Gönderen Konu: Sohbet...  (Okunma sayısı 291763 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı BATTLESTAR

• 2018 ve 2019 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 315
  • DefenceTurk.com
Ynt: Sohbet...
« Yanıtla #740 : 20 Haziran 2019, 09:14:55 »
Arkadaşlar İstanbul Beşiktaş taraflarına işi düşen ve bana 15 dakika yardımcı olabilecek bir üyemiz varmıdır ?

Sadece arşiv belgelerinin olduğu bir cd'yi teslim alıp vereceğim adrese alıcı ödemeli olarak kargoya verecek . Yoksa sırf bir cd için İstanbula gelmek zorunda kalacağım.

Özelden iletişime geçebilirlerse sevinirim.
Savaş Var Denildiğinde Biz;

Çevrimdışı aegon12

• DefenceTurk
  • *
  • -2
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #741 : 30 Haziran 2019, 16:09:05 »
merhaba iyi günler siz değerli arkadaşların bi konu hakkınd fikirlerini merak ediyorum. Ben yurt dışına emlak sektöründe yatırım yapmak istiyorum döviz kurları canımı biraz sıksa da artık alıştık inmesini kimse beklemiyor yükselmesinden herkes kadar bende korkuyorum malesef biran önce yatırımı yapmak ve bu yatırımı yunanistan da ev satın almak istiyorum değerlendirirseniz sevinirim.

Çevrimdışı Alp

• DefenceTurk
  • *
  • 21
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #742 : 30 Haziran 2019, 16:49:59 »
Yunanistanı bilmiyorum , ama dersen ki Moskova Merkez kira geliri ortalama 15 yılda geri ödüyor emlak bedeli yatırımını. Ama bu Moskova merkez için geçerli... ;)

Çevrimdışı ムゲン

• DefenceTurk
  • *
  • -46
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #743 : 30 Haziran 2019, 17:54:56 »
merhaba iyi günler siz değerli arkadaşların bi konu hakkınd fikirlerini merak ediyorum. Ben yurt dışına emlak sektöründe yatırım yapmak istiyorum döviz kurları canımı biraz sıksa da artık alıştık inmesini kimse beklemiyor yükselmesinden herkes kadar bende korkuyorum malesef biran önce yatırımı yapmak ve bu yatırımı yunanistan da ev satın almak istiyorum değerlendirirseniz sevinirim.
Hocam şahsınıza atfen söylemiyorum lakin sizin üzerinizden ülkemizdeki bu sorunun giderilmesi için birşeyler yapılması şart. Herkeste bir iş kurayımdan ziyade parayı nereye yatırsamda faiz-kar kazansam kafası var. Kimse üretime katılmıyor. Kimse bu ülkede şu alanda açık/imkan var o yönde iş kurayım demiyor. Sizin gibi elinde belli bir birikintisi olanlar parayı üretim yerine oraya buraya baglarsa bu her yıl iş arama listesine giren 1 milyona yakın insan nasıl iş yapacak nasıl evine ekmek götürecek. Tekrar söylüyorum bunu size söylemiyorum çevremde bol bol gözlemlediğim birşey bu. Sizde haklısınız ama kimse bu ülke için birşeyler yapmayacak mı ?
ムゲン (mugen) - Japonca bir kelime olup ,  Türkçede "sonsuz" anlamına gelir.

Çevrimdışı Tigerfish

• DefenceTurk
  • *
  • 191
« Yanıtla #744 : 30 Haziran 2019, 22:09:26 »

Senin kastin ne ilk önce onu sorayim sana.

Kardesim sana burda ne söylense haktir. Bu platformda bu tür sorulardan sonra sana mesafeli yaklasirim. Burasi okuyabildigin kadar savunma sitesi, emlak bürosu degil. Investment hakkinda bilgi edinmek icin burayami basvuruyorsun? Seni bizi ne kadar aptal zannediyorsun? " Yunanistandan ev satin almak istiyorum" arkasindan bizim tepkimizi denemek istiyorsun?

Tekrar soruyorum. Senin bu forumda amacin ne?

Çevrimdışı UYVAR

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -111
« Yanıtla #745 : 30 Haziran 2019, 22:56:51 »
Valla ben şu Girit'teki 300k'lik villayi begendim. Emlakciyi aratayim arkadaslara.

Tabi son kertede burasi savunma forumu. O da dogru.
''Başarının sırrı amaca sadakattir.''

