Anket

Hükümetin "kürt açılımı" politikasını destekliyormusunuz?

Hayır desteklemiyorum,şiddetle karşıyım
61 (77.2%)
Evet destekliyorum, çok olumlu buluyorum
10 (12.7%)
Kararsızım, çünkü sonuçları hakkında emin olamıyorum
8 (10.1%)

Toplam Oy Verenler: 79

Gönderen Konu: PKK İle Mücadele  (Okunma sayısı 1424660 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
Ynt: PKK İle Mücadele
« Yanıtla #4020 : 30 Temmuz 2016, 20:43:05 »
PKK karakola saldırdı: 2 yaralı

DHA
30 Temmuz 2016 - 20:24Son Güncelleme : 30 Temmuz 2016 - 20:27
PKK karakola saldırdı: 2 yaralı

DİYARBAKIR’ın Lice İlçesi’nde PKK’lı teröristlerin, Tepe Jandarma Karakolu’na uzun namlulu silahlarla açtığı ateşte 2 asker yaralandı.

Lice İlçesi’nde bulunan Tepe Jandarma Karakolu’nu bu akşam saatlerinde bir grup PKK’lı terörist, uzun namlulu silahlarla saldırı düzenledi. Açılan ilk ateşte 2 asker yaralanırken, karakolda bulunan askerler de saldırıya anında karşılık verdi. Teröristler yoğun ateş altına alınırken, bölgeye takviye birlikler sevk edildi.

Yaralı askerler, helikopterle getirildikleri Diyarbakır Asker Hastanesi’nde tedaviye alındı.

PKK’lıları etkisiz hale getimek için, bölgede hava destekli geniş kapsamlı operasyon başlatıldı.

http://www.hurriyet.com.tr/pkk-karakola-saldirdi-2-yarali-40176498
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
« Yanıtla #4021 : 30 Temmuz 2016, 21:28:46 »
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.

Çevrimdışı serkan

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -115
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #4022 : 30 Temmuz 2016, 23:05:41 »
Fazla kahramanlar az daha vurulacaklardı insan daha telaşlı olmalı sağına soluna mermi gelince. Ben onlardan daha çok telaş yaptım gir lan içeri gir lan içeri ne duruyon daha filan
İşte böyle bir durumda bir AC 130 oraya gidecek 6 saat uçacak oralarda.
« Son Düzenleme: 30 Temmuz 2016, 23:06:55 Gönderen: serkan »
beğen

Çevrimdışı Partikül

• 2017 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 197
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #4023 : 30 Temmuz 2016, 23:43:28 »
Teröristin nereye mevzilendiğini anlamıyorlar, ters istikamete pozisyon alıyorlar. Oysa ki terörist arkadan ateş etmeye devam ediyor. Allah' tan kötü nişancıymış ki ucuz kurtadılar.

Çevrimdışı serkan

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -115
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #4024 : 31 Temmuz 2016, 00:15:57 »
Dolanan mühimmat tam bu durum için işte.
« Son Düzenleme: 31 Temmuz 2016, 00:20:27 Gönderen: serkan »
beğen

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
« Yanıtla #4025 : 31 Temmuz 2016, 14:09:25 »
Şemdinli'de PKK'lı teröristlerle çatışma çıktı

DHA
31 Temmuz 2016 - 12:25Son Güncelleme : 31 Temmuz 2016 - 12:52
Son dakika haberi: Şemdinli'de PKK'lı teröristlerle çatışma çıktı

Hakkari'den son dakika haberleri gelmeye devam ediyor... Şemdinli İlçesi’nin Altınsu Köyü’ne bağlı İncesu Mezrası’nda PKK’lı teröristlerle güvenlik güçleri arasında çatışma çıktı. İlçeye giriş çıkışlar kapatıldı.

Sabah saatlerinde Şemdinli İlçesi’ne 5 kilometre uzaklıktaki Altınsu Köyü İncesu Mezrası Şapatan Bölgesi’nde güvenlik güçleri ile PKK’lı teröristler arasında çatışma çıktı. Zaman zaman şiddetlenen çatışmada Kobra tipi helikopterler sürekli PKK’lı teröristlerin bulunduğu bölgeyi ateş altına aldı. Bölgeye çok sayıda özel eğitimli komando sevk edilirken, silah ve patlama sesleri köyden duyuldu.

