Gönderen Konu: Ermenistan Silahlı Kuvvetleri  (Okunma sayısı 9646 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı UYVAR

• DefenceTurk
  • *
  • -234
Ynt: Ermenistan Silahlı Kuvvetleri
« Yanıtla #10 : 23 Nisan 2019, 17:40:02 »
Bir rus sarhoşu keskin nişan tüfeğiyle elçimizi vurdu Moskova`da. Sonra Rusya da kusura bakmayın bir deli elçinizi vurdu ve Lavrovu cesediyle birlikte Ankara`ya gönderiyorum, törenine katılır kaygımızı iletir deseydi biz ne yapabilirdik.

Lavrovun cesedini gonderirdik.
''Başarının sırrı amaca sadakattir.''

Çevrimdışı marmara

• DefenceTurk
  • *
  • 14
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #11 : 23 Nisan 2019, 17:47:27 »
Ayna`nın öbür tarafına bak, elçisini öldürdük. Dışişleri Bakanımız apar topar Moskova`ya gitti. Rus mafyası elçimizi vurmasın diye Büyükelçiliği binasını FSB koruma altına almış.

Senin mantığına göre Moskova`ya gelen Dışişleri Bakanımızı ve elçimizi ile birlikte öldürerek Ankara`ya gönderseydi doğru olurdu.
« Son Düzenleme: 23 Nisan 2019, 17:51:06 Gönderen: marmara »

Çevrimdışı UYVAR

• DefenceTurk
  • *
  • -234
« Yanıtla #12 : 23 Nisan 2019, 17:53:25 »
Saptirma. Ruslar elciyi bizim guvenlik guclerinin vurmadigini, vurmayacagini gayet iyi biliyor. O yuzden tepki vermediler.

Kartal demirag'lar sadece rusya'da yok. İsi cocuga, yegene yaptir, sonra da pardon... Ceset torbasi yetistiremezsin inan!

Çevrimdışı marmara

• DefenceTurk
  • *
  • 14
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #13 : 23 Nisan 2019, 17:58:22 »
Sen soruya cevap ver, kızma, rahat ol. Soruyu tekrarlıyorum, senin mantığınla hareket edersek öyle oluyor değil mi? Büyükelçimiz ile Dış İşleri Bakanını öldürerek Ankara`ya göndermesi doğru olurdu cevap olarak.
« Son Düzenleme: 23 Nisan 2019, 17:59:22 Gönderen: marmara »

Çevrimdışı UYVAR

• DefenceTurk
  • *
  • -234
« Yanıtla #14 : 23 Nisan 2019, 17:59:59 »
Senin soruya cevap ver, kızma, rahat ol. Soruyu tekrarlıyorum, senin mantığınla hareket edersek öyle oluyor değil mi? Büyükelçimiz ile Dış İşleri Bakanını öldürerek Ankara`ya göndermesi doğru olurdu cevap olarak.

Evet dogru olurdu. Uluslararasi normlara uymadigin anda oyun disisindir. Kural boyle!

Çevrimdışı marmara

• DefenceTurk
  • *
  • 14
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #15 : 23 Nisan 2019, 18:07:54 »
Senin soruya cevap ver, kızma, rahat ol. Soruyu tekrarlıyorum, senin mantığınla hareket edersek öyle oluyor değil mi? Büyükelçimiz ile Dış İşleri Bakanını öldürerek Ankara`ya göndermesi doğru olurdu cevap olarak.

Evet dogru olurdu. Uluslararasi normlara uymadigin anda oyun disisindir. Kural boyle!

Peki, nedir o uluslararası normlar? ABD, İsrail`in de uluslararası normlara uymadığı için onların da elçisini Ankara`da öldürmek normalmi?

Çevrimdışı UYVAR

• DefenceTurk
  • *
  • -234
« Yanıtla #16 : 23 Nisan 2019, 18:11:32 »

Peki, nedir o uluslararası normlar? ABD, İsrail`in de uluslararası normlara uymadığı için onların da elçisini Ankara`da öldürmek normalmi?

Yahu hangi devlet elci vurmus simdiye kadar? Karanliga kursun sikma. Kaos mu istiyorsunuz anlamadim ki?

O elciyi, kan davali bir ailenin ogluna kaçan hayirsiz kiz/yeni gelin de vursa cezasi belli. Neyin pazarligi bu?

Çevrimdışı marmara

• DefenceTurk
  • *
  • 14
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #17 : 23 Nisan 2019, 18:23:22 »
Kan davalı olan elçimi vurur? Irak`lı PKK mensubu Bağdat`taki elçimizi vurdu kan davalıyım Türkiye`ye derse normalmi?

Asırlardır iki ülke savaş halindeyken bile düşmanın elçisini öldürmemiştir. Devlet geleneği olan köklü milletiz, elçiyi öldurecek kadar dibe vurmadık. Rusya anlayışla karşıladı, 1-2 aptalın yüzünden 2 ülke ilişkileri bozul(a)maz o olaydan sonra.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 327
« Yanıtla #18 : 23 Nisan 2019, 20:41:58 »
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimiçi metin62

• DefenceTurk
  • *
  • 52
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #19 : 23 Nisan 2019, 22:49:08 »