Çevrimdışı カメせ

• 2020 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 185
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #746 : 06 Temmuz 2019, 20:02:28 »
Alıntı

"Ruhum hep dışarıda ben içerideyim" diyen Türk bankacı, işini bırakıp Paris'te çatılarda arıcılığa başladı

Kentin en iyi balını üreten girişimci Volkan Tanacı, euronews Türkçe'nin RÖP programına serüvenini anlattı

📹@BeraatGokkus

Programın tamamı https://bit.ly/2L4chTY) bit.ly/2L4chTY

Çevrimdışı ムゲン (Mugen)

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • -108
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #747 : 07 Temmuz 2019, 00:05:05 »
Her zaman söylerim. Az bir sakin kalabilsek , Şu cennet ülkeyi ideolojilerin çatıştığı yer olmaktan cıkarıp "cennetliğini" dünyaya tanıtabilsek petrol satmanada gerek kalmaz para akar bu ülkeye... Az bir sakin yahu. Şu ülkeyi terörün olduğu , insanların kutuplaştıgı , ideolojilerden dolayı heran birilerinin başka birilerini gırtlaklamaya hazır oldugu bir ülke olmaktan cıkarıp medeni yaşama adapte olabilsek bu ülke munhasır medeniyetlerin nirvanasına ulaşır. Hiç Barcelonaya gideniniz var mı bilmiyorum. Hiçbir halt yok koskoca şehirde. Hiçbirşey yok ama milyonlarca turist çekiyor. Nerdeyse Türkiyeye gelen turisti o şehir tek başına çekiyor. Roma sokakları bildiğin hırsız kaynar cüzdanını iki dakikada bir kontrol edersin , çokta ahım şahım bir yerleri yok ama milyonlarca turist çekiyor. Paris eiffelden başka hiçbirşeyi yok. Birtek o demir yıgını kule var.. Bizde herhangi bir ülkenin sadece birine sahip olsa turizmden paranın anasını ağlatacagı onlarca mekan olmasına rağmen neden turist gelmiyor ? Şimdi dersiniz Antalyaya bilmem kaç milyon turist geliyor ya.. Rusyanın Almanyanın fakir gurebası geliyor bizim ülkeye.. Gelen turistte otele geliyor ülkemize gelmiyor. Uçaktan iniyor otele gidiyor. tatili bitince otelden cıkıp ucaga biniyor ülkesine gidiyor. şehrimizin mahallemizin sokağımızın yoluna gelmiyorlar. Çünki taa Japonyadan kalkıp gelen turiste kapadokyada tecavüz ediliyor. İtalyadan bisiklet turuna çıkmış kadına onca ülkede birşey olmuyor Türkiyede tecavüze ugruyor. İstanbulu gezmeye gelen alman bombalı saldırıda ölüyor. Yılbaşını kutlamaya gelen Hindli barda eglenirken ölüyor. Sonra petrol arayıp çıkarıp satacaz para kazanacaz diyoruz.. Yahu petrolden daha değerli şeyler var elimizde değerini bilmiyoruz Allah bu ülkeye yer altında birşey vermemişse yer üstünde o kadar şeyler vermişki değerini bilmiyoruz. Çıkın sokağa kapadokya yer altı şehirlerini sorun kaç Türk bilecek varoldugunu... Zeugmayı sorun , Göbeklitepeyi sorun , Efesi sorun kaç kişi bilecek. Bu ülkede Göbeklitepeyi "İslam dinine hakaret" sayıp kötüleyen köşe yazarları var (AKİT gazetesi)...O kadar değerimiz varki bu değerlerin kıymetinin bilinmesi benim için petrol bulmaktan daha değerli... Külçe altının üzerinde oturup yere şapka seriyoruzki gelen giden sadaka atsın diye... Artık biraz sakin olup şu ülkeyi mahvetmeyelim.
Süt kokan beyinler , barut kokan ellere dönüştü...

Çevrimdışı カメせ

• 2020 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 185
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #748 : 16 Temmuz 2019, 14:42:25 »
Alıntı
İtalya'da radikal sağ bir örgüte yapılan baskında ele geçirilen füze.

https://www.bbc.com/turkce/haberler-dunya-48997253

Çevrimdışı Mermi

• DefenceTurk
  • *
  • 28
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #749 : 21 Temmuz 2019, 13:22:45 »
DENO paylaşmış. Çok havalı değil mi ya. İnsanın Özel kuvvet olası geliyor.

https://www.youtube.com/watch?v=Tnsyx50zQko