Bu arada Şemdinli ilçe çıkışındaki Yelde Mahallesi’nde askeri araca PKK’lı teröristler tarafından roketli saldırı düzenlendi. İlçeye giriş çıkışlar kapatıldı. Çatışmalar sürüyor.

http://www.hurriyet.com.tr/son-dakika-haberleri-semdinlide-pkkli-teroristlerle-catisma-cikti-40176858

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
« Yanıtla #4026 : 31 Temmuz 2016, 15:17:16 »
Son dakika haberi: Ordu'da 3 şehit, 2 yaralı

DHA
31 Temmuz 2016 - 13:35Son Güncelleme : 31 Temmuz 2016 - 14:41
Son dakika haberi: Ordu'da 3 şehit, 2 yaralı

Ordu'dan kahreden bir son dakika haberi geldi.. Ordu’nun Mesudiye İlçesi’ne bağlı Topçam Jandarma Karakolu mevkiinde ihbar üzerine operasyon başlatan askerlere ormandan alandan PKK’lı teröristlerin açtığı ateşle 3 asker şehit oldu, 2 asker yaralandı.

Olay yerine çok sayıda takviye ekip sevk edilirken bölgede yer yer çatışmanın devam ettiği belirtildi.

Ordu Valisi İrfan Balkanlıoğlu, olayla ilgili şu açıklamayı yaptı:

"Ordu Mesudiye Topçam Jandarma Karakolu mevkiinde ihbar üzerine operasyon yürüten askerlere ormanlık alandan PKK’lı teröristlerce ateş açıldı. İlk belirlemelere göre 3 askerimiz şehit olurken 2 askerimiz de yaralandı. Sıcak temas sürüyor. Takviye ekipler olay yerine gönderildi. Operasyon devam ediyor."

Ordu ve ilçelerinde görevli polislere de çelik yelek giymeleri talimatı verildi.

http://www.hurriyet.com.tr/son-dakika-haberi-orduda-3-sehit-2-yarali-40176913

Çevrimdışı Alparslan

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • -1
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #4027 : 31 Temmuz 2016, 15:58:42 »
Çukurca'dan bir video >> https://www.facebook.com/meric.ulukus.3/posts/1900911950136501
işte bunun ilacı bu sistemden hazır  alım yada milli üretim olsa nede güzel olur tabi milli üretm en güzeli ama... https://www.youtube.com/watch?v=lxO2kSVbths mutlaka izleyin
« Son Düzenleme: 31 Temmuz 2016, 15:59:14 Gönderen: Alparslan »
Tanrı Türkü korusun

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
« Yanıtla #4028 : 01 Ağustos 2016, 11:58:24 »
Erzurum'da PKK Operasyonu: 150'ye Yakın Gözaltı

Jandarma ve emniyetin Erzurum'un Karayazı ilçesinde ortaklaşa yaptığı terör operasyonunda çoğunluğu esnaf ve kamu çalışanı 150'ye yakın kişi gözaltına alındı.

Erzurum'da PKK Operasyonu: 150'ye Yakın Gözaltı, System.String[]
Erzurum'un Karayazı ilçesinde yapılan terör operasyonunda 150'ye yakın kişi gözaltına alındı.

150'YE YAKIN KİŞİ GÖZALTINDA

Edinilen bilgiye göre, dün akşam saatlerinde jandarma ve emniyetin Erzurum'un Karayazı ilçesinde ortaklaşa yaptığı terör operasyonunda çoğunluğu esnaf ve kamu çalışanı 150'ye yakın kişi gözaltına alındı.

EV VE İŞ YERLERİNDE PKK'YA AİT DÖKÜMANLAR BULUNDU

Bazı şüphelilerin ev ve iş yerlerinde yapılan aramalarda bölücü terör örgütü PKK'ya ait örgütsel doküman ele geçirilirken, ilçe merkezi ve mahallelerinde operasyonların devam ettiği öğrenildi.

http://www.sondakika.com/haber/haber-erzurum-da-teror-operasyonu-150-ye-yakin-gozalti-8663445/

Çevrimdışı nocen

• DefenceTurk
  • *
  • 0
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #4029 : 01 Ağustos 2016, 15:18:18 »
OHAL sadece Fetö/Pdy için mi var
Tam zamanı belediyelere girmenin
Vekilleri hapse tıkmanın