Anket

Hükümetin "kürt açılımı" politikasını destekliyormusunuz?

Hayır desteklemiyorum,şiddetle karşıyım
61 (77.2%)
Evet destekliyorum, çok olumlu buluyorum
10 (12.7%)
Kararsızım, çünkü sonuçları hakkında emin olamıyorum
8 (10.1%)

Toplam Oy Verenler: 79

Gönderen Konu: PKK İle Mücadele  (Okunma sayısı 1416659 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
Ynt: PKK İle Mücadele
« Yanıtla #5130 : 20 Mart 2020, 11:51:57 »
Bakanlık açıkladı! Sızma girişindeki PKK'lılara ağır darbe

Son dakika gelen bilgilere göre; Milli Savunma Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada, Barış Pınarı bölgesinde sızma girişiminde bulunan 4 PKK'lı teröristin etkisiz hale getirildiği duyuruldu.

Bakanlıktan yapılan açıklamada, "Barış Pınarı bölgesine sızma girişiminde bulunan bölücü terör örgütü mensubu 4 PKK/YPG’li terörist, Kahraman Komandolarımızın başarılı operasyonuyla etkisiz hale getirildi. Operasyonlarımız kesintisiz devam edecek" denildi.

https://www.milliyet.com.tr/gundem/son-dakika-bakanlik-acikladi-sizma-girisindeki-pkklilara-agir-darbe-6169932
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #5131 : 23 Mart 2020, 13:11:05 »
Bingöl'de, Kapan-9 Karer Operasyonu başladı

Bölgede barındığı değerlendirilen teröristleri etkisiz hale getirmenin amaçlandığı operasyonda 1020 jandarma, polis ve güvenlik korucusu görev alıyor.

İçişleri Bakanlığı, Bingöl'de 1.020 jandarma, polis ve güvenlik korucusunun katılımıyla "Kapan-9 Karer Operasyonu"nun başlatıldığını bildirdi.

1.020 JANDARMA GÖREVLENDİRİLDİ
Bakanlıktan yapılan açıklamada, bölgede barındığı değerlendirilen teröristleri etkisiz hale getirmek ve sözde barınma alanları arası geçişleri engelleyerek, takviye edilmesini önlemek amacıyla başlatılan operasyona, İl Jandarma Komutanlığı'nda görevli 1.020 jandarma komando, jandarma özel harekat, polis özel harekat, güvenlik korucusu, 68 operasyonel timin görev aldığı belirtildi.

OPERASYONLAR BAŞARIYLA DEVAM EDİYOR
Açıklamada, yurt içinde terörün tamamen ortadan kaldırılmasına yönelik "Kapan Operasyonları"nın da vatandaşların desteğiyle, kararlı şekilde başarıyla sürdürüldüğü vurgulandı.

https://www.ensonhaber.com/kapan-9-karer-operasyonu-basladi.html
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #5132 : 30 Mart 2020, 11:04:40 »
Terör örgütü PKK'nın sözde üst düzey ismi etkisiz hale getirildi

PKK'nın karar alma organlarından sözde KCK önderlik komitesi/yürütme konseyi üyesi Nazife Bilen, MİT ve TSK'nın operasyonuyla etkisiz hale getirildi. Güvenlik kaynakları, PKK/KCK'lı terörist Bilen'in, bugüne kadar etkisiz hale getirilen en üst düzey kadın örgüt mensubu olduğunu bildirdi.

https://www.hurriyet.com.tr/gundem/son-dakika-haberleri-teror-orgutu-pkknin-sozde-ust-duzey-ismi-olduruldu-41481458

Çevrimdışı Bogü Alp

• DefenceTurk
  • *
  • 43
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #5133 : 30 Mart 2020, 11:57:28 »
Korona virüsü tskyı etkilememiş anlaşılan tam gaz devam.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #5134 : 31 Mart 2020, 13:31:26 »
Barış Pınarı bölgesinde 9 PKK/YPG'li terörist öldürüldü

Milli Savunma Bakanlığı, Barış Pınarı Harekatı bölgesine sızma girişiminde bulunan 9 PKK/YPG'li teröristin, etkisiz hale getirildiğini açıkladı.

Tüm dünya koronavirüsle mücadele ederken, Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) mensupları, Barış Pınarı Harekatı bölgesinde teröristlere göz açtırmıyor.

9 TERÖRİST ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ
Milli Savunma Bakanlığı (MSB), Barış Pınarı Harekatı bölgesine sızma girişiminde bulunan bölücü terör örgütü mensubu 9 PKK/YPG'li teröristin, etkisiz hale getirildiğini bildirdi.

