Anket

Hükümetin "kürt açılımı" politikasını destekliyormusunuz?

Hayır desteklemiyorum,şiddetle karşıyım
61 (77.2%)
Evet destekliyorum, çok olumlu buluyorum
10 (12.7%)
Kararsızım, çünkü sonuçları hakkında emin olamıyorum
8 (10.1%)

Toplam Oy Verenler: 79

Gönderen Konu: PKK İle Mücadele  (Okunma sayısı 1416601 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı UYVAR

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -111
Ynt: PKK İle Mücadele
« Yanıtla #4410 : 01 Ağustos 2018, 16:25:43 »
Birini yakamışlar sanırım.

Failler çoktan siniri aşmiştir.
''Başarının sırrı amaca sadakattir.''

Çevrimdışı UYVAR

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -111
« Yanıtla #4411 : 04 Ağustos 2018, 01:39:21 »
Yüksekovada bombali saldiri: 1'i ağir 8 yarali. Mit harikalar(!) Yaratiyor.
''Başarının sırrı amaca sadakattir.''

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #4412 : 05 Ağustos 2018, 13:53:42 »
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #4413 : 10 Ağustos 2018, 11:32:07 »
Murat Karayılan'ın tecavüz ettiği kadın terörist el bombasıyla intihar etti!

Terör örgütü PKK, kandırarak dağlara götürdüğü çocuklara cinsel istismarda bulundu, yaşananlara karşı koyanlar ise ölüm tehdidine maruz kaldı. Örgüt elebaşlarından Murat Karayılan'ın da korumalığını yapan "Dilan" adlı terörist, Karayılan'ın tecavüzüne maruz kalması üzerine el bombasıyla intihar etti.
AA muhabirinin güvenlik kaynaklarından aldığı bilgiye göre, terör örgütüne yönelik soruşturmalar ve operasyonlar sonrası alınan ifadeler, PKK'nın kirli yüzünü ortaya çıkartıyor.  İfadelere göre, kandırılarak dağlardaki kamplara götürülen çocuklar örgüt elebaşları tarafından cinsel istismara uğradı.

Yaşanan çirkin olaylar sonucu bunalıma giren çocuklar intihar etti, istismara karşı koyanlar ise örgüt tarafından infaz edildi.  Örgüt elebaşlarından Murat Karayılan'ın da korumalığını yapan "Dilan" adlı terörist, Karayılan'ın tecavüzüne maruz kalması üzerine el bombasıyla intihar etti.

Tecavüze uğrayan terörist infaz edildi

S.A. adlı 19 yaşındaki terörist ise uğradığı tecavüzü üst yönetime aktardı, bunun üzerine infazla tehdit edildi. Yaşananların ardından hücreye kapatılan S.A, burada da 12 örgüt mensubunun cinsel istismarına uğradı.  Bölücü örgütün kamplarında yaşları 9'a kadar inen çocuklar, kadın teröristler tarafından çeşitli bahanelerle korkutularak örgütün çirkin eylemlerine karşı koymamaları için yönlendirildi.

Kamplarda ahlak dışı fiiller, erkek çocukların istismarıyla da sürdü. Örgüt, yaşanan istismarlara dayanamayarak hayatlarına son veren çocukların çıkan çatışmalarda öldükleri yalanını uydurdu. KCK Yürütme Konseyi üyesi Duran Kalkan'ın, küçük yaştaki kızları istismar ettiği, örgüt üyesi kızlarla çekilen samimi fotoğraflarıyla ortaya kondu.

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/murat-karayilanin-tecavuz-ettigi-kadin-terorist-el-bombasiyla-intihar-etti-40924285
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #4414 : 10 Ağustos 2018, 12:18:47 »
TSK'dan son dakika açıklaması! 5 terörist öldürüldü...

TSK, Irak kuzeyi Hakurk bölgesine düzenlenen hava harekatında bölücü terör örgütü mensubu 5 teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı.
Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK), Irak kuzeyi Hakurk bölgesine düzenlenen hava harekatında bölücü terör örgütü mensubu 5 teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı.

TSK'dan yapılan yazılı açıklamada, "Irak kuzeyi Hakurk bölgesine 10 Ağustos 2018 tarihinde düzenlenen hava harekatı neticesinde, bölücü terör örgütü mensubu silahlı 5 terörist etkisiz hale getirilmiştir" denildi.

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/tskdan-son-dakika-aciklamasi-5-terorist-olduruldu-40924421

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #4415 : 10 Ağustos 2018, 15:14:49 »
Öldürülen gri listedeki terörist 5 şehidin faili çıktı

Diyarbakır'da 2 Ağustos'ta etkisiz hale getirilen iki teröristten gri listede aranan, PKK'nın sözde bölge sorumlularından Ahmet Dorak'ın biri güvenlik korucusu, 4'ü asker 5 güvenlik personelinin şehit düştüğü saldırıların faili olduğu belirlendi.
Diyarbakır'da etkisiz hale getirilen iki teröristten gri listede aranan, PKK'nın sözde bölge sorumlularından Ahmet Dorak'ın 5 güvenlik personelinin şehit olduğu saldırıların faili olduğu tespit edildi.

Valilikten yapılan açıklamada, İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince 2 Ağustos'ta Lice ilçesinin Duru Köyü Bekirhan Mezrası mülki sınırlarında yürütülen operasyonda bir grup teröristle sağlanan sıcak teması sonucu çıkan çatışmada etkisiz hale getirilen iki teröristten birinin terör örgütünün gri listede aranan sözde bölge sorumlularından "Şahin Zaza" kod adlı Ahmet Dorak olduğunun tespit edildiği hatırlatıldı.     

