Gönderen Konu: Ermenistan Silahlı Kuvvetleri  (Okunma sayısı 19870 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı UYVAR

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -111
Ynt: Ermenistan Silahlı Kuvvetleri
« Yanıtla #10 : 23 Nisan 2019, 17:40:02 »
Bir rus sarhoşu keskin nişan tüfeğiyle elçimizi vurdu Moskova`da. Sonra Rusya da kusura bakmayın bir deli elçinizi vurdu ve Lavrovu cesediyle birlikte Ankara`ya gönderiyorum, törenine katılır kaygımızı iletir deseydi biz ne yapabilirdik.

Lavrovun cesedini gonderirdik.
''Başarının sırrı amaca sadakattir.''

Çevrimdışı marmara

• DefenceTurk
  • *
  • 40
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #11 : 23 Nisan 2019, 17:47:27 »
Ayna`nın öbür tarafına bak, elçisini öldürdük. Dışişleri Bakanımız apar topar Moskova`ya gitti. Rus mafyası elçimizi vurmasın diye Büyükelçiliği binasını FSB koruma altına almış.

Senin mantığına göre Moskova`ya gelen Dışişleri Bakanımızı ve elçimizi ile birlikte öldürerek Ankara`ya gönderseydi doğru olurdu.
« Son Düzenleme: 23 Nisan 2019, 17:51:06 Gönderen: marmara »

Çevrimdışı UYVAR

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -111
« Yanıtla #12 : 23 Nisan 2019, 17:53:25 »
Saptirma. Ruslar elciyi bizim guvenlik guclerinin vurmadigini, vurmayacagini gayet iyi biliyor. O yuzden tepki vermediler.

Kartal demirag'lar sadece rusya'da yok. İsi cocuga, yegene yaptir, sonra da pardon... Ceset torbasi yetistiremezsin inan!

Çevrimdışı marmara

• DefenceTurk
  • *
  • 40
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #13 : 23 Nisan 2019, 17:58:22 »
Sen soruya cevap ver, kızma, rahat ol. Soruyu tekrarlıyorum, senin mantığınla hareket edersek öyle oluyor değil mi? Büyükelçimiz ile Dış İşleri Bakanını öldürerek Ankara`ya göndermesi doğru olurdu cevap olarak.
« Son Düzenleme: 23 Nisan 2019, 17:59:22 Gönderen: marmara »

Çevrimdışı UYVAR

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -111
« Yanıtla #14 : 23 Nisan 2019, 17:59:59 »
Senin soruya cevap ver, kızma, rahat ol. Soruyu tekrarlıyorum, senin mantığınla hareket edersek öyle oluyor değil mi? Büyükelçimiz ile Dış İşleri Bakanını öldürerek Ankara`ya göndermesi doğru olurdu cevap olarak.

Evet dogru olurdu. Uluslararasi normlara uymadigin anda oyun disisindir. Kural boyle!

Çevrimdışı marmara

• DefenceTurk
  • *
  • 40
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #15 : 23 Nisan 2019, 18:07:54 »
Senin soruya cevap ver, kızma, rahat ol. Soruyu tekrarlıyorum, senin mantığınla hareket edersek öyle oluyor değil mi? Büyükelçimiz ile Dış İşleri Bakanını öldürerek Ankara`ya göndermesi doğru olurdu cevap olarak.

Evet dogru olurdu. Uluslararasi normlara uymadigin anda oyun disisindir. Kural boyle!

Peki, nedir o uluslararası normlar? ABD, İsrail`in de uluslararası normlara uymadığı için onların da elçisini Ankara`da öldürmek normalmi?

Çevrimdışı UYVAR

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -111
« Yanıtla #16 : 23 Nisan 2019, 18:11:32 »

Peki, nedir o uluslararası normlar? ABD, İsrail`in de uluslararası normlara uymadığı için onların da elçisini Ankara`da öldürmek normalmi?

Yahu hangi devlet elci vurmus simdiye kadar? Karanliga kursun sikma. Kaos mu istiyorsunuz anlamadim ki?

O elciyi, kan davali bir ailenin ogluna kaçan hayirsiz kiz/yeni gelin de vursa cezasi belli. Neyin pazarligi bu?

Çevrimdışı marmara

• DefenceTurk
  • *
  • 40
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #17 : 23 Nisan 2019, 18:23:22 »
Kan davalı olan elçimi vurur? Irak`lı PKK mensubu Bağdat`taki elçimizi vurdu kan davalıyım Türkiye`ye derse normalmi?

Asırlardır iki ülke savaş halindeyken bile düşmanın elçisini öldürmemiştir. Devlet geleneği olan köklü milletiz, elçiyi öldurecek kadar dibe vurmadık. Rusya anlayışla karşıladı, 1-2 aptalın yüzünden 2 ülke ilişkileri bozul(a)maz o olaydan sonra.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 614
« Yanıtla #18 : 23 Nisan 2019, 20:41:58 »
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı metin62

• 2020 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 182
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #19 : 23 Nisan 2019, 22:49:08 »