Gönderen Konu: Sohbet...  (Okunma sayısı 291858 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı BlackHawk89

• DefenceTurk
  • *
  • -4
  • DefenceTurk.com
Ynt: Sohbet...
« Yanıtla #540 : 02 Temmuz 2018, 14:50:52 »
Bir kaç gündür giremedim foruma. BlakHawk banlandınız yazıyordu. İletişim gmaili felan olsa güzel olurdu.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #541 : 02 Temmuz 2018, 14:56:17 »
Bir kaç gündür giremedim foruma. BlakHawk banlandınız yazıyordu. İletişim gmaili felan olsa güzel olurdu.

Cezalı bir üyenin IP adresinin bulunduğu sunucunun da yasaklanması nedeniyle böyle bir sorunla karşılaşıldı sanıyorum. Sizi IP adresiniz de aynı sunucuda muhtemelen. Sorun giderildi.
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı Yabgu

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -96
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #542 : 02 Temmuz 2018, 17:00:02 »
Bir ara bende alıyordum banlandiniz yazısını sonra farkettim ki harbiden banlanmisim. -_-
TURK OGUZ BEGLERİ BUDUN EŞİDİN. ÜZE TENGRİ BASMASAR , ASRA YİR TELİNMESER , TÜRK BUDUN , İLİNGİN TÖRÜNGÜN KİM ARTATI UDAÇI ERTİ ?

Çevrimdışı BlackHawk89

• DefenceTurk
  • *
  • -4
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #543 : 03 Temmuz 2018, 03:20:18 »
Suriyeliler en son dert olacak ileride. 4-5 milyon İranlı ve Afgan gelmesi bekleniyor.

ABD-İsrail-İngiltere mahvediyor. Biz bakıyoruz. İnşallah Çin-Rusya-Hindistan birbirlerini kırarlar.

Çevrimdışı Yabgu

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -96
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #544 : 03 Temmuz 2018, 10:05:10 »
Yahu Suriyeliler şöyle böyle diyoruz hemen bu ırklarla alakalı değil Türklerde yapıyor diyorlar. Ne zamandan beri Türklerle Suriyeli sığınmacılar kıyaslanır oldu bu ülkede ? 30000 Suriyeli Türk vatandaşı olmuş , başbakan söyledi bunu bence daha fazladır. Neden alıyorsunuz diyorlar , okumuş insanlar çoğunluğu Arapça öğretmeni diyor başbakan. 30000 Arapça öğretmeni kime Arapça ogretecek bu ülkede ? Türk'e mi ? Sueiyeliye ise vatandaş yapmadan ogretemiyor mu ? Bir anlasam ne halt yediklerini. Lakin ben birilerinin ümmet sevdası kardeşlik türküsü yüzünden bu ülkenin Türk irkina ait olduğu gerçeğini söylemeye devam edeceğim.
TURK OGUZ BEGLERİ BUDUN EŞİDİN. ÜZE TENGRİ BASMASAR , ASRA YİR TELİNMESER , TÜRK BUDUN , İLİNGİN TÖRÜNGÜN KİM ARTATI UDAÇI ERTİ ?

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #545 : 03 Temmuz 2018, 10:20:01 »
Yahu Suriyeliler şöyle böyle diyoruz hemen bu ırklarla alakalı değil Türklerde yapıyor diyorlar. Ne zamandan beri Türklerle Suriyeli sığınmacılar kıyaslanır oldu bu ülkede ? 30000 Suriyeli Türk vatandaşı olmuş , başbakan söyledi bunu bence daha fazladır. Neden alıyorsunuz diyorlar , okumuş insanlar çoğunluğu Arapça öğretmeni diyor başbakan. 30000 Arapça öğretmeni kime Arapça ogretecek bu ülkede ? Türk'e mi ? Sueiyeliye ise vatandaş yapmadan ogretemiyor mu ? Bir anlasam ne halt yediklerini. Lakin ben birilerinin ümmet sevdası kardeşlik türküsü yüzünden bu ülkenin Türk irkina ait olduğu gerçeğini söylemeye devam edeceğim.

Diyenler doğru diyorlar. Her milletin içinde iyi de var kötüsü de! Sığınmacı da olsa, ev sahibi de olsa ikisi de insan!

Sığınmacılara vatandaşlık verilmesine sıcak bakmıyorum. İlle de verilecekse ülkemizde atama bekleyen öğretmenler varken, Arapça öğretmeni olanlara verilmemeli! Bilimsel olarak gerçekten oldukça iyi seviyede olan ve bu ülkenin kalkınmasına gerçek anlamda katkı sağlayabilecek, buna gönülden hevesli olanlara verilmeli! Diğer gerçekten sığınma ihtiyacı olanlara misafirperverce davranılmalı, onları Fırat Kalkanı ve Zeytin Dalı operasyonları ile temizlediğimiz alanlara yerleştirmeli, orada kendi ekonomilerini sağlayacak desteği sağlamalıyız. Bunların dışındakileri, özellikle aşağıdaki videodaki gibileri kulaklarından tuttuğumuz gibi geldikleri yere postalamalıyız! Hem de hiç beklemeden!

! No longer available
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.

Çevrimdışı Yabgu

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -96
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #546 : 03 Temmuz 2018, 12:18:52 »
Abi sen iktidarın bu adamları göndermeye çalıştığına inanıyor.musun ? Bak bunlar yetmedi afgani pakistanlisi nasıl giriyorsa doluyor ülkeye ,o sınırdan ben geçmeye calissam jop sokarlar bir tarafıma.bu ülkeyi bu kadar geri kalmış cahil neyduu belirsiz tiplerle doldurmanın ne gereği var ? CB diyor ki amerikayi Amerika yapan multecilerdi. Haklı ama Amerika'ya gidenler akıllı tiplerdi bize gelen at hırsızları gibiler değil.trump dominiklileri neden yollamaya çalışıyor cunki her pislik onlarda. Adam.salak degilki. Koruması gereken ülkesi kültürü var. Bizdekiler gibi elin arabini aynı kulturdeniz diye kakmaya calismiyor

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #547 : 03 Temmuz 2018, 12:22:05 »
Abi sen iktidarın bu adamları göndermeye çalıştığına inanıyor.musun ? Bak bunlar yetmedi afgani pakistanlisi nasıl giriyorsa doluyor ülkeye ,o sınırdan ben geçmeye calissam jop sokarlar bir tarafıma.bu ülkeyi bu kadar geri kalmış cahil neyduu belirsiz tiplerle doldurmanın ne gereği var ? CB diyor ki amerikayi Amerika yapan multecilerdi. Haklı ama Amerika'ya gidenler akıllı tiplerdi bize gelen at hırsızları gibiler değil.trump dominiklileri neden yollamaya çalışıyor cunki her pislik onlarda. Adam.salak degilki. Koruması gereken ülkesi kültürü var. Bizdekiler gibi elin arabini aynı kulturdeniz diye kakmaya calismiyor

Ben iktidar şunu yapıyor, bunu yapıyor mu dedim!
Bence olması gereken neyse onu söyledim!

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #548 : 17 Temmuz 2018, 08:14:54 »

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #549 : 24 Temmuz 2018, 08:26:26 »
Irkçılığın her türlüsüne karşı biri olarak Mesut Özil'in kararını destekliyorum.
http://www.hurriyet.com.tr/sporarena/dunyayi-sarsan-sozler-40906294