Anket

Hükümetin "kürt açılımı" politikasını destekliyormusunuz?

Hayır desteklemiyorum,şiddetle karşıyım
50 (76.9%)
Evet destekliyorum, çok olumlu buluyorum
7 (10.8%)
Kararsızım, çünkü sonuçları hakkında emin olamıyorum
8 (12.3%)

Toplam Oy Verenler: 65

Gönderen Konu: PKK İle Mücadele  (Okunma sayısı 1128655 defa)

rogerr ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 336
Siirt'te 5 terörist öldürüldü
« Yanıtla #5090 : 30 Eylül 2019, 13:15:40 »
Siirt'te 5 terörist öldürüldü

Siirt'in Pervari kırsalında Jandarma Özel Harekat timlerinin hava destekli operasyonunda, 5 terörist silahlarıyla etkisiz hale getirildi.

Türk Silahlı Kuvvetleri'nin (TSK) başarılı operasyonları, hız kesmeden devam ediyor.

İç güvenlik operasyonları kapsamında Siirt'in Pervari kırsalında Jandarma Özel Harekat timlerinin hava destekli operasyonunda 5 terörist silahlarıyla etkisiz hale getirildi.

Bakanlıktan yapılan açıklamada,"Pervari ilçesi kırsalında İl Jandarma Komutanlığınca yapılan istihbari çalışmalar sonucunda Jandarma Özel Harekat timlerince, hava destekli operasyon düzenlendi. Operasyonda 5 terörist, silahlarıyla etkisiz hale getirildi. Böylece Siirt'te devam eden operasyonlarda bugün etkisiz hale getirilen terörist sayısı 8 oldu." denildi.

https://www.ensonhaber.com/siirtde-5-terorist-olduruldu.html
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 336
Akar'dan Fırat'ın doğusu için mesaj: "Harekat için hazırız, şakası yok"

TBMM Açılış Resepsiyonu’nda gazetecilerin sorularını yanıtlayan Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Fırat’ın doğusuna yönelik olası operasyonla ilgili, “Bu işin şakası yok. Güvenli bölge süreci arzu ettiğimiz gibi gitmiyor. İstediğimiz ilerleme yok ama görüşmeler devam ediyor. Görüşmelere bağlı ilerleyen bir süreç. İşin hızlanması lazım” dedi. Akar, güvenli bölge tesisiyle ilgili de "İşin hızlanması lazım, sonuca gitmesi lazım, vakit kaybetmememiz lazım" ifadelerini kullandı.

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, güvenli bölge tesisine ilişkin, "İşin hızlanması lazım, sonuca gitmesi lazım, vakit kaybetmememiz lazım." dedi.

Milli Savunma Bakanı Akar, Fırat'ın doğusundaki gelişmelere yönelik "Olayları yakinen takip ediyoruz. Silahlı Kuvvetlerimiz her bakımdan hazır." diye konuştu.

Milli Savunma Bakanı Akar, hava sahasını ihlal eden İHA'nın düşürülmesiyle ilgili, "Basit bir olay, Hava Kuvvetlerimiz, hava sahamızı son derece güçlü ve kapsamlı şekilde koruyor." bilgisini verdi.

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/akardan-firatin-dogusu-icin-mesaj-harekat-icin-haziriz-sakasi-yok-41341862
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.

Çevrimdışı metin62

• DefenceTurk
  • *
  • 58
  • DefenceTurk.com
Ynt: PKK İle Mücadele
« Yanıtla #5092 : 01 Ekim 2019, 21:37:37 »
Temcit pilavi

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 336
PKK'ya ağır darbe! 17 terörist etkisiz hale getirildi
« Yanıtla #5093 : 05 Ekim 2019, 11:05:04 »
PKK'ya ağır darbe! 17 terörist etkisiz hale getirildi

Avaşin, Zap ve Gara bölgelerinde düzenlenen hava destekli operasyonlarla bölücü terör örgütü mensubu 17 PKK'lı terörist daha etkisiz hale getirildi.
Milli Savunma Bakanlığı'nın Twitter hesabından yapılan açıklamada "Irak kuzeyi Avaşin, Zap ve Gara bölgelerinde düzenlenen hava destekli operasyonlarla bölücü terör örgütü mensubu 17 PKK’lı terörist daha etkisiz hale getirildi. Son bir haftada etkisiz hale getirilen terörist sayısı toplam 51 oldu" denildi.

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/son-dakika-pkkya-agir-darbe-17-terorist-etkisiz-hale-getirildi-41344435?utm_source=email&utm_medium=newsletter&utm_channel=Mail&utm_content=manset_gorsel

Çevrimiçi fırtına06

• Site Yetkilisi
  • DefenceTurk
  • 113
  • DefenceTurk.com
Ynt: PKK İle Mücadele
« Yanıtla #5094 : Bugün, 19:45:16 »