Gönderen Konu: Sohbet...  (Okunma sayısı 297782 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 614
Ynt: Sohbet...
« Yanıtla #560 : 25 Temmuz 2018, 08:24:01 »
Zenciler arasında suç oranının yüksekliği zencilerin yaşadıkları ortamla yani gelir durumlarıyla doğrudan alakalıdır ve her zaman düşük gelir grubu suç işlemeye daha çok meyillidir suç oranları yüksektir hele bir de helal haram tanımıyorlarsa  sonuç felaket olacaktır.

+1
Çevre, insan davranışlarını etkileyen en önemli faktör.
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı Partikül

• 2017 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 197
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #561 : 26 Temmuz 2018, 00:53:07 »
Araplıkta sıkıntı yok. Onu kasabalı zihniyetiyle yorumlayanlarda var.

Yalnız Ötüken'e hazar türklerini almıyoruz.(senin için demiyorum)
Hazar Türkleri azeriler olmuyor mu ? Gerçi ben azerilerin Türkçe konuşan irani bir halk olduklarını düşünüyorum ama görüşümde ısrarcıda degilim.

Yanlışta ısrar edilmez. Tebrik ederim doğru karar:)

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 614
« Yanıtla #562 : 26 Temmuz 2018, 08:35:33 »
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.

Çevrimdışı BlackHawk89

• DefenceTurk
  • *
  • -4
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #563 : 26 Temmuz 2018, 09:08:05 »
Sokaklarda serseri gibi gezen, bağıra bağıra konuşan, bulduğu her yerde nargile keyfinde olan Suriyeliler yerine filistinlileri alsaydık keşke.

Çevrimdışı Yabgu

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -96
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #564 : 26 Temmuz 2018, 14:17:23 »
Sokaklarda serseri gibi gezen, bağıra bağıra konuşan, bulduğu her yerde nargile keyfinde olan Suriyeliler yerine filistinlileri alsaydık keşke.
keşke birgunde Uygur Türklerini iade etmeyelim burda ev toprak verelim diyebilseniz...
TURK OGUZ BEGLERİ BUDUN EŞİDİN. ÜZE TENGRİ BASMASAR , ASRA YİR TELİNMESER , TÜRK BUDUN , İLİNGİN TÖRÜNGÜN KİM ARTATI UDAÇI ERTİ ?

Çevrimdışı Canik

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -27
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #565 : 26 Temmuz 2018, 15:40:17 »
keşke birgunde Uygur Türklerini iade etmeyelim burda ev toprak verelim diyebilseniz...
Sürekli birilerini memlekete almak gibi bir özlemimiz var bence öncelikle kalben ülkemizle bayragimizla birlikteliği kalmayan , ayrılıkçı fikirlerini terörle birleştiren kesimleri  aynen Ermeni tehciri gibi sürgün etmeliyiz.

Çevrimdışı UYVAR

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -111
« Yanıtla #566 : 26 Temmuz 2018, 15:51:50 »
Sürekli birilerini memlekete almak gibi bir özlemimiz var bence öncelikle kalben ülkemizle bayragimizla birlikteliği kalmayan , ayrılıkçı fikirlerini terörle birleştiren kesimleri  aynen Ermeni tehciri gibi sürgün etmeliyiz.

Çok yakında bir ''homojenizasyon'' a gideceğiz zaten!
''Başarının sırrı amaca sadakattir.''

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 614
« Yanıtla #567 : 26 Temmuz 2018, 16:00:19 »
Eğer vatanımıza sahip çıkmaz, ülkemizi daha demokratik bir hale getirmez, eğitime ve bilime daha fazla önem vermezsek, sürekli kendimizi geliştirmezsek, ileride bizim çocuklarımız da bu kızcağızla aynı acıklı duruma düşebilir.

Çevrimdışı kugos

• DefenceTurk
  • *
  • 4
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #568 : 26 Temmuz 2018, 17:29:24 »

[/quote]Hazar Türkleri azeriler olmuyor mu ? Gerçi ben azerilerin Türkçe konuşan irani bir halk olduklarını düşünüyorum ama görüşümde ısrarcıda degilim.[/quote]

Düşünmeye devam et ve ısrar da etme. Tarihte "Azeri" diye bir Türk grubu yok. Onlar Şah İsmail'in torunları. Azerilik ünvanı Stalin hergelesinin
 marifeti. Çoğu İran da azı Azerbeycan da yaşar.Humeyni de iyi Türkçe konuşurmuş bu arada.

Çevrimdışı leventkepir

• DefenceTurk
  • *
  • -3
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #569 : 05 Ağustos 2018, 14:42:55 »
Sayın Partiküle hitaben yazıyorum. Bence İsmet Paşa Hazretleri döneminde devrimler devam etmiştir. Hatıralar isimli kitabını ısmarladım. Gelince özetini burada paylaşacağım.
« Son Düzenleme: 05 Ağustos 2018, 14:48:15 Gönderen: leventkepir »