Gönderen Konu: Sohbet...  (Okunma sayısı 291873 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Tigerfish

• DefenceTurk
  • *
  • 191
Ynt: Sohbet...
« Yanıtla #480 : 13 Haziran 2018, 15:18:56 »
Merhaba aranıza yeni katıldım forumu uzun zamandır takip ediyorum sürekli görüş bildirmek istiyordum fakat üşengeçlikten üye olmuyordum ( gençlerin bu atalet durumu vahim ...) Bu güne nasıl oldu .

Merhaba. Hoş geldin. Ah bu üşengeçlik yok mu! Keşke üşengeçlik yapmaya yetecek zamanım olsaydı. ::) :)

Yok yok... Böylesi daha iyi. Çalışan demir paslanmaz.

Çevrimdışı Partikül

• 2017 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 197
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #481 : 13 Haziran 2018, 23:41:41 »
Sayın SKYWOLF, Sayın PARTİKÜL sorunun devam ettiğini bildirdi bana.

Sistemsel bir sorun nedeniyle, Sayın PARTİKÜL foruma giriş yapamıyormuş arkadaşlar...

Konuyla ilgili bu akşam bir çalışma planladık. Kendisi bana elektronik posta adresimden ulaşabilirse sevinirim.

Arkadaşlar, selamlar. Kaç gündür siteye giremiyorum. En sonunda başka  bir cihazdan siteye girmeyi başardım fakat kendi bilgisayarımdan siteye giremiyorum. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #482 : 14 Haziran 2018, 01:36:47 »
Sayın SKYWOLF, Sayın PARTİKÜL sorunun devam ettiğini bildirdi bana.

Sistemsel bir sorun nedeniyle, Sayın PARTİKÜL foruma giriş yapamıyormuş arkadaşlar...

Konuyla ilgili bu akşam bir çalışma planladık. Kendisi bana elektronik posta adresimden ulaşabilirse sevinirim.

Arkadaşlar, selamlar. Kaç gündür siteye giremiyorum. En sonunda başka  bir cihazdan siteye girmeyi başardım fakat kendi bilgisayarımdan siteye giremiyorum. Bu sorunu nasıl çözebilirim?
KEndi bilgisayarının bağlı olduğu IP adresini bana iletebilir misin?
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı Yabgu

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -96
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #483 : 16 Haziran 2018, 13:30:32 »
Osmanlılarda Askeri bir birlik olan Deliler'in filmi çekiliyormuş. Görseller inanılmaz harika görünüyor umarım kaliteli bir iş çıkar.

https://www.youtube.com/watch?v=eRvDHGdWC-Q&t=11s
TURK OGUZ BEGLERİ BUDUN EŞİDİN. ÜZE TENGRİ BASMASAR , ASRA YİR TELİNMESER , TÜRK BUDUN , İLİNGİN TÖRÜNGÜN KİM ARTATI UDAÇI ERTİ ?

Çevrimdışı Yabgu

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -96
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #484 : 18 Haziran 2018, 17:58:04 »
...
« Son Düzenleme: 18 Haziran 2018, 19:41:00 Gönderen: Yabgu »
TURK OGUZ BEGLERİ BUDUN EŞİDİN. ÜZE TENGRİ BASMASAR , ASRA YİR TELİNMESER , TÜRK BUDUN , İLİNGİN TÖRÜNGÜN KİM ARTATI UDAÇI ERTİ ?

Çevrimdışı Amaruk

• DefenceTurk
  • *
  • -71
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #485 : 21 Haziran 2018, 08:26:21 »
Osmanlılarda Askeri bir birlik olan Deliler'in filmi çekiliyormuş. Görseller inanılmaz harika görünüyor umarım kaliteli bir iş çıkar.

Iğrenç - gerçeklik yerine Neo-Osmanism Mastürbasyonu - aynı Dağ Serisi gibi sonra 30 Dakka Karı Dırdırı Dram - bir "Aaaaaaaaaah felan diye başlayan Sesle Müzik" - kalite yerine Aynı Diriliş Ertuğrul tarzı saçmalık.

Git Cüneyt Arkın izle daha gerçekçi.

Çevrimdışı Tigerfish

• DefenceTurk
  • *
  • 191
« Yanıtla #486 : 21 Haziran 2018, 10:31:09 »
Tarihe dayalı Osmanlı kesiminden daha çok filmler vizyona girecek.  Sana şimdiden geçmiş olsun .

Çevrimdışı BATTLESTAR

• 2018 ve 2019 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 315
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #487 : 21 Haziran 2018, 10:45:45 »

Iğrenç - gerçeklik yerine Neo-Osmanism Mastürbasyonu - aynı Dağ Serisi gibi sonra 30 Dakka Karı Dırdırı Dram - bir "Aaaaaaaaaah felan diye başlayan Sesle Müzik" - kalite yerine Aynı Diriliş Ertuğrul tarzı saçmalık.

Git Cüneyt Arkın izle daha gerçekçi.

Neden böyle işler çoğalmalı cevabı burda ;

https://www.youtube.com/watch?v=SPPHMwGOrEs
Savaş Var Denildiğinde Biz;

Çevrimdışı Barbatos

• DefenceTurk
  • *
  • 14
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #488 : 21 Haziran 2018, 11:00:30 »
Türk tarihi sadece osmanlıdan ibaret olduğu için aman başka dönemleri konu alan film çekmesinler.Neyse ki Alper Çağlar gibi bir adam var Göktürk'ler ile alakalı film çeken.

Çevrimdışı Nutuk

• Özel Üye
  • DefenceTurk
  • 4
« Yanıtla #489 : 21 Haziran 2018, 11:33:49 »
Osmanli olsun veya cumhuriyet tarihi, yeter ki kaliteli bir film ceksinler.

Soyle kaliteli diyebilecegim bir Turk filmi maalesef yok (Sener Sen ve Kemal Sunal filmleri haric, onlari da RTUK biplemelerinden dolayi seyredemez olduk)