Açıklamada, terörist Dorak'ın faili olduğu belirlenen saldırılara ilişkin, şunlar kaydedildi:     

"Söz konusu terörist Kocaköy ilçesi Çaytepe köyünde 24 Mayıs 2017'de tuzaklanan el yapımı patlayıcının infilak ettirilmesi sonucu 1 personelin yaralandığı, Lice ilçesinin Gökçe Köyü mevkisinde 31 Mayıs 2017'de düzenlenen, Jandarma Uzman Çavuş Selçuk Özen, Jandarma Uzman Çavuş Gökhan Bayram ve Jandarma Uzman Onbaşı Mustafa Sarı'nın şehit edildiği, Lice ilçesinin Duru Jandarma Karakol Komutanlığına 10 Eylül 2017'de bombalı araçla gerçekleştirilen, Hani ilçesinin Topçular köyü yolunda 19 Mart 2018'de düzenlenen Jandarma Uzman Çavuş Sergen Çakmak'ın ve güvenlik korucusu Yaseddin Opçin'in şehit düştüğü, Hani- Lice karayolunda el yapımı patlayıcı araması yapan birliklere 9 Mayıs 2018'de düzenlenen silahlı saldırıların faili olduğu tespit edildi."     

Terörist Dorak'ın Lice ilçesinin Duru köyü nüfusuna kayıtlı ve 22 yaşında olduğu belirtilen açıklamada, diğer örgüt mensubunun ise 25 yaşındaki İran uyruklu "Azat Zagros" kod adlı Necip Delayimilan olduğunun tespit edildiği aktarıldı.     

Açıklamada, bölgede yaşayan vatandaşlarımızın huzur ve güvenliğinin sağlanması için teröristle mücadele kapsamında yürütülen çalışmalara artan bir azim ve kararlılıkla devam edildiği bildirildi. 

http://i.hurimg.com/i/hurriyet/75/750x422/5b6d774d0f25431c6414cd72.jpg

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #4416 : 11 Ağustos 2018, 08:33:53 »
Şırnak'ta İHA tespit etti, 4 PKK'lı terörist etkisiz hale getirildi

Şırnak'ın Beytüşşebap ilçesinde düzenlenen operasyonda 4 PKK'lı terörist etkisiz hale getirildi.
Güvenlik kaynaklarından alınan bilgiye göre, Beytüşşebap ilçesi Dönmezler mevkisinde terör örgütü PKK'ya yönelik insansız hava aracı (İHA) ile yürütülen çalışmalarda 4 terörist tespit edildi.

Söz konusu bölgede gerçekleştirilen hava harekatında 4 terörist etkisiz hale getirildi. Bölgede operasyon sürdürülüyor.

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/sirnakta-4-pkkli-terorist-etkisiz-hale-getirildi-40925203

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #4417 : 11 Ağustos 2018, 11:44:46 »
Özel harekatçılar telsizden duyurdu: İntikam alınmıştır

Hakkari'de 3 Ağustos'ta hain patlama sonucu özel harekat polisi Recep Emre Yılmaz'ı şehit eden 2 teröristin etkisiz hale getirilmesi, polis telsizinden meslektaşlarına duyuruldu.

Yüksekova ilçesinde 3 Ağustos'ta hain patlama sonucu özel harekat polisi Recep Emre Yılmaz'ı şehit eden, 8 polisin yaralanmasına neden olan 2 PKK'lı terörist, jandarma özel harekat ile polis özel harekat ekiplerinin ortak operasyon düzenledi. Operasyonda 2 PKK'lı terörist,sığındıkları mağarada etkisiz hale getirildi.

Operasyon, şehidin meslektaşlarına telsiz anonsu ile duyurularak 'şehidin kanı yerde kalmadı' dendi. Anonsta, "Sayın 3310'un anonsunu tekrar ediyorum. 3 Ağustos'ta hain patlama sonucu şehit olan şehit edilen meslektaşımız Recep Emre Yılmaz adına yapılan operasyonda iki bölücü terör örgütü mensubu etkisiz hale getirilmiştir. Jandarma özel harekat ve polis özel harekat birimlerinin yapmış olduğu müşterek operasyon neticesinde yaralı olan meslektaşlarımızın ve şehit olan meslektaşlarıımızın kanı yerde kalmayıp intikamları alınmıştır" ifadelerine yer verildi.

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/ozel-harekatcilar-telsizden-duyurdu-intikam-alinmistir-40925324

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #4418 : 12 Ağustos 2018, 11:02:29 »
Kırmızı listedeki terörist etkisiz hale getirildi

Tunceli’de dün düzenlenen operasyonda kırmızı kategoride bulunan İbrahim Çoban etkisiz hale getirildi.

İçişleri Bakanlığı, Tunceli’de dün gerçekleştirilen operasyonda, terörden arananlar listesinin kırmızı kategorisinde bulunan sözde 'Yeni Dersim Saha Sorumlusu’ Atakan Mahir kod adlı İbrahim Çoban'ın etkisiz hale getirildiğini açıkladı.

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/son-dakika-kirmizi-listedeki-terorist-etkisiz-hale-getirildi-40925957

Çevrimdışı metin62

• 2020 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 182
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #4419 : 12 Ağustos 2018, 11:45:30 »
İnsallah kandilden sürekli emirler veren ve bilinen yöneticilere de tez zamanda ulaşılabilir.