Gönderen Konu: NATO  (Okunma sayısı 55534 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı カメせ

• 2020 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 185
  • DefenceTurk.com
NATO
« Yanıtla #250 : 21 Ocak 2023, 19:22:42 »
Alıntı
.Millî Savunma Bakanlığı @tcsavunma
Türkiye devlet kurumu

MİLLÎ SAVUNMA BAKANI HULUSİ AKAR: (İsveç’te Cumhurbaşkanımızı, ülkemizi ve Kur'an-ı Kerim’i hedef alan çirkin eylemler) "Geldiğimiz noktada İsveç Savunma Bakanı Jonson’un Türkiye’ye 27 Ocak’ta yapacağı ziyaretin önemi de anlamı da kalmadı. Bu nedenle ziyareti iptal ettik."

Çevrimdışı KIZILELMA

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • 4
  • DefenceTurk.com
Ynt: NATO
« Yanıtla #251 : 21 Ocak 2023, 19:53:14 »
Isvec Kurani kerimi yakmakla bizim Devlet Onurumuzla dalga gecmektedir. Bu saatten sonra DÜSMAN Ülkeler listesine alinmalidir ve bütün diplomatik baglar koparilmalidir. Üstelik isVEC BÜYÜKELCILIGI önünde bir adet BIBLE yani incil yakilmalidir. Göze göz dise dis.

Çevrimdışı Mehmet75

• DefenceTurk
  • *
  • 42
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #252 : 21 Ocak 2023, 20:40:53 »
Sakin ol şampiyon. Bir bardak ılık süt iç, sakinleştirir.

Çevrimdışı inca

• DefenceTurk
  • *
  • 15
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #253 : 21 Ocak 2023, 21:56:19 »
Isvec Kurani kerimi yakmakla bizim Devlet Onurumuzla dalga gecmektedir. Bu saatten sonra DÜSMAN Ülkeler listesine alinmalidir ve bütün diplomatik baglar koparilmalidir. Üstelik isVEC BÜYÜKELCILIGI önünde bir adet BIBLE yani incil yakilmalidir. Göze göz dise dis.

Sayın KIZILELMA Kuranı kerimin yakılmasına tepkinizin dini gerekçelerle olduğunu düşünmüyorum. Bizim dinimizin temeli olan İMANIN şartlarından birisi "Kitaplara imandır".
  Tepkinizin milli gerekçelerle olduğunu da düşünmüyorum. Pek çok paylaşımınızda Yapılan milli savunma sanayii hamlelerini ve çabalarını küçümseyen/karalayan tavrınızı gördüm.
  Muhalif olduğunuzu da düşünmüyorum çünkü muhalif arkadaşlarımızın çok omurgalı ayakları yere basan fikirleri ve saptamaları var "bir kısmına katılmasam da".

Gerçekte amacınızla ve bakış açınızla ilgili fikirlerim olsa da ispat edemeyeceğim için iddia edemem.
   Sizi Forumun Harika fikir iklimini ve düzeyli tartışma ortamını bozmamaya davet ediyorum. Teşekkür ederim.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
« Yanıtla #254 : 21 Ocak 2023, 22:09:51 »

Sayın KIZILELMA Kuranı kerimin yakılmasına tepkinizin dini gerekçelerle olduğunu düşünmüyorum. Bizim dinimizin temeli olan İMANIN şartlarından birisi "Kitaplara imandır".
  Tepkinizin milli gerekçelerle olduğunu da düşünmüyorum. Pek çok paylaşımınızda Yapılan milli savunma sanayii hamlelerini ve çabalarını küçümseyen/karalayan tavrınızı gördüm.
  Muhalif olduğunuzu da düşünmüyorum çünkü muhalif arkadaşlarımızın çok omurgalı ayakları yere basan fikirleri ve saptamaları var "bir kısmına katılmasam da".

Gerçekte amacınızla ve bakış açınızla ilgili fikirlerim olsa da ispat edemeyeceğim için iddia edemem.
   Sizi Forumun Harika fikir iklimini ve düzeyli tartışma ortamını bozmamaya davet ediyorum. Teşekkür ederim.

Katılıyorum.
KIZILELMA daha önce forum kullarına uygun davranmadığın için ceza almıştın. Serseri mayın gibi konularda dolaşıp saldırgan yorumlarda bulunuyorsun. Mantıklı bir yol da izlemiyorsun. Ergenler gibi davranıyorsun ve çok tepki çekiyorsun. Bu forum birileriyle savaş veya inatlaşma halinde değil. Birilerine yaranma amacında da değil! O nedenle yorumlarında daha hassas olmanı tavsiye ederim.
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı SH

• DefenceTurk
  • *
  • 38
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #255 : 21 Ocak 2023, 23:18:45 »
Bence en güzel cevap Finlandiya'nın alınması olacaktır. İsveç de NATO yerine BABA'ya katılır.

Çevrimdışı Tigerfish

• DefenceTurk
  • *
  • 196
« Yanıtla #256 : 21 Ocak 2023, 23:34:55 »

Katılıyorum.
KIZILELMA daha önce forum kullarına uygun davranmadığın için ceza almıştın. Serseri mayın gibi konularda dolaşıp saldırgan yorumlarda bulunuyorsun. Mantıklı bir yol da izlemiyorsun. Ergenler gibi davranıyorsun ve çok tepki çekiyorsun. Bu forum birileriyle savaş veya inatlaşma halinde değil. Birilerine yaranma amacında da değil! O nedenle yorumlarında daha hassas olmanı tavsiye ederim.

Allah aşkına bu kaliteli Forum’da onun gibi serserilerin işi yok.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
« Yanıtla #257 : 21 Ocak 2023, 23:37:49 »

Kurallar herkes için geçerli Tigerfish. Kurallarımız hakarete izin vermiyor!
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı baryshx

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 58
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #258 : 21 Ocak 2023, 23:54:43 »

Kurallar herkes için geçerli Tigerfish. Kurallarımız hakarete izin vermiyor!
Trolleri hemen banla gönder, neyini bekliyorsun. Belli yani troll olduğu.

Çevrimdışı Archangel99

• DefenceTurk
  • *
  • 187
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #259 : 22 Ocak 2023, 00:36:45 »
Burada her görüşten, her inançtan, farklı bakış açılarına sahip üyelerle zaman zaman gerilim yaşansa da üsluplarımız bozulmadan yazışıyoruz. Lakin KIZILELMA isimli üye, üye olduğundan bu yana amacı bilgi edinmek yahut bilgi vermek değil forumu trollemek için yazıyor bunu daha önce de dile getirdim. Forumda huzuru kaçıran yahut amacı olmayan, bilgi içermeyen, fikir barındırmayan yorumlarıyla amacının ne olduğu ortada.

Sayın yöneticilerimiz öyle görünüyor ki kendisine biraz daha çeki düzen vermesi için bekliyor. Üslubunda değişim olmazsa gereği yapılacaktır kanaatindeyim.