gruplarını etkisiz hale getirebilecek bir Özgür Suriye Ordusu’na ve Mehmetçiklere sahibiz. Çekilmeye başladılar, hedef bu.

Şimdi hedef diplomatik ilişkilerimizi sağlıklı bir şekilde yürütebilmek. Samimi olan Arabı Kürdü hepsi Türkiye gelsin diyorlar, Neden Türkiye’ye inanıyorlar.

Fırat’ın doğusunda tüm ikazlarımıza rağmen kurulmaya çalışılan terör koridoru bizi her türlü riski göze almamızı gerektiren bir noktaya getirdi.

Obama döneminde yaşanan sorunlar kötü bir miras olarak Trump’a kaldı. Tabi bu yeni bir düzenlemeye geçilmesinde zaman kaybettirdi.

Önümüzdeki aylarda Suriye sahasında hem PKK/YPG unsurlarını hem de DEAŞ kalıntılarını temizlemeye yönelik harekat tarzı izleyeceğiz bu böyle bilinsin.

http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/son-dakika-cumhurbaskani-erdogandan-onemli-mesajlar-41059598

Dört seneden beri söylediğimi ancak yapmaya karar vermişler anlaşılan!
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com