Anket

Hükümetin "kürt açılımı" politikasını destekliyormusunuz?

Hayır desteklemiyorum,şiddetle karşıyım
61 (77.2%)
Evet destekliyorum, çok olumlu buluyorum
10 (12.7%)
Kararsızım, çünkü sonuçları hakkında emin olamıyorum
8 (10.1%)

Toplam Oy Verenler: 79

Gönderen Konu: PKK İle Mücadele  (Okunma sayısı 1424210 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı UYVAR

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -111
Ynt: PKK İle Mücadele
« Yanıtla #4630 : 16 Aralık 2018, 14:30:52 »
Serkan sen şu a yi b yi bir acikla bakayim. Net ol net.
''Başarının sırrı amaca sadakattir.''

Çevrimdışı serkan

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -115
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #4631 : 16 Aralık 2018, 14:59:23 »
Alevi Sünni ayrışmasıdır tabi ki Türkiye de kaç tane A tipik B tipik Türkiye mevzusu denecek ayrım var. Galata Fener değil her halde.
Osmanlı A tipik bir devletti B tipikler muhalefetti Muhteşem Süleyman da izlemediniz mi B tipik lerin muhalif kesimini. Osmanlı niye yeniçerileri kapattı isyan çıktı niye mehter takımını kapattı notalarını bile yaktı niye mehter Türkiye devleti kurulunca geri geldi hemde Osmanlı ya inat orduda kuruldu. Niye Menderes asıldı niye şimdi Menderes onore ediliyor. Türkiye de her ama her şey A tipik B tipik mevzuya dayanır. Osmanlı A tipik Türkiye idi Cumhuriyet B tipik Tükiye idi Akp A tipik Türkiyedir Feto B tipik Türkiye dir. Bunu şimdi derneklere partilere sanayiye sanata filan indirgeyipte başıma iş almayım. Bu ülkede bu kavga 500 yıldır yapılır ama kimse adını koymaz asla ası anılmaz ne köyde ne kentte ne koministi ne faşo su adını koymadan ama derin derin olayı bilerek kavga eder. Biz bazı cahiller masumlar da laik muhafazakar sosyal demokrat filan diye saf saf kenardan katılırız. Orada fırtına başka haberimiz yok halbuki. Çok masumuz hepimiz. Bu arada iki tip te dibine kadar Türk oğlu Türk bu yüzden ayrılmak akıllarından geçmez ve geçmeyecek. Tek bir dertleri var devleti yöneten olmak ve bu hiç değişmeyecek. Taki internet ile geçen yıllardan sonra 2050 yılında dinler artık yaşlıların şaka yapılan takıntısı bir şey olarak görülmeye başlayıncaya kadar. Geriye dönüp bakıp gülecekler ulan ne fuzuli işlerle zaman harcadık biz diye.
Yani bugünün mevzusu bir muhafazakar tercih mevzusu değil arkadaşlar. İktidara tekrar geri A Tipik Türkler geldi olay bu. B Tipikler iktidarı kaybettiler bu partiler ötesi bir mevzu eski türkiye nin en dinci partisi yada sağcı partiside B Tipik ti aslında. Bütün partiler B Tipikti kumda oynardık biz parti seçerken.
beğen

Çevrimdışı fatihvskamil

• DefenceTurk
  • *
  • 6
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #4632 : 16 Aralık 2018, 15:02:27 »
Alevi Sünni ayrışmasıdır tabi ki Türkiye de kaç tane A tipik B tipik Türkiye mevzusu denecek ayrım var. Galata Fener değil her halde.
Osmanlı A tipik bir devletti B tipikler muhalefetti Muhteşem Süleyman da izlemediniz mi B tipik lerin muhalif kesimini. Osmanlı niye yeniçerileri kapattı isyan çıktı niye mehter takımını kapattı notalarını bile yaktı niye mehter Türkiye devleti kurulunca geri geldi hemde Osmanlı ya inat orduda kuruldu. Niye Menderes asıldı niye şimdi Menderes onore ediliyor. Türkiye de her ama her şey A tipik B tipik mevzuya dayanır. Osmanlı A tipik Türkiye idi Cumhuriyet B tipik Tükiye idi Akp A tipik Türkiyedir Feto B tipik Türkiye dir. Bunu şimdi derneklere partilere sanayiye sanata filan indirgeyipte başıma iş almayım. Bu ülkede bu kavga 500 yıldır yapılır ama kimse adını koymaz asla ası anılmaz ne köyde ne kentte ne koministi ne faşo su adını koymadan ama derin derin olayı bilerek kavga eder. Biz bazı cahiller masumlar da laik muhafazakar sosyal demokrat filan diye saf saf kenardan katılırız. Orada fırtına başka haberimiz yok halbuki. Çok masumuz hepimiz. Bu arada iki tip te dibine kadar Türk oğlu Türk bu yüzden ayrılmak akıllarından geçmez ve geçmeyecek. Tek bir dertleri var devleti yöneten olmak ve bu hiç değişmeyecek. Taki internet ile geçen yıllardan sonra 2050 yılında dinler artık yaşlıların şaka yapılan takıntısı bir şey olarak görülmeye başlayıncaya kadar. Geriye dönüp bakıp gülecekler ulan ne fuzuli işlerle zaman harcadık biz diye.
Yani bugünün mevzusu bir muhafazakar tercih mevzusu değil arkadaşlar. İktidara tekrar geri A Tipik Türkler geldi olay bu. B Tipikler iktidarı kaybettiler bu partiler ötesi bir mevzu eski türkiye nin en dinci partisi yada sağcı partiside B Tipik ti aslında. Bütün partiler B Tipikti kumda oynardık biz parti seçerken.

