Gönderen Konu: Sohbet...  (Okunma sayısı 291545 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Yabgu

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -96
  • DefenceTurk.com
Ynt: Sohbet...
« Yanıtla #350 : 03 Nisan 2018, 01:00:08 »
fotoyu atamadıgım için yorum askıda kaldı.
« Son Düzenleme: 03 Nisan 2018, 01:03:35 Gönderen: Yabgu »
TURK OGUZ BEGLERİ BUDUN EŞİDİN. ÜZE TENGRİ BASMASAR , ASRA YİR TELİNMESER , TÜRK BUDUN , İLİNGİN TÖRÜNGÜN KİM ARTATI UDAÇI ERTİ ?

Çevrimdışı BlackHawk89

• DefenceTurk
  • *
  • -4
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #351 : 03 Nisan 2018, 17:17:55 »
Cnn izliyorsunuz dimi beyler. Seneye kadar 2 milyondan fazla Afgan-paki geliyor.

Çevrimdışı Tigerfish

• DefenceTurk
  • *
  • 191
« Yanıtla #352 : 03 Nisan 2018, 18:07:36 »
Tatilemi?

Çevrimdışı Yabgu

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -96
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #353 : 03 Nisan 2018, 20:50:16 »
Cnn izliyorsunuz dimi beyler. Seneye kadar 2 milyondan fazla Afgan-paki geliyor.
"onlar bizim ümmet kardeşlerimiz"cilerin evlerine yerleşsinler. bir foto vardı kadının biri "aksaray suriyelilerin vatanıdır" yazılı pankart taşıyordu. yalaka birkaç akpli yeni bir pankart yapıp herhangi bir ilimizi afganların vatanı yaparlar zaten ..Uzun zamandır takip ediyorum afgan-pakistanlı kaçaklar sanki sınırdan asker gözyummasıyla giriyor , göç idareside helva dagıtır gibi çalışmna izni dagıtıyor. Aksi halde koskoca otobüs dolusu afganın sınırdan laylaylom geçme şansı yok. geçebiliyorsa şuan Afrinde olmamızın bir anlamı yok itide geçer kopuguda.... Onlarda geldiğinde akpli vatandaşların işsisiz , ev kiraları çok yüksek gibi şeyler söylemeye hakkı olmayacak bu ülkede.
« Son Düzenleme: 03 Nisan 2018, 20:56:25 Gönderen: Yabgu »
TURK OGUZ BEGLERİ BUDUN EŞİDİN. ÜZE TENGRİ BASMASAR , ASRA YİR TELİNMESER , TÜRK BUDUN , İLİNGİN TÖRÜNGÜN KİM ARTATI UDAÇI ERTİ ?

Çevrimdışı serkan

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -115
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #354 : 03 Nisan 2018, 21:33:55 »
Göçmen ülkesiyiz biz bize göçmenin hiç bir türünden zarar gelmez. Türkiye Amerika gibi göçmen ülkesidir hepimiz aşağı yukarı göçmeniz benim dedeler Afganlıların yanında Fransız gibi kalır yabancılıkta. Avrupalılar göçmenden korkan onlar ulus millet tehlikeye girecek bir safkanlıkları var bizim öyle değil biz zaten halkların kardeşliği olmuşuz. Bu kulağa aşağılayıcı gelir bazılarına ama aslında eşsiz bir durum emperyal geçmişe dayanan bir şey. Bu renklilik büyük zenginliğe dönüşecek yakında göreceksiniz. Biraz zenci hiristiyan çinli filan da almak gerek sadece arap afgan türk olmaz. Kapılar ıaçıyoruz isteye ngeliyor hiç korkumuz varmı yok tek derdimiz ekonomik bu nerden geliyor demografik zenginlikten geliyor. Avusturya ama üç buçuk atıyor demografim bozulacak diye. Göçmeni kabul edebilmek çok zor bir durumdur her ülke yapamaz bunu ABD yapar biz yaparız. Yoksa göçmen zararlı olduğundan değil aksine göçmenin kalkındırmadığı ülke yok ama iş demografik endişeye dayanıyor öbürlerinde göze alamıyorlar. Biz öyle değiliz aşılıyız biz bu göçlere bize göçten hi çbir şey olmaz ister hiristiyan gelsin ister zenci ister arap
« Son Düzenleme: 03 Nisan 2018, 21:37:59 Gönderen: serkan »
beğen

Çevrimdışı UYVAR

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -111
« Yanıtla #355 : 03 Nisan 2018, 22:03:05 »
@serkan,

Gocmen ulkesi degiliz biz serkan. %65'i sag secmenden olusan oldukca milliyetci-muhafazakar bir ulkeyiz. Bi yuzden gecmisde Ermeniyi, Rumu barindirmadik, gelecekte de 1-2 etnisiteyi gozden cikaracagiz.

Bu isin piri abd İDİ. Onlar da artik beceremiyor. Sen hic beceremezsin.
''Başarının sırrı amaca sadakattir.''

