Gönderen Konu: Film Önerileri  (Okunma sayısı 32785 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
Ynt: Film Önerileri
« Yanıtla #70 : 27 Şubat 2023, 08:09:04 »
Error 404 (Not Found)!!1

Interceptor.
Dün gece izledim. Bir grup terörist Rusya'da 16 Topol füzesini ele geçiriyor. Kuzeydeki ABD füze üssünü de etkisiz hale getiriyorlar. Bir üs te füzelerin rotasında Hawaii'nin güneyinde. Orada da başroldeki hanımefendi göreve atandığı gün teröristlerle mücadele ederek ABD'yi kurtarıyor. Bir aksiyon filmi için fena değildi.
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı Gökbörü

• DefenceTurk
  • *
  • 135
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #71 : 27 Şubat 2023, 17:29:20 »
En son izlediğim film:
All quiet on the western front. 1. Dünya savaşında bati cephesinde savaşanlari konu alıyor. 5 üzerinden 3 veririm.

En beğendiğim film:
Esaretin Bedeli (Shawshank Redemption)

Son Samuray filmini de çok severim. Ujio karakterine hastayım.. sonlarına doğru makineli tüfekler karşı at ve kılıçlarla yapılan saldırı sahnesinde gözlerim yaşlanır..

Uzay yolu olduğu zaman diziydi filmdi yeniydi eskiydi farketmez hepsini defalarca izledim, izlerim..Klingonlarin hastasiyimdir..

What is steel compared to the hand that wields it?

Çevrimdışı serkan1976

• 2022 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 458
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #72 : 27 Şubat 2023, 17:51:06 »
En son izlediğim film:
All quiet on the western front. 1. Dünya savaşında bati cephesinde savaşanlari konu alıyor. 5 üzerinden 3 veririm.

En beğendiğim film:
Esaretin Bedeli (Shawshank Redemption)

Son Samuray filmini de çok severim. Ujio karakterine hastayım.. sonlarına doğru makineli tüfekler karşı at ve kılıçlarla yapılan saldırı sahnesinde gözlerim yaşlanır..

Uzay yolu olduğu zaman diziydi filmdi yeniydi eskiydi farketmez hepsini defalarca izledim, izlerim..Klingonlarin hastasiyimdir..

Gökbörü hocam "Batı cephesinde yenibir şey yok"
 ben de dün netflix'te izledim....Yani savaşın nasıl bir vahşet olduğunun en büyük gösterilerinden biriydi bu film mutlaka izleyin...

Özellikle filmin ilk giriş sahnesi , genç ve içi vatanseverlikle dolu genç Alman askerinin üniforma etiketi sahnesi  muhteşemdi....

1914-1918 arasında geçen  4 yılda 3 milyon asker ölmüş Batı cephesinde ve bu savaşta taraflar  4 yil sonunda sadece birkaç yüz metre ilerlemişler resmen 3 milyon genç çamurlu siperlerde bir hiç için ölmüş....

Çevrimdışı Acemiçaylak

• DefenceTurk
  • *
  • 7
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #73 : 28 Şubat 2023, 07:09:14 »
The Way Back (2020) ben afllecten basket ve spor filmlerini sevenler için ideal seyredilebilir bir film basket takımı şampiyon olur ancak adam ihmalkârlık yüzünden oğlunu kaybeder ve içkinin batağına düşer peki kurtulacak mı

Çevrimdışı Acemiçaylak

• DefenceTurk
  • *
  • 7
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #74 : 28 Şubat 2023, 15:47:48 »
Survior ve dağ tarzı filmlerinden hoşlanan herkesin seyredeceği mükemmel bir hayatta kal filmi kuzey yamacı mükemmel dağ görüntüleri ile insanın dağa kaçası geliyor yalnız dikkat edin dağ tehlikelerle dolu en başta ölüm var

Kuzey Yamacı (Nordwand)
Aksiyon, Dram, Gerilim, Macera, Tarih | 126 dk.

Çevrimdışı putty

• 2023 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 292
« Yanıtla #75 : 28 Şubat 2023, 17:05:55 »
iyi oldu bu başlık vallahi ikinci filmi izlemeye başladım

Çevrimdışı Acemiçaylak

• DefenceTurk
  • *
  • 7
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #76 : 02 Mart 2023, 07:10:25 »
Kahraman muhtar İslam tarihini anlatan en iyi filmlerden yıllar geçsede eskimez tam bir klasik keşke şu adam şehit edilmese idi daha nice filmlerini seyretseydik  çağrı filminin yönetmeni cahillerce ve yobazlarca şehit edilmiştir rahmet olsun

Çevrimdışı Tigerfish

• DefenceTurk
  • *
  • 196
« Yanıtla #77 : 02 Mart 2023, 10:31:01 »
Kahraman muhtar İslam tarihini anlatan en iyi filmlerden yıllar geçsede eskimez tam bir klasik keşke şu adam şehit edilmese idi daha nice filmlerini seyretseydik  çağrı filminin yönetmeni cahillerce ve yobazlarca şehit edilmiştir rahmet olsun

Anthony Quinn  Hazreti hamza olarak rolünü çok güzel yapmıştı. Bu filmi halen hayranlıkla izlerim

Çevrimdışı Acemiçaylak

• DefenceTurk
  • *
  • 7
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #78 : 02 Mart 2023, 11:37:08 »

Anthony Quinn  Hazreti hamza olarak rolünü çok güzel yapmıştı. Bu filmi halen hayranlıkla izlerim

İki eşsiz filmdir daha üstünü çekilmedi Ömer Muhtar kurtuluş savaşı ve senusiler gerçek süperman tabi kaddafinin destekleriyle sonuç Ömer Lütfi Akad ile kaddafi şehit edilir iki kahraman selam olsun yönetmen Selahaddin eyyubi ile Fatih Sultan Mehmet i çekemeden şehit edildiler Allah rahmet eylesin bizde Ömer muhtara kaddafiye Ömer Lütfi akada bir fatiha okuyalım selam edelim güzel insanlara 

Çevrimdışı Acemiçaylak

• DefenceTurk
  • *
  • 7
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #79 : 02 Mart 2023, 18:17:07 »
Quo vadis, Aida? (2020) Bosna savaşını ve hollandalıların Sırbistan'a teslim eddiği bosnalıların anlatıldığı güzel bir film konuşmaya dayalı olsada sonu insanda çizgili pijamalı çocuk etkisi bırakıyor film ortak bir yapım yapımcılardan biriside Türkiye dram filmi sevenler sevecektir ağır dram hastasıyım 

<a href="http://youtu.be/Uy_944Y2ctI" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://youtu.be/Uy_944Y2ctI</a>