Anket

Hükümetin "kürt açılımı" politikasını destekliyormusunuz?

Hayır desteklemiyorum,şiddetle karşıyım
61 (77.2%)
Evet destekliyorum, çok olumlu buluyorum
10 (12.7%)
Kararsızım, çünkü sonuçları hakkında emin olamıyorum
8 (10.1%)

Toplam Oy Verenler: 79

Gönderen Konu: PKK İle Mücadele  (Okunma sayısı 1416481 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı metin62

• 2020 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 182
  • DefenceTurk.com
Ynt: PKK İle Mücadele
« Yanıtla #5240 : 14 Şubat 2021, 16:32:46 »
PKK 13 vatandasimizi katletmekle tekrardan hain kirli yuzunu gostermis oldu.
PKK degisti, PKK sadece sadece devlet organlarini hedef alan Kurtlerin temsilcisi bir kurtulus orgutu olmadigini. PKK nin dis destekli, bir teror gurubu oldugunu yapmis oldugu eylemle tekrardan gozlermiz onune sermistir.

Eylem talimatini vermis olan PKK nin A takimi yillardir tanimaktayiz .PKK nin A takimi her ne kadar surekli konumlarini degistirselerde bunca yildir bu A takimini bir yolunu bulup imha edemedigimiz de ayri bir gercektir.Bu da demektir ya bunu gerceklestirebilmek icin halen bir takim eksikliklerimiz mevcuttur .Ya da A takimini imha bizler icin soylenildigi kadar oncelikli degildir.

« Son Düzenleme: 14 Şubat 2021, 16:34:57 Gönderen: metin62 »

Çevrimdışı Partikül

• 2017 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 197
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #5241 : 14 Şubat 2021, 16:37:50 »
13 vatandaşımızın öcünü almak için, PKK' nın A Takımına karşı özel operasyon yapılması ve mutlaka bu intikamın alınması gerekiyor. Öyle inanıyorum ki, infaz emrini verenler en kısa zamanda yakalanıp, sorgulanıp, infaz edilecektir.

33 silahsiz eri infaz ettiren abdullah ocalan gibi mi...?

O günün şartlarıyla bugünün şartları aynı değil. Her geçen gün ABD etkisinden biraz daha kurtuluyoruz. Vatandaşlar nezdinde Amerikan karşıtlığı %85-90' lara fırladı. Eskiden bir tek biz vardık. Hatta adımız ''kızıl komüniste'' çıkmıştı. O günün algısına göre; Amerikan karşıtıysa Komünist, Amerikancıysan vatansever oluyordun! Şükürler olsun ki en dinci dediğimiz insanlar bile artık gerçek düşmanın ABD/Atlantik İttifakı olduğunu görmüş oldu. Bunda FETÖ' nün deşifre edilmesinin büyük payı olmuştur.

Zaten APO' da infaz edilmemek kaydı şartıyla Türkiye' ye teslim edilmişti. Dolayısıyla infaz etmediler. Ama şartlar değişti, eşek öldü ortaklık bozuldu. Şükürler olsun ki artık ABD' yle Stratejik Müttefik değiliz! Dolayısıyla Murat Karayılan, Cemil Bayık gibi adamları canlı bırakmak için herhangi bir gerekçemiz kalmadı. Bu sadece devletin kararına bağlıdır. İsterse yedi sülalesini yaşatmaz, onları da bir gecede infaz eder. Bekliyoruz bakalım...

Çevrimdışı tumucin

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 24
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #5242 : 14 Şubat 2021, 16:55:03 »
murat karayilan-cemil bayik bu serefsizler neden   yakalanmadilar

kandile kadar operasyonlar devam ediyordu  sonuc

dogudaki kürtleri antarktika sürünmesinin zamani geldi geciyor
« Son Düzenleme: 14 Şubat 2021, 16:58:44 Gönderen: tumucin »

Çevrimdışı Alpars

• DefenceTurk
  • *
  • 40
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #5243 : 14 Şubat 2021, 17:32:07 »
Bu bir rehine operasyonumu idi, yoksa şerefsiz pkk lılar bu vatandaşlarımızı operasyonları engellemek için mi burada tutuyordu?

Evet, bu vatandaşlarımızın ismini bir abideye yazıp, ab parlamentosuna ve beyaz sarayın önüne komalıyız ki şerefsizlikler gizli kalmasın.

En kısa sürede, tüm kamplar basılıp lider kadro yok edilmeli. En önemlisi de pkk nın desteklendiği başkentler de gereği kadar can kaybı olması?????? En etkili tedbir bence bu olur.

Çevrimdışı Commander

• DefenceTurk
  • *
  • 18
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #5244 : 14 Şubat 2021, 17:38:05 »
Hocam bilmediğim için soruyorum. PKK neden bitirilmiyor veya bitirelemiyor ?
Ayakta ölmek,diz üstü yaşamaktan daha iyidir.

Çevrimdışı Alpars

• DefenceTurk
  • *
  • 40
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #5245 : 14 Şubat 2021, 18:23:13 »
Bence, çok şeref..li dostlarımız, müttefiklerimiz olduğu için. Adam utanmadan sıkılmadan başkentinde pkk kampı kurdurursa buna şeref... demek bile az kalırda neyse.

Hocam, komşuların, mahallen evde sinek beslerse sinekten kurtulabilirmisin?
« Son Düzenleme: 14 Şubat 2021, 18:29:04 Gönderen: Alpars »

Çevrimdışı fırtına06

• Site Yetkilisi
  • DefenceTurk
  • 230
  • DefenceTurk.com
Malatya Valisi Aydın Baruş, terör örgütü PKK tarafından canice şehit edilen vatandaşlarımız için açıklamada bulundu. Baruş, saldırıda şehit olan 10 vatandaşımızın kimlik bilgilerinin tespit edildiğini, 3 vatandaş için de tespit çalışmalarının devam ettiğini belirtti.

