Anket

Hükümetin "kürt açılımı" politikasını destekliyormusunuz?

Hayır desteklemiyorum,şiddetle karşıyım
61 (77.2%)
Evet destekliyorum, çok olumlu buluyorum
10 (12.7%)
Kararsızım, çünkü sonuçları hakkında emin olamıyorum
8 (10.1%)

Toplam Oy Verenler: 79

Gönderen Konu: PKK İle Mücadele  (Okunma sayısı 1416563 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı WOLF

• Site Yetkilisi
  • DefenceTurk
  • 0
Ynt: PKK İle Mücadele
« Yanıtla #20 : 09 Mayıs 2009, 17:03:43 »
Birkaç tanesini sallandırırsan faaliyetlerini sessiz halletmeye çalışırlar!!!

El altından seri bir biçimde halletmek lazım bu işi...

Ben Orta Asya'dan türeyen Anadolu'da büyüyen Avrupa içlerine yürüyen Türküm...

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #21 : 10 Mayıs 2009, 01:35:53 »
Şırnak merkeze bağlı Cudi Dağı eteklerindeki Maden bölgesinde teröristler tarafından tuzaklanmış mayının patlaması sonucu 2'si geçici köy korucusu 5 kişi yaşamını yitirdi, 2 kişi yaralandı.

Cudi Dağı eteklerindeki Maden bölgesinde bulunan ormanlık alanda kütüklük kesilecek yerleri belirledikten sonra geri dönen, aralarında korucu, müteahhit ve hızarcıların bulunduğu 7 kişinin bulunduğu minibüs mayına çarptı. Meydana gelen patlamada, geçici köy korucusu Abdülmuttalip Hanedan ve Selman Bilir ile müteahhit Nebil Özmen, hızarcılar Ramazan Altan ve Mehmet Tekas yaşamlarını yitirdi. Yaralanan 2 kişi ise hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı. Jandarma ekipleri bölgede operasyon başlattı.

İslam YİĞİT / ŞIRNAK (AHT)
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı Darkness

• DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #22 : 10 Mayıs 2009, 19:14:13 »
Kalkmamalı , ıslah edilmeli. Ayrıca bölgede ki bir çok kişinin geçim kaynağının koruculuk olduğunu unutmayalım. En son yayınlanan haberden de anlaşılacagı gibi, adamlar yıllardır pkk'ya karşı bölge halkını canları pahasına az bir maaşla koruyorlar.

Çevrimdışı SÜVARİ

• Bölüm Yetkilisi
  • DefenceTurk
  • 0
« Yanıtla #23 : 11 Mayıs 2009, 21:28:54 »
10 Mayıs 2009

11:50 Merkez / ŞIRNAK Şırnak ili Merkez ilçesi dağlık arazi kesiminde, bölücü terör örgütü mensuplarınca kullanılan bir mağarada, daha önce güvenlik güçleri ile girdikleri çatışmada öldükleri ve diğer teröristler tarafından gömüldükleri değerlendirilen 5 terörist cesedi bulunmuştur.

Kaynak:www.tsk.tr
« Son Düzenleme: 22 Nisan 2012, 11:41:23 Gönderen: SKYWOLF »

Çevrimdışı Darkness

• DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #24 : 12 Mayıs 2009, 00:34:42 »
Kandil içlerine düşen Kuzine köyüne ABD tankları eşliğinde yüzlerce peşmerge ile birlikte yığınak yapıldı.

Alınan bilgilere göre Kandil’de “Şehit Harun” alanı yakınındaki Kuzine köyüne tanklar eşliğinde askeri yığınak yapıldı. Peşmerge ve ABD askerlerinin içinde bulunduğu askeri gücün bin dolayında olduğu belirtilirken, tankların da ABD’ye ait olduğu bilgisi edinildi.

Çok sayıda taşıyıcı araç ve ağır silahların da içinde yer aldığı askeri yığınağa dün başlandığı bildirildi.

Yaşanan bu askeri yığınak PKK'ya yakın internet siteleri flaş olarak duyurdu. Kandil'de PKK'nın bir numarası Murat Karayılan'da bulunuyor.

Çevrimdışı Darkness

• DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #25 : 12 Mayıs 2009, 00:36:33 »
Bana göre, Abd ya buradan bir takım pkklıları cıkaracak ya da pkk'ya bir takım silahlar bırakacak, bekleyip göreceğiz.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #26 : 12 Mayıs 2009, 01:17:52 »

B – Bunun dışında sitede yayınlanan haberler, makaleler vs için yapılan alıntılarda mutlaka kaynak belirtilmesi gerekir. Kaynak gösterme eğer kaynak bir internet sitesiyse kaynağın site içindeki tam adresi, basılı süreli yayın ise yayın ismi, tarih ve sayfa numarası, basılı ve süresiz bir yayın ise yayın ismi, yazar ve sayfa numarası bilgileri şeklinde olmalıdır. Kaynağı belirsiz (anonim) yazı, belge, e-posta vb materyal, kaynak olarak kabul edilmeyecektir.  Ayrıca Wikipedia gibi bilgileri kolaylıkla değişen ve sağlıklı olmayan kaynaklar kabul edilmeyecektir.

LÜtfen dikkat edelim. :)
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı RekarnO

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 2
« Yanıtla #27 : 12 Mayıs 2009, 10:39:28 »
Bende darknesse katılıyorum. benım aklıma ılk olarak bu geldı. bence bu bır goz boyama orada bı takım operasyon yapöıs susu verılıp bazı seyler bırakılacak.
 yoksa neden bu gune kadar dıbındekı pkk yı gormezden gelen amerıka boyle bır operasyona kalkıssın kı.

Çevrimdışı RekarnO

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 2
« Yanıtla #28 : 12 Mayıs 2009, 10:41:32 »
Haberın bı kaynagı var mı ?

Çevrimdışı the demons

• DefenceTurk
  • *
  • -2
« Yanıtla #29 : 15 Mayıs 2009, 16:47:33 »
evet bunları asmak ve öldürmek çözüm değil bataklığı kurutmadan sineklerden kurtulamazsınız bunları vareden dtp yi dtp yapan nedenleri safdışı etmek gerek