Gönderen Konu: Sohbet...  (Okunma sayısı 291704 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı göktürk77

• DefenceTurk
  • *
  • 2
  • DefenceTurk.com
Ynt: Sohbet...
« Yanıtla #770 : 08 Ağustos 2019, 18:32:30 »
Altay konusunda yazdıgım mesajlarda demiştim seri eksileyin diye ironi sine kim bilmiyorum adam seri basıyor özellikle sakallı aşıkları  yada sakallının kendisi bu kadar fanatik olacak ne vardı hayır derdim tankın bir an önce yapılsında kim yaparsa yapsın zerre umurumda degildi lakin  bu proje adam  ve keriz silkeleme işine dönünce dogal olarak eleştirdik .

Demekki sakalının kendisi bu kadar eksiyi basan diye düşünüyorum yoksa yazı yazmasını bilen herkes derki arkadaş şu konularda hatalısın yanlışın var  der bizde yanlışsa dediğimiz eyvallah hatamızı düzeltin deriz ama yok bas eksi yi geç eksi basacak kadar iraden varsa bi zahmet neden eksilediğini de yazarsın kolpalıgın bile kendine göre bir raconu var!!!

Çevrimdışı fırtına06

• Site Yetkilisi
  • DefenceTurk
  • 230
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #771 : 08 Ağustos 2019, 19:16:31 »
Arkadaşlar konuyu daha fazla uzatmanın faydası yok zaten gereği yapıldı. Karşı fikirde olan arkadaşlar böyle sebepsiz yere seri halde eksi veripte susup saklanacaklarına, kendi görüşlerini forumda kurallar ve saygı çerçevesinde dile getirirlerse forumumuzun dahada zenginleşeceğine inanıyorum. Bu sebeple hepinize iyi forumlar dilerim.

Çevrimdışı Alp

• DefenceTurk
  • *
  • 21
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #772 : 08 Ağustos 2019, 21:46:25 »
Sayın Skywolf iyi çözüm, böyle bencede güzel oldu... bencede karşıt görüş varsa eksi basmak yerine , hakarete varmadan neden karşı olduğunu söylemek daha doğru belkide analizlerimiz yalnıştır... Bu dahada ileriye götürür bizleri...

Çevrimdışı Tigerfish

• DefenceTurk
  • *
  • 191
« Yanıtla #773 : 08 Ağustos 2019, 23:55:15 »
Sayın Skywolf iyi çözüm, böyle bencede güzel oldu... bencede karşıt görüş varsa eksi basmak yerine , hakarete varmadan neden karşı olduğunu söylemek daha doğru belkide analizlerimiz yalnıştır... Bu dahada ileriye götürür bizleri...

Aynen katılıyorum. Ancak yemeyen içmeyen onun yerine sabahdan akşama eksi butonuna basan tipler rasyonel bir tartışmadan yoksundurlar.

Not. Kusuruma bakma senin puan durumuna gözüm takılırken beni bir gülme aldı  😂

Çevrimdışı Afşar1

• DefenceTurk
  • *
  • 30
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #774 : 09 Ağustos 2019, 00:55:07 »
Hocam güzel olmuş teşekkür ederim.

Çevrimdışı Partikül

• 2017 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 197
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #775 : 16 Ağustos 2019, 18:57:58 »
Her sene dikkat ederim; bakalım bu sene Kurban bayramından sonra yağmur yağacak mı diye... daha bugüne kadar hiç sektirmedik... yaz-kış, Temmuz-Ağustos fark etmiyor; muhakkak Kurban Bayramından sonra yağmur yağıyor. Türkiye' nin her yerinde böyle oluyor mu yoksa hep bana mı denk geliyor! Henüz o kadarını çözemedim ama bu sene de yağmur yağdı. Geçen akşam da yağmıştı, ilginç!

İlahi bir tarafı var mı derseniz... O da neye inanmak istediğinize bağlı. Kimisi Allah' ın işi der, kimisi Gök Tengri' nin işi der, kimisi de tabiat ananın marifeti sayar... Orası inanç değerlerinize bağlı olarak değişebilir fakat ortada böylesi ilginç bir durum var.

Çevrimdışı Raptor44

• İnsanlar yaptıklarıyla yargılanır
  • Özel Üye
  • DefenceTurk
  • -72
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #776 : 16 Ağustos 2019, 19:44:08 »
Gerçekten öyle enteresan bir durum var acaba dünyada nasıl?
IRK, DİN, DİL, MEZHEP ÖNEMLİ DEĞİLDİR ÖNEMLİ OLAN BU ÜLKE İÇİN YAPTIKLARINDIR

Çevrimdışı Partikül

• 2017 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 197
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #777 : 17 Ağustos 2019, 15:28:28 »
Bugün İstanbul' u sel götürmüş, Ankara' yı da götürmek üzere;

https://twitter.com/gercekgundem/status/1162694350134026243
« Son Düzenleme: 17 Ağustos 2019, 15:29:10 Gönderen: Partikül »

Ankhises

• Ziyaretçi
« Yanıtla #778 : 23 Ağustos 2019, 00:31:03 »
Ak Partiye muhalif biri olarak kayyumları destekliyorum. Lakin kayyum denilen şeyi iyi anlatmazsanız tepki görürsünüz. İlk cümlemde dediğim gibi kayyumları destekliyorum ama Ahmet Türk'te dahil diğer görevden alınan belediye başkanlarının terörle baglantısı şimdi mi anlaşıldı ? Terörle bağlantısı olanı seçime hiç sokmayacaksın. Soktuysan ve sonradan görevden alıyorsan sadece terörle bağlantısı var demiyceksin içeri atacaksın. teröre yardım ve yataklık etmenin bir cezası var bu ülkede.. Anlamadıgım konu bu insanlar terörle bağlantılılar diye başkanlıktan alınıyor ama adli işlem yapılmıyor. Neden ? Teröriste yardım yataklık ettiyse neden içeri atmıyorsunuz ? O zaman insanların kafası karışıyor . Madem teröre destek veriyolar neden haklarında işlem yok , madem işlem yapacak delil yok neden görevlerinden alındılar ?
« Son Düzenleme: 23 Ağustos 2019, 01:07:20 Gönderen: DonnieBrasco »

Çevrimdışı カメせ

• 2020 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 185
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #779 : 01 Eylül 2019, 17:33:26 »