Gönderen Konu: KAYNAK KOD  (Okunma sayısı 39163 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mavi1991

• Özel Üye
  • DefenceTurk
  • 36
KAYNAK KOD
« Yanıtla #10 : 14 Ekim 2012, 20:01:26 »
o degil de mesela kisa bir ornek verirsek

Abd herhangi bir ucagin yazilimlarina;

if 'bilmem ne kordinatlarina gecerse'
    ucagin radarini kapat
else
end

boyle kisaca basit 3 satirlik gomulu kodda bile koysa ucagin kullanim alanini azaltir ve bunu gibi binlerce ornek verilebilir

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
KAYNAK KOD
« Yanıtla #11 : 14 Ekim 2012, 22:49:21 »
ABD böyle bir salaklık yaparsa ABD ekonomisi çöker...
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı Truman

• DefenceTurk
  • *
  • 1
KAYNAK KOD
« Yanıtla #12 : 15 Ekim 2012, 16:09:02 »
Bunu kim ispatlayabilir? Güneş harekatında f-16 uçağımızın başına bu olay gelmedi mi ?

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
KAYNAK KOD
« Yanıtla #13 : 15 Ekim 2012, 18:45:08 »
Bunu kim ispatlayabilir? Güneş harekatında f-16 uçağımızın başına bu olay gelmedi mi ?

Sen Güneş harekatında F-16'nızın başına böyle birşey geldiğini ispatla, ben de gelmediğini...
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.

Çevrimdışı AYDIN

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
KAYNAK KOD
« Yanıtla #14 : 15 Ekim 2012, 20:13:55 »
Abd kendine karşı kendisinin geliştirmiş olduğu slah ve mühimatı kendisine karşı kullanılmasını önlemek için bu gibi önlemleri kendi özel kanunları ile yasallaştırmıştır zira abd stingırların el kaide tarafından kendi uçar birliklerine karşı kullanılıcağına karşı tereddütleri olmuş ve bunu gerçekleştirmek için el kaidenin elinde bu yetenekte bilgisayar programlıyıcı elemanlarının olduğu şüphesi içndeydi...

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
KAYNAK KOD
« Yanıtla #15 : 15 Ekim 2012, 20:28:51 »
Abd kendine karşı kendisinin geliştirmiş olduğu slah ve mühimatı kendisine karşı kullanılmasını önlemek için bu gibi önlemleri kendi özel kanunları ile yasallaştırmıştır zira abd stingırların el kaide tarafından kendi uçar birliklerine karşı kullanılıcağına karşı tereddütleri olmuş ve bunu gerçekleştirmek için el kaidenin elinde bu yetenekte bilgisayar programlıyıcı elemanlarının olduğu şüphesi içndeydi...

Şu ABD yasasını bizimle paylaşır mısınız? Biz de görelim bakalım neyi yasallaştırmışlar.

Çevrimdışı Truman

• DefenceTurk
  • *
  • 1
KAYNAK KOD
« Yanıtla #16 : 15 Ekim 2012, 22:28:48 »
SKYWOLF siz böyle bir şeyi ABD yapabilir pek tabiki böyle bir kabiliyete sahiptir uçaklarımızı çalışmaz konuma getirebilir ama yapmaz diyorsunuz unutmayın ki bu ABD Japonya ya 2 atom bombası atan ABD dir tatbikatta bizim gemimizi vuran ABD dir .Sizin sorunuza gelirsek neden milyarlarca dolarlık sektörü tehlikeye atsın ABD tehlikeye atmıyor çünkü kimse bunu ispatlayamaz ispatı yok  tehlikede yok ABD savunma sektörü için ...ABD uçaklarımızı çok çok kolay tek tuş ile tuş edebilir tek satır koda bakar bilgisayar teknolojisini yüzeysel olarak dahi anlayabilen böyle bir durumun kaçınılmaz olduğunun farkındadır ve bahsettiğiniz gibi ABD savunma sektörü  bir tehlike yaşamaz bu işlerin ispatı yoktur.Herhalde adamlar saf değil uçaklarının hepsini birden pistteyken pasif duruma sokmaz havada uçan uçaklarının düşmesini sağlar kendi uçaklarıyla karşılaştığı anda olur biter kimse de bir şey ispatlayamaz süper güç yoluna devam eder süper sektörüyle yoluna devam eder.

Çevrimdışı Truman

• DefenceTurk
  • *
  • 1
KAYNAK KOD
« Yanıtla #17 : 15 Ekim 2012, 22:34:59 »

Sen Güneş harekatında F-16'nızın başına böyle birşey geldiğini ispatla, ben de gelmediğini...
İşte hocam anlayamadığınız bu ben ispatlayamıyorum siz de ispatlayamazsınız yani ABD savunma sektörüne hiçbir şey olmaz ekonomisi filan çökmez çünkü ispatı yok.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
KAYNAK KOD
« Yanıtla #18 : 16 Ekim 2012, 00:02:24 »
İspatlayamazsın çünkü gerçekle uzaktan yakında  alakası yok. Şehir efsanesi bunlar. Kimse tek tuşla havada uçan uçağı düşürümez. 2 atom bombası atmak veya gemimizi vurmakla aynı şey değil bu. Herkez kendi inandığını söylüyor ama inandığını destekleyecek hiçbir şeyi ortaya koyamıyor. Bu şekilde de kahvehane muhabbetinden öteye gidemiyor konu.

Çevrimdışı mavi1991

• Özel Üye
  • DefenceTurk
  • 36
KAYNAK KOD
« Yanıtla #19 : 16 Ekim 2012, 00:25:27 »
SKYWOLF bizim anlatmak istedigimiz abd ucan ucagi tek sinyal ile dusurur demiyoruz.Aldigimiz kapali kutu yazilimlarinin icine ne koydugunu bilmedigimiz icin bize sattiklari silahlarin kulanim alanini azaltir, adamlar salak degil elbette silah satarken onlemini alir....Yoksa ssm neden ozgur f16 projesini baslatsin?
Ayrica verdigim ornegi ben uydurmadim Yildiz teknik uni. gelen baykar makine nin muhendisi sunum yaparken anlatti...,

SAYGILAR&SEVGILER