Anket

Hükümetin "kürt açılımı" politikasını destekliyormusunuz?

Hayır desteklemiyorum,şiddetle karşıyım
61 (77.2%)
Evet destekliyorum, çok olumlu buluyorum
10 (12.7%)
Kararsızım, çünkü sonuçları hakkında emin olamıyorum
8 (10.1%)

Toplam Oy Verenler: 79

Gönderen Konu: PKK İle Mücadele  (Okunma sayısı 1424511 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Bogü Alp

• DefenceTurk
  • *
  • 43
  • DefenceTurk.com
Ynt: PKK İle Mücadele
« Yanıtla #5700 : 19 Mart 2024, 14:11:15 »
Nereden nereye gelmişiz yorumlara bakıyorum da,
Bu ülkede alt etnik kimlikler kültürleri ile beraber üst kimlik olan Türk milletini oluştururlar. Alt etnik kimlikleri ile beraber ülkemizde herkes kardeşçe insan gibi eşit şartlar da yaşamışlardır. 80 öncesi siyasileri gerekli önemi gösterseydi. Bugün pkk denen bir illet başımıza peyda edilmeyecekti. İnsanlarımız çok daha huzurlu bir şekilde yaşayacaklardı bu tip saçma sapan sorunlarla ne ülkemiz ne orta doğu uğraşmak zorunda kalmayacaktı Gazinin dediği gibi Yurtta Sult Cihanda Sulh.
Burada herkese cevap yazmak istemiyorum çünkü yorumlarınız örgüt ve avane tayfasının prokave ettiği sloganlar içeriyor.
Bu ülkede hiç bir zaman etnik kimlik ayrımı olmadı. Ayrımı yapanlar örgüt ve avanelerileriyle beraber etnik kimliğini istismar eden bundan nemalanan çakallardır.
Bu konu hakkında yorum yapmak istemiyorum çünkü neyin ne olduğunu bildiğinizi biliyorum. Sizleri ikna edemem.

Çevrimdışı putty

• 2023 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 292
« Yanıtla #5701 : 19 Mart 2024, 19:40:06 »
Seçim ayında büyük pkk operasyonları olurdu bu sefer lafı var ama çok gecikti son günlere sıkışacak her halde.

Çevrimdışı marmara

• DefenceTurk
  • *
  • 45
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #5702 : 19 Mart 2024, 19:47:32 »
Seçim ayında büyük pkk operasyonları olurdu bu sefer lafı var ama çok gecikti son günlere sıkışacak her halde.

Süriye ve Irak'taki son durumları göze aldığımızda bu ayın sonuna kadar başlayacak gibi duruyor...

Çevrimdışı Gökbörü

• DefenceTurk
  • *
  • 135
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #5703 : 19 Mart 2024, 22:22:44 »
Kimse kusura bakmasın ben Iragin bu konuda ne iradesine, ne niyetine ne de imkan ve kaabiliyetine güvenmiyorum...

Onlardan ciddi anlamda PKK ile mücadele etmelerini, ya da bizim temizleyeceğimiz yerleri PKKdan arınmış olarak tutacaklarini falan bekliyorsak bence yanlış ata oynuyoruz...

Basina bakıyorum yok Sincari İran milisleri tutacakmis da Suriyeden geliş gidişleri engelleyecekmis tarzı şeyler söyleniyor umarım öyle değildir....olmayacak duaya amin...

Ciddiyse Irak resmi olarak çağırsın Türk askerini  gerisini biz hallederiz...kalkınma yolununda güvenliği bize verilir...

Isterlerse merkezi hükumet ordusunu, polisini egitiriz...
« Son Düzenleme: 19 Mart 2024, 22:33:15 Gönderen: Gökbörü »
What is steel compared to the hand that wields it?

Çevrimdışı カメせ

• 2020 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 185
  • DefenceTurk.com
« Son Düzenleme: 20 Mart 2024, 13:43:15 Gönderen: カメせ »

Çevrimdışı Denizci16

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 70
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #5705 : 20 Mart 2024, 15:13:42 »
Şöyle toplu bir hedef imhası görüntüsü olsa astronomik zayiatlar verdirsek ne güzel olacak

Çevrimdışı serkan1976

• 2022 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 458
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #5706 : 20 Mart 2024, 20:31:54 »
Kimse kusura bakmasın ben Iragin bu konuda ne iradesine, ne niyetine ne de imkan ve kaabiliyetine güvenmiyorum...

Onlardan ciddi anlamda PKK ile mücadele etmelerini, ya da bizim temizleyeceğimiz yerleri PKKdan arınmış olarak tutacaklarini falan bekliyorsak bence yanlış ata oynuyoruz...

Basina bakıyorum yok Sincari İran milisleri tutacakmis da Suriyeden geliş gidişleri engelleyecekmis tarzı şeyler söyleniyor umarım öyle değildir....olmayacak duaya amin...

Ciddiyse Irak resmi olarak çağırsın Türk askerini  gerisini biz hallederiz...kalkınma yolununda güvenliği bize verilir...

Isterlerse merkezi hükumet ordusunu, polisini egitiriz...

Bizim haftalardır yaptığımız açıklamalara bakarsanız hedefimiz Celal Talabani'nin en büyük oğlu Bafel Talabani... SDG ile PKK arasında ilişkiyi düzenliyor babası Celal TALABANİ gibi pkk dostu bir adam...

https://www.yirmidort.tv/dunya/bafel-talabani-kimdir-152158

Çevrimdışı korsan2

• DefenceTurk
  • *
  • 14
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #5707 : 26 Mart 2024, 05:21:41 »
sil
« Son Düzenleme: 26 Mart 2024, 05:39:38 Gönderen: korsan2 »

Çevrimdışı korsan2

• DefenceTurk
  • *
  • 14
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #5708 : 29 Mart 2024, 16:53:29 »
https://www.youtube.com/watch?v=XhzZCOnzAt0

terör örgütü gerçekten insansız uçaklara karşı bir teknoloji kullanıyor olabilir mi?

Çevrimdışı Denizci16

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 70
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #5709 : 29 Mart 2024, 17:00:14 »
PKK nın eline drone geçmesi hiç iyi olmaz çok kayıp veririz ...