Bakanlıktan yapılan açıklamada, "Barış Pınarı bölgesine sızma girişiminde bulunan bölücü terör örgütü mensubu 9 PKK/YPG’li terörist, Kahraman Komandolarımızın başarılı operasyonuyla etkisiz hale getirildi. Bölgede barış ve huzurun sürdürülmesi için her türlü tedbir alınmaya devam edilecek." denildi.

Öte yandan, Ağrı Valiliği'nden yapılan yazılı açıklamada, "İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından bu gece, İran sınırından ülkemize girmeye çalışan bir grup teröristle temas sağlanmış olup, çıkan çatışma neticesinde 1 kadın terörist etkisiz hale getirilmiştir. Bölgede geniş çaplı operasyon başlatılmıştır." ifadeleri kullanıldı.

https://www.ensonhaber.com/baris-pinari-bolgesinde-9-ypgli-terorist-olduruldu.html

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #5135 : 02 Nisan 2020, 13:55:01 »
Saldırı hazırlığındaki 14 terörist öldürüldü

Fırat Kalkanı bölgesine saldırı hazırlığında olduğu tespit edilen 14 PKK/YPG'li terörist, etkisiz hale getirildi.

Fırat Kalkanı bölgesine sızma girişiminde bulunan bölücü terör örgütü mensubu 14 PKK/YPG'li terörist, komando birliklerinin operasyonuyla etkisiz hale getirildiğini bildirdi.

SALDIRI HAZIRLIĞINDAYDILAR
Milli Savunma Bakanlığı da operasyonun ayrıntılarını Twitter hesabından paylaştı.

Bakanlıktan yapılan açıklamada, "Fırat Kalkanı bölgesine sızma girişiminde bulunan bölücü terör örgütü mensubu 14 PKK/YPG'li terörist, kahraman komandolarımızın başarılı operasyonuyla etkisiz hale getirildi." ifadeleri kullanıldı.

Bölgede barış ve huzurun sürdürülmesi için her türlü tedbirin alınacağı aktarıldı.

https://www.ensonhaber.com/saldiri-hazirligindaki-14-terorist-olduruldu.html

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #5136 : 03 Nisan 2020, 12:46:06 »
MSB duyurdu: 10 PKK/YPG'li terörist etkisiz hale getirildi

Milli Savunma Bakanlığı'nca Barış Pınarı bölgesi güneyinde saldırı girişiminde bulunan 10 PKK/YPG'li teröristin etkisiz hale getirildiği duyuruldu.
Bakanlığın sosyal paylaşım sitesi Twitter'daki hesabından yapılan açıklamada, "Kahraman komandolarımız, Barış Pınarı bölgesi güneyinde başarılı bir operasyon daha gerçekleştirdi. Huzur ve güven ortamını bozmak için saldırı girişiminde bulunan 10 PKK/YPG'li terörist etkisiz hale getirildi" denildi.

https://www.hurriyet.com.tr/gundem/son-dakika-haberler-msb-duyurdu-10-pkk-ypgli-terorist-etkisiz-hale-getirildi-41485546

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #5137 : 03 Nisan 2020, 17:31:09 »
Barış Pınarı bölgesinde 4 terörist etkisiz hale getirildi

Milli Savunma Bakanlığı, Barış Pınarı bölgesine sızma girişiminde bulunan 4 PKK/YPG'li teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı.

Barış Pınarı bölgesinde 4 terörist etkisiz hale getirildi

Türkiye, bir yandan ölümcül koronavirüsle mücadele ederken, diğer yandan Mehmetçik de teröristlere göz açtırmıyor.

Milli Savunma Bakanlığı (MSB), 4 teröristin daha etkisiz hale getirildiğini açıkladı.

"BÖLGEDE HUZUR VE GÜVENİN DEVAMI İÇİN.."
Konu hakkında açıklama, MSB'nin Twitter hesabından yapıldı.

Açıklamada, "Barış Pınarı bölgesine sızma girişiminde bulunan bölücü terör örgütü mensubu 4 PKK/YPG’li terörist daha, Kahraman Komandolarımızın başarılı operasyonuyla etkisiz hale getirildi. Bölgede huzur ve güvenin devamı için operasyonlarımız kesintisiz devam edecek." ifadelerine yer verildi.

https://www.ensonhaber.com/baris-pinari-bolgesinde-4-terorist-etkisiz-hale-getirildi.html

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #5138 : 04 Nisan 2020, 16:14:12 »
Barış Pınarı bölgesinde 24 terörist daha etkisiz hale getirilmiş.

Çevrimdışı serkan1976

• 2022 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 454
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #5139 : 04 Nisan 2020, 16:18:05 »
Aslında öldürmeyip , corona bulaştırıp gerinsin geriye arkadaşlarının yanına postalamak lazımdı