Gönderen Konu: NATO  (Okunma sayısı 55527 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı KIZILELMA

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • 4
  • DefenceTurk.com
Ynt: NATO
« Yanıtla #260 : 22 Ocak 2023, 01:18:13 »
Hepiniz ateste yanacaksiniz insALLAH

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
« Yanıtla #261 : 22 Ocak 2023, 01:33:24 »
Hepiniz ateste yanacaksiniz insALLAH

Bugüne kadar gördüğüm en ilginç trolsün. Bukalemun gibi çok hızlı renk değiştiriyorsun.
Yanma konusuna gelince merak etme senin gibi, insanlara iftira atan, bozgunculuk çıkaranlardan bize sıra gelmeyecek inşALLAH!
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
« Yanıtla #262 : 22 Ocak 2023, 02:20:01 »
Bence en güzel cevap Finlandiya'nın alınması olacaktır. İsveç de NATO yerine BABA'ya katılır.

Fena fikir değil.
Aslında ülkemize sığınan, daha doğrusu ülkemiz üzerinden Avrupa'ya gitmek isteyen ne kadar Suriyeli, Afgan, Iraklı vs varsa hepsinin İsveç tarafından kabul edilmesini şart koşalım. Ne de olsa o kadar demokratikler ki, bu saydıklarımla bir arada huzur içerisinde yaşarlar.
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı Heartbang

• DefenceTurk
  • *
  • 36
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #263 : 22 Ocak 2023, 03:10:44 »
Bence en güzel cevap Finlandiya'nın alınması olacaktır. İsveç de NATO yerine BABA'ya katılır.

Fena fikir değil.
Aslında ülkemize sığınan, daha doğrusu ülkemiz üzerinden Avrupa'ya gitmek isteyen ne kadar Suriyeli, Afgan, Iraklı vs varsa hepsinin İsveç tarafından kabul edilmesini şart koşalım. Ne de olsa o kadar demokratikler ki, bu saydıklarımla bir arada huzur içerisinde yaşarlar.
hehehehehe fevkalade bir fikir, bir beğeni ateşledim :D

Çevrimdışı Gosform

• DefenceTurk
  • *
  • 0
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #264 : 22 Ocak 2023, 12:52:28 »
Isvec Kurani kerimi yakmakla bizim Devlet Onurumuzla dalga gecmektedir. Bu saatten sonra DÜSMAN Ülkeler listesine alinmalidir ve bütün diplomatik baglar koparilmalidir. Üstelik isVEC BÜYÜKELCILIGI önünde bir adet BIBLE yani incil yakilmalidir. Göze göz dise dis.

Ne alaka devletin resmi dini İslam mı ki? Esas tepkiyi İslam İşbirliği Teşkilatı vermeli. Ayrıca nefrete nefretle karşılık verilirse onlardan hiç bir farkımız kalmaz.

Çevrimdışı serkan1976

• 2022 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 458
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #265 : 22 Ocak 2023, 13:18:31 »
Bu iğrenç eylemin özellikle Türkiye büyükelçiliğinin önünde yapılmak istenmesi ve bu kritik Nato üyeliği sürecinde İsveç hükümetinin izin vermesi aslına isveç'in bize vermek istediği " Nato üyeliği için her istediğinizi yapmayacağım" mesajıdır...
Bu çok da önemsenecek bir mesaj değil bizim açımızdan...

Daha büyük , bizim için asıl tehlikeli mesaj ise tüm Batı Dünyasının " Nato bir Hristiyan topluluğudur" mesajıdır ki bu iş Nato'dan dışlanmamızı isteyen güruhun adım adım bize uyguladığı bir plandır...

Bu eylemin yapılacağı belliyken ABD ve diğer büyükbaşlar bunu engellemiyorsa İsveç arkasında büyük bir destek bulmuş demektir...

Bizim yöneticilerden bunu anlayacak kafa var mı yoksa olaya Suriye meselesi gibi Sünni İslam kimliğiyle , duygusal , ideolojik bakıp fevri mı davranacaklar göreceğiz...
« Son Düzenleme: 22 Ocak 2023, 13:20:40 Gönderen: serkan1976 »

Çevrimdışı Gökbörü

• DefenceTurk
  • *
  • 135
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #266 : 22 Ocak 2023, 13:28:54 »
İsveç imza attığı protokolü uygulamadigi be bakış açısı degistirmedigi sürece NATOya üye olamaz der geçersin...

Sende ABD gibi yaparsın...hükumet esasen karşı değil ama bizim kendi prosedurlerimiz var kararı meclis verir der geçersin..

Savunma bakanı ziyaretini iptal etmişiz zaten, iyi güzel..ıstersen buyukelcini çekersin vs..

Herşeyi iç siyaset malzemesi yapmayı bıraktığımız gün büyük yol alacağız
« Son Düzenleme: 22 Ocak 2023, 13:31:16 Gönderen: Gökbörü »
What is steel compared to the hand that wields it?

Çevrimdışı Heartbang

• DefenceTurk
  • *
  • 36
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #267 : 22 Ocak 2023, 18:08:34 »
Bu iğrenç eylemin özellikle Türkiye büyükelçiliğinin önünde yapılmak istenmesi ve bu kritik Nato üyeliği sürecinde İsveç hükümetinin izin vermesi aslına isveç'in bize vermek istediği " Nato üyeliği için her istediğinizi yapmayacağım" mesajıdır...
Bu çok da önemsenecek bir mesaj değil bizim açımızdan...

Daha büyük , bizim için asıl tehlikeli mesaj ise tüm Batı Dünyasının " Nato bir Hristiyan topluluğudur" mesajıdır ki bu iş Nato'dan dışlanmamızı isteyen güruhun adım adım bize uyguladığı bir plandır...

Bu eylemin yapılacağı belliyken ABD ve diğer büyükbaşlar bunu engellemiyorsa İsveç arkasında büyük bir destek bulmuş demektir...

Bizim yöneticilerden bunu anlayacak kafa var mı yoksa olaya Suriye meselesi gibi Sünni İslam kimliğiyle , duygusal , ideolojik bakıp fevri mı davranacaklar göreceğiz...
Avrupadaki Müslüman topluluğu büyürse bu oyun bozulur. Göçmenleri Avrupaya salmak için güzel bir sebep daha.

Çevrimdışı serkan1976

• 2022 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 458
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #268 : 22 Ocak 2023, 18:45:24 »
İsveç imza attığı protokolü uygulamadigi be bakış açısı degistirmedigi sürece NATOya üye olamaz der geçersin...

Sende ABD gibi yaparsın...hükumet esasen karşı değil ama bizim kendi prosedurlerimiz var kararı meclis verir der geçersin..

Savunma bakanı ziyaretini iptal etmişiz zaten, iyi güzel..ıstersen buyukelcini çekersin vs..

Herşeyi iç siyaset malzemesi yapmayı bıraktığımız gün büyük yol alacağız

Seçim öncesi iç siyaset için kullanmak varken medeni-akıllıca yaklaşım beklemek için 100 seneye daha ihtiyacımız var...

Bugün bayrak yakmalar başlamış , Volvo bayisi yerine Vestel bayisine saldırmışlar 🤣🤣🤣🤣

Çevrimdışı serkan1976

• 2022 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 458
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #269 : 22 Ocak 2023, 19:08:22 »
Bu işten kurtulmanın tek yolu Finlandiya’nın NATO'ya girişine "Evet" deyip İsveç'i g.t gibi ortada bırakmak, ABD'nin Almanya'nın bizi sürekli oyaladığı gibi işi savsaklamakla olur...