Anket

sizce hangisi?

S-300,S-400
33 (67.3%)
ASTER-30
4 (8.2%)
PAC2, PAC-3
7 (14.3%)
ARROW-2
4 (8.2%)
HQ-9
1 (2%)

Toplam Oy Verenler: 41

Gönderen Konu: En IYI HAVA SAVUNMA SISTEMI  (Okunma sayısı 15667 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı seyyah

• seyyah
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
En IYI HAVA SAVUNMA SISTEMI
« Yanıtla #10 : 26 Temmuz 2011, 17:52:02 »
Kardes sen sakatmisin beyenmiyorsan git baska konuya yaz bakiyorum iki konuyada kendin gibi dengesiz seyler yazmissin git baskasiyla ugras.
Adaletin hakim olduğu yerde silahın yeri yoktur.

Çevrimdışı enes38

• DefenceTurk
  • *
  • 1
« Yanıtla #11 : 26 Temmuz 2011, 18:00:55 »
Kardes sen sakatmisin beyenmiyorsan git baska konuya yaz bakiyorum iki konuyada kendin gibi dengesiz seyler yazmissin git baskasiyla ugras.

;D  adın çıktı 9 a inmez 8 e   ;D

Çevrimdışı seyyah

• seyyah
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #12 : 26 Temmuz 2011, 18:16:03 »
Ya abi sorma nerde takintili adamlar beni buluyor gitmis ta 30 gun konu yazilmiyan konuyu hortlatmis sacma konular acmayin diyor ne tuhaf insanlar var ya :D
Adaletin hakim olduğu yerde silahın yeri yoktur.

Çevrimdışı Türkistan

• İntikam Sıcak Yenen Bir Yemektir !!!
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
  • '' ... Bekle Beni İntikam !!! ... ''
« Yanıtla #13 : 25 Haziran 2012, 21:02:58 »
Thaad Yok Mu  ?    :-\   Bu Bölgede En Büyük Tehdit Komşu Devletlerden Gelebilecek Füze Saldırıları , Thaad Pahalı Ama En Umut Verici Sistemlerden Biri , Şuana Kadar Körfez Ülkelerinden 4 Adetlik Kesin Ve Yine Bir Başka Körfez Ülkeside 3 Adetlik Sipariş İçin Görüşmeleri Sürdürmektedir ...
''  İntikam'ın Kanlı Olanı Makbüldür !!! ... ''

Çevrimdışı ünal

• DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #14 : 25 Haziran 2012, 22:44:52 »
Thaad Yok Mu  ?    :-\   Bu Bölgede En Büyük Tehdit Komşu Devletlerden Gelebilecek Füze Saldırıları , Thaad Pahalı Ama En Umut Verici Sistemlerden Biri , Şuana Kadar Körfez Ülkelerinden 4 Adetlik Kesin Ve Yine Bir Başka Körfez Ülkeside 3 Adetlik Sipariş İçin Görüşmeleri Sürdürmektedir ...

Thaad hangi ülkenin ürünü acaba? bilgi verebilirseniz iyi olur :)

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
« Yanıtla #15 : 25 Haziran 2012, 22:46:33 »
ABD
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı M.B.T

• DefenceTurk
  • *
  • 27
« Yanıtla #16 : 25 Haziran 2012, 23:49:30 »
 Füzeleri bize verdiklerini düşünelim...İki firmaya ihale verdiğmizi düşünelim.Ruslardan aldığımız füzeleri batıya,abd'den aldığımız füzeleride doğuya yerleştirsek süper olurdu.Bizi anca paklar.Doğudaki dost görünümlü düşmanlarımızda hep rus malı silahlar var.İlla olsun demiyorum.Sadece bir an aklımdan geçti.Kimseye güven olmuyor ki.Saçma olduğunu biliyorum ama birşeyler'de yapmak zorundayız.Kaynayan orta doğu kazanında her hün alevler artıs gösteriyor.

Çevrimdışı Türkistan

• İntikam Sıcak Yenen Bir Yemektir !!!
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
  • '' ... Bekle Beni İntikam !!! ... ''
« Yanıtla #17 : 26 Haziran 2012, 00:12:34 »
O Yüzden Misal Suudi Arabistan EnvanterinDe 24 Batarya MIM-104 Patriot Varken , Rusya Federasyonun'Danda 12 Batarya S-400 Almak İçin Anlaşmış Durumda , Yine Suudi Arabistan'ın EnvanterinDe  Son Alım Anlaşmalarıyla Beraber 90 Adet AH-64 Apache Varken ( Yeni Gelecek Apache'ler İle Bu Sayıya Ulaşılacak )   Rusya Federasyonun'Dan 30 Adetlik De Kamov Ka-50 Veya Kamov Ka-52 Alımı Gerçekleştirilmek Üzere  , Yine EnvanterinDe  373 M1 Abrams Tankı Olan Suudi Arabistan Son Bir Yıl İçerisinde Önce Rusya Federasyonu İle 152 Adetlik T-90 Tankı Alım Anlaşması Akabinde Almanya'Danda 270 Adetlik Leopard2A7+ Alımı İçin Anlaşmışlardı , Silah Çeşitliliğinin Çok Olması Bakım Ve İdameyi Zor Yapsada Savaş Durumunda Avantaj Sağlayacağı İçinDir , Misal Rus Bloku Ülke İle Savaşıyorsan Batı Sistemlerinde Kısıtlama Ve Parça Sıkıntısı , Batı Bloku Ülke İle Savaşıyorsan Rus Sistemlerinde Kısıtlama Ve Parca Sıkıntısı Yaşamazsın
''  İntikam'ın Kanlı Olanı Makbüldür !!! ... ''