beynim yandı saol

Çevrimdışı UYVAR

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -111
« Yanıtla #4633 : 16 Aralık 2018, 15:29:04 »
Bak serkan. Biz bu ulkede kimsenin piçini istemiyoruz tamam mi? Buraya hizmet eder gibi gorunup disariya calisan özgüveni yuksek 2 arkadasi gecenlerde mezarliga goturdum. Bir mezartasi gosterdim. Uzerinde 1915 yaziyordu.

"Biz olmadan bu ulke olmaz" diyenin adi sani anilmiyor 100 yildir.
''Başarının sırrı amaca sadakattir.''

Çevrimdışı Yabgu

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -96
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #4634 : 16 Aralık 2018, 15:46:28 »
Serkan ne saçmalamışsın yahu. senin gibi gereksizler ergenekon davalarında "tsk ilk defa Türklerin eline geçti " laflarıyla orgazm oluyordu. sonra ne oldu senin gibi boş gereksiz insanların fikri cüceleriyle inşa edilen ülkede asker-halk karşı karşıya geldi. A tipiymilşte B tipiymişte.Birde iki kelimeyi yan yana getiremeden alevi sünni muhabbeti yapmışsın kendince. Şunun çok azlık kısmıyla 1 ay ban yedim ama bu gereksizlere birşey olmaz. Ban yiyen gene biz oluruz
TURK OGUZ BEGLERİ BUDUN EŞİDİN. ÜZE TENGRİ BASMASAR , ASRA YİR TELİNMESER , TÜRK BUDUN , İLİNGİN TÖRÜNGÜN KİM ARTATI UDAÇI ERTİ ?

Çevrimdışı apak

• DefenceTurk
  • *
  • 1
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #4635 : 16 Aralık 2018, 15:58:13 »
Serkan çok yanlış tespitler üzerine yanlış yorumlar yapmışssın cok basit aslında bazı şeyler tipe falan bakmıyor dediğin gibi 500 y7ldır birlikte anadoluyo hakimsek daha azınlıkta olan alevileride 1. Sınıf yurttaş görüp hakkını yrmessin olay kökünden çözülür ülkeyede hiçbirşey olmaz boşa gizem yapmaya herek yok her köşe başı cami olmuş 3 cemevi yapamıyoruz yazık bizim adalet anlayışımıza

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
« Yanıtla #4636 : 16 Aralık 2018, 16:06:22 »
Serkan ne saçmalamışsın yahu. senin gibi gereksizler ergenekon davalarında "tsk ilk defa Türklerin eline geçti " laflarıyla orgazm oluyordu. sonra ne oldu senin gibi boş gereksiz insanların fikri cüceleriyle inşa edilen ülkede asker-halk karşı karşıya geldi. A tipiymilşte B tipiymişte.Birde iki kelimeyi yan yana getiremeden alevi sünni muhabbeti yapmışsın kendince. Şunun çok azlık kısmıyla 1 ay ban yedim ama bu gereksizlere birşey olmaz. Ban yiyen gene biz oluruz

Baksen şu akıllı arkadaşa. Bunun çok azı nedeniyle ban yemiş. Ya ne demeszsin Yabgu haretleri. Çok azıydı ha! Yani biz salağızda neyin az neyin çok olduğunu anlayamıyoruz öyle mi! Hatırlatayım istersen...

