Anket

Hükümetin "kürt açılımı" politikasını destekliyormusunuz?

Hayır desteklemiyorum,şiddetle karşıyım
61 (77.2%)
Evet destekliyorum, çok olumlu buluyorum
10 (12.7%)
Kararsızım, çünkü sonuçları hakkında emin olamıyorum
8 (10.1%)

Toplam Oy Verenler: 79

Gönderen Konu: PKK İle Mücadele  (Okunma sayısı 1416490 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı serkan1976

• 2022 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 454
  • DefenceTurk.com
Ynt: PKK İle Mücadele
« Yanıtla #5490 : 30 Kasım 2022, 14:06:18 »
Şu Murat Karayılan , Duran Kalkan ,Cemil Balık vs gibi büyük balıklar neden vurulmuyor?

Çevrimdışı Gökbörü

• DefenceTurk
  • *
  • 135
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #5491 : 30 Kasım 2022, 14:57:20 »
Şu Murat Karayılan , Duran Kalkan ,Cemil Balık vs gibi büyük balıklar neden vurulmuyor?

BUyuk ihtimalle yanlarinda 7/24 ABD-AB-Rusya istihbarat elemanlari, korumalari oldugu ve devamli yer degistirdikleri icin. Dolasirken yanlaina HSS korumasi bile sagliyor olabirler sasirmam...
« Son Düzenleme: 30 Kasım 2022, 14:58:13 Gönderen: Gökbörü »
What is steel compared to the hand that wields it?

Çevrimdışı serkan1976

• 2022 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 454
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #5492 : 30 Kasım 2022, 16:06:36 »

BUyuk ihtimalle yanlarinda 7/24 ABD-AB-Rusya istihbarat elemanlari, korumalari oldugu ve devamli yer degistirdikleri icin. Dolasirken yanlaina HSS korumasi bile sagliyor olabirler sasirmam...

Ben öyle düşünmüyorum , bilerek stratejik nedenlerle vurulmadığını düşünüyorum. Yerlerinin tespit edilmemesi mümkün değil adamlar basin toplantısı bile yapıyor , ayrıca tespit anında fırlatilacak bir Bora fuzesini hicbir HSS durduramaz....Benim bu ana kadronun vurulmaması konusunda 3 teorim var;

* Ya gayriresmi görüşmeler için ( çatışmalar sürse bile) muhatap olunacak , alınacak kararlarda örgütü kontrol altında tutacak bir kadro olsun isteniyor bu sebeple vurulmuyor.

*Ya bu kadronun imhası misilleme eylemleri yaratabilir  , yeni bir kadro geleceği için misillemelerin vereceği riske girmeye değmez endişesi olabilir....İstihbaratımız vurulacak liderlerin yerine gelecek belki de daha şahin  yedek kadroların bulunduğunu öğrenmiş olabilir...

*Ya da bu kadronun imhasının örgütün çökertilmesinde büyük katkı sağlamaz hiç değilse bu kadronun eylem-psikolojik durumuna hakimiz , eylem anlayışını biliyoruz , yeni bir kadro ile sürprizler yaşamayalım beklentisi de olabilir.

Sonuçta ben ne olursa olsun bu ana kadronun vurulmasının , vurulmamasından daha çok fayda sağlayacağını düşünüyorum.
« Son Düzenleme: 30 Kasım 2022, 16:07:47 Gönderen: serkan1976 »

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #5493 : 30 Kasım 2022, 18:02:44 »
Bana kalsa ana kadro, alt kadro, yan kadro ne varsa hepsini vururum. Terörün kökünü kuruturum.

Bu ülke kurulurken İşgal altındaydı. Mustafa Kemal Atatürk ülkemizi işgal eden, masum halka işkence eden, katleden düşmanlara "cezalandırma atışı" yapmadı! Saldırılarına "misliyle" cevap vermedi. O zorlu şartlar altında milleti topladı, orduyu yeniden kurdu. Düşmanı önüne katıp Ege'ye döktü. İşi kökünden halletti!

