Anket

Hükümetin "kürt açılımı" politikasını destekliyormusunuz?

Hayır desteklemiyorum,şiddetle karşıyım
61 (77.2%)
Evet destekliyorum, çok olumlu buluyorum
10 (12.7%)
Kararsızım, çünkü sonuçları hakkında emin olamıyorum
8 (10.1%)

Toplam Oy Verenler: 79

Gönderen Konu: PKK İle Mücadele  (Okunma sayısı 1424113 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Siyah

• DefenceTurk
  • *
  • 0
Ynt: PKK İle Mücadele
« Yanıtla #80 : 15 Temmuz 2009, 15:27:51 »
Suc PKK`nin bugune kadar buyumesini engelleyemeyenlerde. Simdi sozde ateskes ilan edip Bati`nin gozune hos gozukmeye calisiyorlar.

Aklim bu konuda biraz karisikliklar olsa da, bir cozum sansimiz var..

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
« Yanıtla #81 : 15 Temmuz 2009, 15:34:54 »
Suc PKK`nin bugune kadar buyumesini engelleyemeyenlerde. Simdi sozde ateskes ilan edip Bati`nin gozune hos gozukmeye calisiyorlar.

Bu iş sadece dağları temizlemekle bitmez.

http://www.defenceturk.com/index.php?topic=895.0

Öncelikle milletin mecilisine bulaşan mikroplardan arınmak gerek. Kanser gibi hızla büyüyerek ülkemizin bütünlüğünü ve cumhuriyetimizi tehdit eden mikroplardan.  Ve o mikropları görmezden gelerek koltuğuna sevdalı diğerlerinden...

Dahili düşmanlardan...
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı Siyah

• DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #82 : 15 Temmuz 2009, 15:43:30 »

Bu iş sadece dağları temizlemekle bitmez.

http://www.defenceturk.com/index.php?topic=895.0

Öncelikle milletin mecilisine bulaşan mikroplardan arınmak gerek. Kanser gibi hızla büyüyerek ülkemizin bütünlüğünü ve cumhuriyetimizi tehdit eden mikroplardan.  Ve o mikropları görmezden gelerek koltuğuna sevdalı diğerlerinden...

Dahili düşmanlardan...

Ilk cumleyi okuyunca (Bu iş sadece dağları temizlemekle bitmez.) yok kulturel haklar cart curtdan falan bahsedecegini zannetmistim :D Hepar bazen beni kotu yonde sasirtsada, meclisteki ve siyasetteki mikroplari da temizleyecektir. AKP ile olacak is degil bence bunlar..

Çevrimdışı amiral

• DefenceTurk
  • *
  • 0
    • Askeri Tasarımlar - konsept dizaynlar
« Yanıtla #83 : 15 Temmuz 2009, 19:05:48 »
bence bu adamlarla ilgli haberleri, ciddiye alıp yayınlamamak gerekir..

saygılar...

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
« Yanıtla #84 : 15 Temmuz 2009, 19:08:20 »
bence bu adamlarla ilgli haberleri, ciddiye alıp yayınlamamak gerekir..

saygılar...

Millet öyle bir uyutuluyor ki, millet uyurken bunlar adım adım emellerine ulaşıyorlar. O nedenle bu mikroplarla ilgili haberleri milletin gözünün içine sokmak lazım.

Saygılar...
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
« Yanıtla #85 : 17 Temmuz 2009, 13:58:36 »
Hakkari’nin Çukurca İlçesi’nde bir kamyonet, PKK'lı teröristler tarafından ateşe verildikten sonra, sürücüsü kaçırıldı.

ASKERE MALZEME TAŞIYORDU

Olay, dün akşam saatlerinde Türkiye-Irak sınırında bulunan Çukurca İlçesi’nin Kamuşak Köyü yakınlarında meydana geldi.

Piyade Tabur Komutanlığı'na da daha önceleri malzeme taşıyan Senar Ediş yönetimindeki 30 VA 056 plakalı kamyonet, bir grup terörist tarafından durduruldu.

SÜRÜCÜYÜ KAÇIRDILAR

Kamyoneti ateşe vererek yakan teröristler, daha sonra sürücü Ediş’i de yanlarına alarak Irak sınırına doğru kaçtıkları belirtildi.

PKK’lı teröristlerin yakalanması için bölgede geniş çaplı operasyon başlattıldı.

http://www.internethaber.com/news_detail.php?id=200283

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
« Yanıtla #86 : 17 Temmuz 2009, 13:59:56 »

Flaş! Flaş! 9 DTP'li için fezleke
Flaş! Flaş! 9 DTP'li için fezleke
17 Temmuz 2009 Cuma 13:20
DTP'yi şoke eden bir fezleke hazırlandı. Savcılık partinin önde gelen 9 isminin dokunulmazlıkların kaldırılmasını istiyor.

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, 9 DTP'li vekilin dokunulmazlıklarının kaldırılması için fezleke hazırladı. Bu 9 isim şunlar;

-DTP Genel Başkanı Türk
-Sebahat Tuncel,
-Osman Özçelik,
-Ayla Akat Ata,
-Fatma Kurtulan,
-İbrahim Binici,
-Sevahir Bayındır,
-Selahattin Demirtaş
-Aysel Tuğluk

http://www.internethaber.com/news_detail.php?id=200287

Çevrimdışı Siyah

• DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #87 : 17 Temmuz 2009, 14:03:40 »
Iyi bir haber ama  kac sene gecti  >:(

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
« Yanıtla #88 : 17 Temmuz 2009, 14:48:10 »
Kesinlikle yeterli birşey değil.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
« Yanıtla #89 : 18 Temmuz 2009, 16:17:30 »
Teröristlere büyük darbe...

18.07.2009 15:15
HATAY (AHT)

Hatay'ın Hassa İlçesi'nde güvenlik güçleriyle girdikleri çatışmada öldürülen 3 teröristten birinin Amanos Dağları sorumlusu, diğer ikisinin de yardımcısı oldukları ileri sürüldü.

PKK'nın yuvalandığı Amanos Dağları'nda arama çalışmasını sürdüren jandarma birlikleri, bir grup terörist saptadı. Jandarma, teröristleri sarp kayalıklar, ve derin vadilerle kaplı Amanoslar'da takibe aldı. Dağlık arazinin teröristlerin kaçmasına elverişli olması nedeniyle uygun noktada bekleyen jandarma, Hassa İlçesi Ofdede Gediği Mevkii'ndeki vadide pusu kurdu. Vadiyi çembere alan komandolar, 8 kişilik gruba ?teslim ol' çağrısında bulundu. Ancak, teröristler çağrıya ateşle karşılık verince çatışma çıktı. Çatışmada 3 terörist öldürüldü, diğerleri sık ağaçlardan faydalanarak kaçmayı başardı. Teröristlerin üzerlerinde 2 M 16 otomatik tüfek, 1 Kalaşnikof tüfek, 4 el bombası, 8 şarjör, 2 telsiz, 2 sırt çantası ve patlayıcı yapımında kullanılan malzemeler ile gıda maddeleri ele geçti.

Öldürülen teröristlerin kimlikleri açıklanmazken, birinin PKK'nın Amanos Dağları sorumlusu, diğerlerinin de yardımcıları olduğu ileri sürüldü. Yetkililer, kaçan teröristlerin yakalanması için bölgede operasyonlara devam edildiğini bildirdi.

http://www.haberturk.com/haber.asp?id=159795&cat=110&dt=2009/07/18