Gönderen Konu: Sohbet...  (Okunma sayısı 291536 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
Ynt: Sohbet...
« Yanıtla #660 : 29 Eylül 2018, 08:58:29 »
Ah yine başlamışlar şucular, bucular, o öyle dedi, bu böyle dedi! Boş işler...
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı Yabgu

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -96
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #661 : 29 Eylül 2018, 09:42:39 »
Zamanında basa cem uzani getirip ülkeyi sattiracaktik kaçtı fırsat yeni bir toprak alırdık adinida Göktürk devleti yapar arap sempatizanlarıni postalardik ohh Miss
TURK OGUZ BEGLERİ BUDUN EŞİDİN. ÜZE TENGRİ BASMASAR , ASRA YİR TELİNMESER , TÜRK BUDUN , İLİNGİN TÖRÜNGÜN KİM ARTATI UDAÇI ERTİ ?

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #662 : 29 Eylül 2018, 09:45:50 »
Bir kere daha...

ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.

Çevrimdışı firtinabaskan

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -85
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #663 : 29 Eylül 2018, 09:50:42 »
Bir kere daha...

Bırak sayın skywolf mesnetsiz ithamlarla kin ve öfke kusmakdan başka birşeyi yok takılsın :) soruma cevap alamadım kötü yanı o

Çevrimdışı firtinabaskan

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -85
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #664 : 29 Eylül 2018, 09:54:40 »
250 küsür insan ölmüş ama bunların ideolojisi insanlıklarinin önüne geçtiği için hala tüy konduramama kafasindalar. Bir tanesi neden bu siyasilerin içeri  alınmadığını sormuyor aksine saldırgan  bir tavırla ağzı açlıktan koka koka savunma derdine düşüyor. Seçmeninin  düşünememesi akp için büyük şans.avrupanin kıskandığı tek şey bu kitle işte.
Sonra diyoruz euro2024 neden bize verilmedi daha otobusteki şortlu Turk kıza tahammül edemiyorsunuz yabanci şortlu kızları ülkeye çağırıyorsunuz... Şuan dünyada Türkiye denilince insanların aklına iside yardım eden ülke olarak geliyoruz bu imaja bu açıklar kâfirdir kafasına bu herşeyi dikte eden anlayışa bir halt vermezler.

Şimdi ağzın açlıktan kokuyorsa klavye başında fazla takılmaman lazım gerek laf yetiştireceğine ekmek kazanmak için iş yetiştirmek lazım ama dimi açlıktan ölüyorya herkes  çalışmaya gayret göster

Sonra euro 2024 konusunda senin dediğin pek bir alakası yok allahtan y.dışında bu vatanın evladı olmayıpta vatana sallamayanlarda var haberlere felanda çıktı türkiyenin hakkıydı neler döndüğü felanda yazıyor o yüzden işide felan fazla kayma bak senin mantıkdaki can dündar bile açıklamasında ağzından kaçırdı işide silah verdiğini iddaa edemeyiz diye velhasıl kelam içindeki kötülükleri genele yayma lütfen.

Çevrimdışı Tigerfish

• DefenceTurk
  • *
  • 191
« Yanıtla #665 : 29 Eylül 2018, 10:23:35 »
yusuf akbaba elaleme helede bir foruma toptan laf söylemeden önce o platformu zan altında bırakmadan önce kafasını kaldırıp yıllarca bu ülkede fetöye at koşturanlara laf söylesin ama onda o cesaret ne arar. Boş herifin teki.
17 Aralıktan sonra fetoyle kol kola girenlere ne diyeceksin Ergenekonda sovdukleri savcıları daha sonra baş tacı yapanlar TÜKÜRDÜKLERİNİ İŞTAHLA YALAYANLAR ne olacak!
Canik seninde işin zor valla kimin parasız avukatlıgını yapacagını şaşırdın. Salça bul bana Canik , kriz olmayan !!! ülkemde salça kara borsaya düşmüş bulamıyorum. Bununda halk nezdinde avukatlıgını yaparsın heralde.

Ah canım salça dan çok ne var? Yeğenlerimin akrabaları sağ olsun Urfa’dan her sene bir sürü gönderirler.  Ama ne lezzet anlatamam . Salça gerçi biraz acı ama her yemeye gidiyor .

Çevrimdışı Yabgu

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -96
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #666 : 29 Eylül 2018, 11:34:39 »
Değil mi değil mi :)) koca ülkede birtek bu kitle halinden memnun. Yeğenleri var nede olsa gariban ne yer ne içer kimin umrunda.halimiz itten beter keyfimiz paşada yok Maşallah. İnsallah. Birde bor madenini cikartirsak 2023te kimse önümüzde duramaz , gizli olmasına rağmen  maşallah tüm akplilerin bildiği Lozanin gizli maddeleride son bulur.  Sonrasi disko disko partizani.. are you ready ?
TURK OGUZ BEGLERİ BUDUN EŞİDİN. ÜZE TENGRİ BASMASAR , ASRA YİR TELİNMESER , TÜRK BUDUN , İLİNGİN TÖRÜNGÜN KİM ARTATI UDAÇI ERTİ ?

Çevrimdışı Tigerfish

• DefenceTurk
  • *
  • 191
« Yanıtla #667 : 29 Eylül 2018, 11:56:43 »
Bor madenleri senelerden beri çıkarılıyor. Gerçi elde edilen gelir günümüzde halen düşük sayılır ama işletmesinde ve kaliteli ürüne rafine edilmesi üzeri ciddi çalışmalar devam ediyor. Yani Lozanı mozanı beklememize gerek kalmıyor.

Not: Canın çok çektiyse sana bir kavanoz salça yollayabilirim.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #668 : 29 Eylül 2018, 12:13:15 »
Ne laftan anlamaz insanlarsınız.
Hiç anlayamadınız; sizin partileriniz, siyasi çekişmeleriniz, kavgalarınız, şuyunuz, buyunuz vs forumu takip edenlerin hiç ilgisini çekmiyor. Hatta son derece itici geliyor. Forumun içeriğinden farklı bir konu başlığımız vardı. Üyeler birbileriyle kaynaşabilsinler diye... Onu bile poli-tika denilen fitneye bulaştırıp üyeleri ayrıştırmayı başardınız ya!

Kilitledim maalesef!

Çevrimdışı BATTLESTAR

• 2018 ve 2019 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 315
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #669 : 04 Şubat 2019, 17:58:51 »
Uygun konu bulamadım buradan yazayım dedim. Venezuellaya askeri müdahale masadayken ellerindeki 2 adet type-209'un durumu ilgimi çekiyor. Maduro yanlısı kalırlarsa amerikan donanmasına karşı ne yapabilecekler denize açılabilecekler mi ? Platformların type-209 olmasından dolayı özellikle dikkatimizi çekmesi ve bizimde bir kaç çıkarım yapabileceğimiz bir durum bence.

Bu arada donanmalarında yaklaşık 9 tane modern anti-gemi füzesi taşıyabilecek donanım, boyut, tonaja sahip gemiler var ama uyanık ispanyollar 9'unada takmamış. Eğer maduro şu baskı dalgasını kırabilirse bu 9 gemiye atmaca, genesis-1, orka-a olmasada dsh roketi ve hızır savunma sistemleriyle bir modernize çekebiliriz. Ellerindeki 3 lupo fırkateyniylede birleşince 12 gemi karadaki s-300vm şemsiyesi altında iyi iş çıkartabilirler. En azından bir karşı koyuştur.
Savaş Var Denildiğinde Biz;