Şimdi ise o zamanlardan çok daha güçlü ve etkiliyiz. Ancak onlarca yıldır terörün kökünü kazıyamadık!
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı Gökbörü

• DefenceTurk
  • *
  • 135
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #5494 : 30 Kasım 2022, 18:07:41 »
Dediklerinizinin bir ya da birkacinin dogru olma ihtimali de olabilir kuskusuz..

Ne olursa olsun ibret-i alem olsun diye vurulmali...

Turk milletini karsisina alan kim olursa olsun, nerede olursa olsun, arkasinda kim olursa olsun gunlerinin sayili oldugunu bilmeli ve bileti kesilmeli..
« Son Düzenleme: 30 Kasım 2022, 18:14:15 Gönderen: Gökbörü »

Çevrimdışı serkan1976

• 2022 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 454
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #5495 : 30 Kasım 2022, 18:13:39 »
Dediklerinizinin bir ya da birkacinin dogru olma ihtimali de olabilir kuskusuz..

Ne olursa olsun ibret-i alem olsun diye vurulmali...

Aynen katılıyorum...Romalılar en büyük düşmanları Kartacalıları yendikten sonra asıl ceza olarak Kartaca'yı işgal edip şehirlerini tamamen çöle döndürdü...Öyle büyük bir operasyon yapılmalı ki bir daha kimse Türkiye ile ilgili hasmane tutumu düşünemesin bile...

Çevrimdışı ocelot

• DefenceTurk
  • *
  • 14
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #5496 : 30 Kasım 2022, 22:24:42 »
Bir ihtimal daha var. O kadronun bir kısmı ve yakın çevresinde adamlarımız olma ihtimali. Bunu da yabana atmayın derim..

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #5497 : 01 Aralık 2022, 09:46:35 »
Rusya Türkiye sınırına ek asker gönderdi!  >>  https://www.milliyet.com.tr/dunya/son-dakika-rusya-turkiye-sinirina-ek-asker-gonderdi-6865686

Linkte gerçekliği tartışılır bir haber var.

Bir operasyon yapacaksak, defalarca belirttiğim şekilde bütün teröristlerin kökünü kurutacak bir operasyon yapmalıyız. Bize engel olmak isteyen herkesi, ABD'li , Rus, Marslı vs fark etmez gerekirse söküp atmalıyız. Öyle ki biz bu konuda kararlı olursak önümüzde hiç kimse duramaz. Nasıl ki başımıza Yunan ordusunu musallat eden İngilizlerin, İzmir'in kurtuluşundan sonra İstanbul'a hareket ederken karşımızda duramaması gibi.

Hiç kimse bize karşı bu eşkıyalara kendilerini siper etmez!
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı Gökbörü

• DefenceTurk
  • *
  • 135
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #5498 : 01 Aralık 2022, 16:58:10 »
Halen kanimca çok gereksiz dikkatli davraniliyor..

Dediğim gibi, Hatay ilimizin altından irak sinirina kadar bir çizgi çekin, bu cizginin ustundeki her yer bizim askerimizin cizmesinin altında olmalı ve yapisi bize uygun hale getirilmelidir...

Cikar dersinki bu cizginin üstünde bana tehdit her unsuru temizleyecegim..48 saate kadar Rus amerikalisi farketmez çekilin yoksa benden gunah gider...arkalarina bakmadan kacarlar...kacmazlarsa teslim alir baslarina cuval geciririz...catisirlarsa tepeleriz..

« Son Düzenleme: 01 Aralık 2022, 20:18:39 Gönderen: Gökbörü »

Çevrimdışı カメせ

• 2020 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 185
  • DefenceTurk.com
PKK İle Mücadele
« Yanıtla #5499 : 04 Aralık 2022, 00:48:44 »
Alıntı
Türk Silahlı Kuvvetlerine ait SİHA teröristlere ait bir aracı imha etti.

https://mobile.twitter.com/hakikatlarinizi/status/1599101458796130305