Nefret ettim artık şu iki klişe laftan , neymiş isid İslami temsil etmiyormus , neymiş pkk kurtleri temsil etmiyormus. Hayır arkadaş pkk bildiğin kurt bir örgüt. Bitirmenin yoluda Kürtleri bu ülkeden postalamaktir. İsidde aynı şekilde bu adamlar cahil kalmış müslüman kesiminden çıktı. Kimin paravan örgütü olduğu beni ilgilendirmiyor savaşanlar kafa kesenler müslüman. İslami temsil etmiyor , Kürtleri temsil etmiyor diyerek sorunun temelinden uzaklaşıyoruz. Bırakın artık şu safsatalari. Bu kadar salak mı bu millet.benim mehmetlerim toprak olurken ben polinezyalilari mi suçlu ilan etcem. Kandil yıllardır orda. 30 yıldır kandil dağını düz edemediysek sorun bizde.

Bunca zamana rağmen halen forum kurallarını öğrenemediysen bu senin sorunun!

DEFENCETURK.COM ÜYELİK SÖZLEŞMESİ VE KURALLARI

7 - DefenceTurk sitesinde kesinlikle ırkçılığa izin verilmemektedir. Bunun dışında kişilerin dil, din, mezhep, cinsiyet, renk, köken gibi toplumsal konumları yönünden sınıflandırılması, spor fanatizmi, ahlaka aykırı, karalama, yalan, hakaret ve küfür, terör örgütleri vb oluşumlarla ilgili propaganda içeren iletilerin kullanılması kabul edilemez. Siyasi propagandaya kaymamak ve siyasi karalamalarda bulunmamak şartıyla belirli bir seviyeye kadar siyasi konularda tartışmaya izin verilmektedir.

ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı Yabgu

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -96
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #4637 : 16 Aralık 2018, 16:39:25 »
gayette azdı ve dürüsttü burda herkes at koşturuyor ama gözün birtek birkaç kişi üstünde. Gelirler parti propagandası yaparlar insanları A-B diye ayırırlar agzını açmazsın. Adalet herkese olmalı sayın SKYWOLF. İnsanları A ve B diye ayrıştırmak -ki bariz kendiside söylüyor alevi sünni muhabbeti yaptıgından demekki bunun senin açından bir yaptırımı yok. Sen daha şovanist kısımlardasın mesela biri kürtlere laf etse açık açık banladım dersin çünkü prim böyle birşey.
TURK OGUZ BEGLERİ BUDUN EŞİDİN. ÜZE TENGRİ BASMASAR , ASRA YİR TELİNMESER , TÜRK BUDUN , İLİNGİN TÖRÜNGÜN KİM ARTATI UDAÇI ERTİ ?

Çevrimdışı Bogü Alp

• DefenceTurk
  • *
  • 43
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #4638 : 16 Aralık 2018, 16:41:07 »
Pkknın eylemlerinin durma noktasına gelmedinin sebebi kim ne derse desin. İha ve siha kullamı, yoksa bunların durmaya niyetleri yok 2017 yılından itibaren verdikleri 20li kayıplardan sonra artıküçer beşer gezmeye başladılar. Yirmili gezince siha görüyor vuruyor yetmiyor f 16 geliyor o da vuruyor. Şamar alanına döndüler.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
« Yanıtla #4639 : 16 Aralık 2018, 16:49:49 »
gayette azdı ve dürüsttü burda herkes at koşturuyor ama gözün birtek birkaç kişi üstünde. Gelirler parti propagandası yaparlar insanları A-B diye ayırırlar agzını açmazsın. Adalet herkese olmalı sayın SKYWOLF. İnsanları A ve B diye ayrıştırmak -ki bariz kendiside söylüyor alevi sünni muhabbeti yaptıgından demekki bunun senin açından bir yaptırımı yok. Sen daha şovanist kısımlardasın mesela biri kürtlere laf etse açık açık banladım dersin çünkü prim böyle birşey.

Kimse burada parti propagandası yapamaz! Asla izin vermem. Daha geçen caniki bu nedenle uzaklaştırdım!
Bu ülkede Alevi- sünni çatışması, Türk- Kürt çatışması, Sağ- Sol çatışması, Laik-Dinci çatışması vs her türlü çatışma isteyenler var. Serkan senin yaptığın gibi mi yapmış? B-tipik olanlar ülkeyi terk etsin mi demiş! A tipik olanlar cahil kafa kesen müslümanlar mı demiş!  Yani senin zihniyetinin temsil ettiği gibi insanları kesin sınırlarla sınıflandırıp yargılayacak kadar kendisini tanrı gibi mi görmüş!

Şövanist kesimden mişim. Hadi oradan be!  >:(
Hala aynı kafa, kafa aynı zihniyet. At gözlüğüyle dünyaya bakışa devam. Pire için yorgan yakan, kendilerini insanlığın üzerinde gören ama hayatın amacından zerre haberi olmayan ilkel zihniyetin temsilcileri...
« Son Düzenleme: 16 Aralık 2018, 17:04:13 Gönderen: SKYWOLF »
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com