Terör örgütü PKK, Gara'da bulunan mağarada 13 vatandaşımızı şehit ederken, tüm Türkiye'nin ciğeri yandı. Olayın ardından başlatılan operasyonla PKK'ya ağır bir darbe vuruldu ve onlarca terörist öldürüldü. Malatya Valisi Aydın Baruş olayla ilgili olarak açıklama yaptı.

"ALÇAKÇA BİR PROVOKASYONDUR"

Baruş konuşmasının başında, "Terör örgütünün evlatlarımızın bombalı saldırıda şehit olduğu söylentileri alçakça bir provokasyondur" ifadesine yer verdi.

"10 ŞEHİDİN KİMLİĞİ TESPİT EDİLDİ"

Şehit edilen bazı vatandaşlarımızın isimleri şu şekilde:

13 Ağustos'ta Diyarbakır Bingöl karayolunda alıkonulan Uzman Çavuş Hüseyin Sarı

28 Temmuz 2015'te Urfa İl Emniyette görevli polis memuru Sedat Yabalak

18 Eylül'de Tunceli Erzincan yolunda alıkonulan Astsubay Çavuş Semih Özbey

2 Ekim 2015 tarihinde Ağrı'daki birliğine katılmak için yola çıkan er ve Tunceli Pülümür karayolunda alıkonulan Osmaniye nüfusuna kayıtlı tankçı er Adil Kabaklı

24 Temmuz 2016'da Lice'de alıkonulan Mardin nüfusuna kayıtlı İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nde görevli polis memuru Vedat Kaya

15 Ağustos 2015 tarihinde Diyarbakır karayolunda alıkonulan Jandarma Er Süleyman Sungur

21 Eylül 2016'da Hakkari'de alıkonulan Uzman Erbaş Mevlüt Kahveci

2 Ekim 2015'te Tunceli'de alıkonulan topçu er Müslim Altıntaş

Adıyaman nüfusuna kayıtlı Aydın Köse

Samsun nüfusuna kayıtlı Muhammet Salih Kanca

"ETKİSİZ HALE GETİRİLEN TOPLAM TERÖRİST SAYISI 53 OLDU"

Öte yandan Milli Savunma Bakanlığı yaptığı son açıklamada, "Irak kuzeyindeki Gara bölgesinde tespit edilen ve paramotor ile kaçmaya çalıştıkları anlaşılan 3 PKK'lı terörist SİHA'larımız tarafından etkisiz hale getirildi. Bölgede etkisiz hale getirilen toplam terörist sayısı 53 oldu" denildi.

GARA BÖLGESİ NEREDE?

Irak'ın Kuzeyinde bulunan ve dağlık bir araziye sahip olan Gara bölgesi, Türkiye sınırından yaklaşık 40 kilometre uzaklıkta.

Gara Dağı, Kandil Dağı'na uzak olmasına rağmen arazinin dağlık olması sebebiyle terör örgütü PKK'nın kalbi olan Kandil Dağı kadar önemli ve stratejik bir konuma sahip.

https://www.haberler.com/son-dakika-gara-da-teror-orgutu-pkk-tarafindan-13926298-haberi/
« Son Düzenleme: 14 Şubat 2021, 18:57:51 Gönderen: fırtına06 »

Çevrimdışı Partikül

• 2017 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 197
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #5247 : 14 Şubat 2021, 19:11:47 »
Youtube' da esir askerlerin röportajına denk geldim. Şerefsiz PKK' lılar, APO itinin posteri önünde esir askerlerimizle röportaj yapmışlar. 2016 yılına girerken, güya yeni yıl mesajı olarak esir askerlerle röportaj yapmışlar. Hele esir askerlerden Hüseyin Sarı' yı kendi düğününe giderken yoldan çevirip almışlar. '' düğünüm yarım kaldı'' diyor.

Vay şerrefsizler vay..!

İnşallah bunun intikamı acı olacak.

Doğru olur mu olmaz mı bilemiyorum ama yine de videosunu şuraya eklemiş olayım. Öfkenizi diri tutmaya yardımcı olur belki: https://www.youtube.com/watch?v=3l6cELgA9Xc

Çevrimdışı ACE

• DefenceTurk
  • *
  • 132
« Yanıtla #5248 : 14 Şubat 2021, 19:19:12 »
Youtube' da esir askerlerin röportajına denk geldim. Şerefsiz PKK' lılar, APO itinin posteri önünde esir askerlerimizle röportaj yapmışlar. 2016 yılına girerken, güya yeni yıl mesajı olarak esir askerlerle röportaj yapmışlar. Hele esir askerlerden Hüseyin Sarı' yı kendi düğününe giderken yoldan çevirip almışlar. '' düğünüm yarım kaldı'' diyor.

Vay şerrefsizler vay..!

Doğru olur mu olmaz mı bilemiyorum ama yine de videosunu şuraya eklemiş olayım. Öfkenizi diri tutmaya yardımcı olur belki: https://www.youtube.com/watch?v=3l6cELgA9Xc

Hocam, 2016 diyorsun. 5 sene... ben bişey demiyorum.

Çevrimdışı Partikül

• 2017 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 197
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #5249 : 14 Şubat 2021, 19:23:24 »

Vay şerrefsizler vay..!

Hocam, 2016 diyorsun. 5 sene... ben bişey demiyorum.

Maalesef, bu devletin ayıbıdır. 5 senedir askerlerimizi kurtaramamışız, yazıklar olsun diyorum.