Çevrimdışı Yabgu

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -96
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #356 : 03 Nisan 2018, 22:21:34 »
Göçmen ülkesiyiz biz bize göçmenin hiç bir türünden zarar gelmez. Türkiye Amerika gibi göçmen ülkesidir hepimiz aşağı yukarı göçmeniz benim dedeler Afganlıların yanında Fransız gibi kalır yabancılıkta. Avrupalılar göçmenden korkan onlar ulus millet tehlikeye girecek bir safkanlıkları var bizim öyle değil biz zaten halkların kardeşliği olmuşuz. Bu kulağa aşağılayıcı gelir bazılarına ama aslında eşsiz bir durum emperyal geçmişe dayanan bir şey. Bu renklilik büyük zenginliğe dönüşecek yakında göreceksiniz. Biraz zenci hiristiyan çinli filan da almak gerek sadece arap afgan türk olmaz. Kapılar ıaçıyoruz isteye ngeliyor hiç korkumuz varmı yok tek derdimiz ekonomik bu nerden geliyor demografik zenginlikten geliyor. Avusturya ama üç buçuk atıyor demografim bozulacak diye. Göçmeni kabul edebilmek çok zor bir durumdur her ülke yapamaz bunu ABD yapar biz yaparız. Yoksa göçmen zararlı olduğundan değil aksine göçmenin kalkındırmadığı ülke yok ama iş demografik endişeye dayanıyor öbürlerinde göze alamıyorlar. Biz öyle değiliz aşılıyız biz bu göçlere bize göçten hi çbir şey olmaz ister hiristiyan gelsin ister zenci ister arap
Amerika göçmen bir ülke yüzde yüz katılıyorum. Kurucuları ingiliz , irlanda , iskoç tabanlı. Emperyal düzen demişsin pek anlamadım onada okey. Yalnız muhterem Türkiyenin kurucusu TÜRK milletidir. Göçmenliğide 1071de bıraktı..Amerikaya senin veya senin dengin olan ülkelerin en iyi okullarını bitiren en zeki kişiler göç ediyor. Afganın pakistanlının çingeni , hırsızı katili değil. Hadi onu geçtim biz nasıl avrupaya gittiğimizde Orjin avrupalıların yanında sanatsal , kültürel olarak geri kalıyorsak bunlarda bizden çok çok geride.. 2 milyon afgan gelirse ben bile iltica ederim. Kardeş ben sokağımda mahallemde huzurlu yaşamak istiyorum. Hayatımı kaliteli yaşamak istiyorum bunun ugrunada köpek gibi çalışıyorum. Sen (sistemin başındaki zat) kafana göre benim sokağımı mahallemi 3. sınıf vahşilerle dolduramazsın. hangi hakla bu kadar mülteci alıyorsun. ülkenin başında olman ülkenin anasını ağlatacagın anlamına gelmiyor. Burdaki en büyük ikiyüzlülüğü akplilerde görüyorum. hepsi suriyelilerden nefret eder gitsinler diye yalvarırlar ama 2 milyon afganlıyı içeri sokacak oyuda gider yine aynı kişiye paşa paşa verirler. AVROPO BOZO KOSKONOYOR... kruvaze konyak açtılar ,4 milyon mülteciyi iteledik gerizekalılara diye kahkaha atıyolar bunlarda kendini kandırıyor
« Son Düzenleme: 03 Nisan 2018, 22:24:16 Gönderen: Yabgu »

Çevrimdışı serkan

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -115
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #357 : 03 Nisan 2018, 22:28:46 »
Boşnak Gürcü Arnavut Arap Pomak Çerkez Acem Afgan Kürt bunlar ne peki. Bulgaristan göçmenlerin bile sarışın mavi gözlü. Birde geldiğin topraklardaki insanlar var buranın halkları ne oldu Hititlerin torumları filan nerede şimdi mesela koca imparatorluktu adamlar 18. yy da Anadolu nasıl göç aldı biliyormusun ülke küçülürken
« Son Düzenleme: 03 Nisan 2018, 22:29:55 Gönderen: serkan »
beğen

Çevrimdışı UYVAR

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -111
« Yanıtla #358 : 03 Nisan 2018, 22:35:04 »
Kürdleri, alevileri neden enterne edemedin peki? Pkk, dhkp-c, tikko ne?
''Başarının sırrı amaca sadakattir.''

Çevrimdışı serkan

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -115
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #359 : 03 Nisan 2018, 22:49:07 »
Kürdleri, alevileri neden enterne edemedin peki? Pkk, dhkp-c, tikko ne?

Bu saydıkların pkk hariç zaten 1071 de gelen Türk oğlu Türk saf kan Türklerin kurduğu terör örgütleri. Sen bana bir tane göçmenin kurduğu terör örgütü göstersene ne zararı olmuş göçmenin bu ülkeye
beğen