Anket

Hükümetin "kürt açılımı" politikasını destekliyormusunuz?

Hayır desteklemiyorum,şiddetle karşıyım
50 (76.9%)
Evet destekliyorum, çok olumlu buluyorum
7 (10.8%)
Kararsızım, çünkü sonuçları hakkında emin olamıyorum
8 (12.3%)

Toplam Oy Verenler: 65

Gönderen Konu: PKK İle Mücadele  (Okunma sayısı 1152821 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 377
Bakanlık açıkladı! Sızma girişindeki PKK'lılara ağır darbe
« Yanıtla #5130 : 20 Mart 2020, 11:51:57 »
Bakanlık açıkladı! Sızma girişindeki PKK'lılara ağır darbe

Son dakika gelen bilgilere göre; Milli Savunma Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada, Barış Pınarı bölgesinde sızma girişiminde bulunan 4 PKK'lı teröristin etkisiz hale getirildiği duyuruldu.

Bakanlıktan yapılan açıklamada, "Barış Pınarı bölgesine sızma girişiminde bulunan bölücü terör örgütü mensubu 4 PKK/YPG’li terörist, Kahraman Komandolarımızın başarılı operasyonuyla etkisiz hale getirildi. Operasyonlarımız kesintisiz devam edecek" denildi.

https://www.milliyet.com.tr/gundem/son-dakika-bakanlik-acikladi-sizma-girisindeki-pkklilara-agir-darbe-6169932
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 377
Bingöl'de, Kapan-9 Karer Operasyonu başladı
« Yanıtla #5131 : 23 Mart 2020, 13:11:05 »
Bingöl'de, Kapan-9 Karer Operasyonu başladı

Bölgede barındığı değerlendirilen teröristleri etkisiz hale getirmenin amaçlandığı operasyonda 1020 jandarma, polis ve güvenlik korucusu görev alıyor.

İçişleri Bakanlığı, Bingöl'de 1.020 jandarma, polis ve güvenlik korucusunun katılımıyla "Kapan-9 Karer Operasyonu"nun başlatıldığını bildirdi.

1.020 JANDARMA GÖREVLENDİRİLDİ
Bakanlıktan yapılan açıklamada, bölgede barındığı değerlendirilen teröristleri etkisiz hale getirmek ve sözde barınma alanları arası geçişleri engelleyerek, takviye edilmesini önlemek amacıyla başlatılan operasyona, İl Jandarma Komutanlığı'nda görevli 1.020 jandarma komando, jandarma özel harekat, polis özel harekat, güvenlik korucusu, 68 operasyonel timin görev aldığı belirtildi.

OPERASYONLAR BAŞARIYLA DEVAM EDİYOR
Açıklamada, yurt içinde terörün tamamen ortadan kaldırılmasına yönelik "Kapan Operasyonları"nın da vatandaşların desteğiyle, kararlı şekilde başarıyla sürdürüldüğü vurgulandı.

https://www.ensonhaber.com/kapan-9-karer-operasyonu-basladi.html
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com